Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 440

Wątek: oOkillerjezOo i jego TeTi w końcu :)

  1. #16
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Fajnie ,że coś robisz ale te orurowanie to aż się prosi o poprawę. Jeśli sam nie umiesz spawać lub nie masz sprzętu to poszukaj kogoś ogarnietego aby wykonał taką usługę. tryliony złączek i cybantów to kiepski pomysł ;/

  2. #17
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    To nowe zdjęcia dalszych modów, zostało po obracać resztę obejm tak żeby nie było ich widać Biorę sobie Wasze uwagi/rady i miło słyszeć że ktoś się w jakiś sposób interesuje czyjąś własnością a nie podchodzi do tego... a rozsypie mu się to rozsypie itd. Dlatego też Pawel-2005 tak zrobiłem zostały tylko te kolanka co na zdjęciach + dwa łączniki przy samym FMIC reszta została pospawana przez znajomego spawacza. W niedługim czasie dodam zdjęcia jak teraz wyglądają doloty tylko przyjdzie mi nowa lampa bo nie chce mi się ściągać zderzaka teraz . Co do tych kolanek pod maska, zostają bo mi się podobają ! Następny mod wymiana kolektora.....

    Załącznik 5942
    Załącznik 5943

  3. #18
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Wywal PCV i zbiornik podciśnienia na pokrywie zaworów, załóż catch tanka wyjdzie na plus Silikon do serwa puścił bym też czerwony wywalając ten gumowy wąż i plastikową rurkę. oczywiście przewody do serwa tylko w oplocie z tego co kojarzę średnica wewnętrzna 8mm (ale głowy nie dam )
    Ostatnio edytowane przez PAHO ; 05-04-2014 o 09:37

  4. #19
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Wiem wiem Kolego weze tez sa zakupione i czekaja na swoja kolej tanka jeszcze nie ma qle w planach ten z properfect. A co do wywalania tych nie potrzebnych podcisnienia zrobil bym bo czytalem caly watek ale boje sie ze sie rozpedze i wyjdzie z auta za duzo czesci xd. Pptrzebny by byl Ktos kto to robil i luknal pod moja maske heh

  5. #20
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    A co do wywalania tych nie potrzebnych podcisnienia zrobil bym bo czytalem caly watek ale boje sie ze sie rozpedze i wyjdzie z auta za duzo czesci xd. Pptrzebny by byl Ktos kto to robil i luknal pod moja maske heh
    Jak dokładnie poczytasz to wywalisz bez problemu, nie da się tego spier*olić

  6. #21
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Heh skoro tak mowisz przy wiekszej ilosci czasu wezme sie za to. Tylko wpier trzeba kupic ta blaszke/zaslepke. Ktos dawal mi link do niej z forge aoe placic 80 dyszek za takie cos

    Wybaczcie za brak PL znakow pisze z telefonu.

  7. #22
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Widać dużo pracy włożonej w autko Musimy się kiedyś spotkać bo już dawno nie było żadnego nawet mini spotu w naszych stronach
    pozdrawiam

  8. #23
    Awatar Per-der
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    ToxicGreen
    Posty
    576
    To zapraszam 10-go kwietnia do Krakowa :P
    Nie masz daleko :P

  9. #24
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez marini Zobacz posta
    Widać dużo pracy włożonej w autko Musimy się kiedyś spotkać bo już dawno nie było żadnego nawet mini spotu w naszych stronach
    pozdrawiam
    Bardzo chętnie ! I dzięki za miłe słowa, i tak właśnie jest.... Może nie są to mody żeby robić jakąś mega strzałę ale dla mnie ważniejsze jest że tak powiem dbałość o image ładnie (kwestia gustu) czysto, schludnie. Niektóre mody może są pod kątem mocy jak turbo k03s ale głównie biję do odświeżenia auta i tego co pisałem wyżej.

    Co do zloty Krakowskiego, chętnie ale niestety to środek tygodnia i praca nie pozwala mi na takie wypady... ;/

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dodaję coś nowego że nadal żyjemy z TT Cóż do auta ostatnio wpadły nowe przeguby, stabilizatory, przewody/ wiązki dolotowe, nowe przewody paliwowe pod autem, termostat. Zostały mi przewody hamulcowe w stalowym oplocie, pomalować zaciski, i wymienić ten nieszczęsny kolektor na nowy... Za wszystko zabieram się jak pies do jeża z racji braku czasu spowodowanego przeprowadzką. Także jak wpadną jakieś zmiany udokumentuje na pewno. Pozdrawiam wszystkich i dodaję zdjęcie z pod maski.

    Untitled-TrueColor-02.jpg

    A to głodny strażnik TiTi

    Untitled-TrueColor-01.jpg

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ostatnio w mojej TT wylądowała dokładka z Cupry, nacinane tarcze i odnowione zaciski przednie i tylne. Więcej zdjęc nowych gratów jak tylko dojadą nowe fele
    Załącznik 6918

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam Wszystkich ponownie.
    Ostatnimi czasy nic sie wielkiego nie dzialo z TT, W koncu zmienilem kolektor ssacy na czarny, wylecial caly zbedny uklad z puszka na deklu Ponad to zostaly wymienione uszczelki od kolektora i przepustnicy, plastiki zostaly pomalowane farba VHT czarna co robi naprawde robote !!!! Obecnie czekam na czerwona i nowa uszczelke pokrywy A i uklad dolotowy zostal zmieniony na amelenium Teraz sa tylko 3 kolanka co widac i laczniki z FMIC. To tyle, aaa.. i felgi sa ale dopiero beda na TT po zimie w tedy dam fotke wraz z tarczami ktore juz siedza od dawna.
    Pozdrawiam Mateusz.
    Załącznik 7228
    Załącznik 7229
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 23-09-2014 o 11:48

  10. #25
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    W zasadzie to zmieniając delikatnie orurowanie przy wyjściu z turbo, mógł byś pozostawić obecny kolektor do K-04, nie musiał byś odwracać wszystkiego.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #26
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    O milo ze odpowiedziales tutaj Bylo by fajnie, narazie powoli wszystko zbieram i bede z Wami wszystkimi w kontakcie !

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dodaje ostatnie zdjęcia w tym roku, następne kwiecień/maj dalsze mody i zmiany Na pewno coś większego może nawet k04, gwint + dystanse
    W końcu dekiel pomalowany czerwona VHT (ciężko kupić ten kolor) Efekt na żywo na prawdę robi wrażenie.
    Załącznik 7429
    Załącznik 7427

    A to nowy letni nabytek 18 cali 215/35 pomalowane wg własnego pomysłu.
    Załącznik 7430

  12. #27
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Razi trochę ten bandaż, raczej chyba nie wyszło ci owijanie, ogólnie możesz z tego zrezygnować w zasadzie nic tutaj nie daje, a wygląd psuje.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #28
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Owijany był bez rozbierania wszystkiego także nie wygląda fajnie i takie to poroz..ane heh zostanie to poprawione przy zmianie turbo tak jak to ma być. A skoro ruszyłeś ten temat to powiedz gdzie on może coś "dawać" bo mam jeszcze 3m.

  14. #29
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    owiń dp i jak się czujesz na siłach to możesz zrobić kolektor. Lecz uprzedzam ,że nie będzie łatwo ale skoro się da takie coś:
    to i kolektor się da tylko ,że niestety wymaga to trochę sprawy i cierpliwości..

  15. #30
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    DP owine ! Co do kolektora bede probowal bo mam dwa jak mi sie uda w miare to podziele sie fotkami zanim zrobie go w aucie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dodatek do falg. Dopiero co przyszło 20 i 25mm
    Załącznik 7548

Podobne wątki

  1. Biała TeTi kuta na cztery łapy :P
    Przez Emilio w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-07-2016, 11:43
  2. MK1 [8N] No to w końcu witam Wszystkich
    Przez Kanapa w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-06-2016, 19:07
  3. Moja TT 1.8 - w koncu udalo sie znalezc ;)
    Przez numberOne w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-05-2014, 20:29
  4. w koncu logi :)))
    Przez michu w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 21:29
  5. Nowy filtr w koncu zamontowany
    Przez Arttur w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-01-2008, 06:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •