Strona 13 z 30 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 440

Wątek: oOkillerjezOo i jego TeTi w końcu :)

  1. #181
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Zgadza się Kolego że można tylko jest jeden wielki problem praca a raczej wymagana elastyczność do niej. Ja swój urlop muszę uzgodnić do ostatniego dnia stycznia i musi on być w ciągłości to raz. A dwa to delegacje szkoleniowe po EU. Pracuję przy programowaniu maszyn cnc firma się rozwija wprowadza nowe maszyny a ja mam się ich uczyć żeby potem przekazać swoją wiedze. Przez to nie znam dnia ani tygodnia kiedy takie polecenie otrzymam :/ Bardzo bym chciał wybrać się na jakiś spot i miało być tak w tym roku ale wyszło jak od 4 lat :/

  2. #182
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Wygląda bardzo zacnie

    Szacun za opanowanie tematu własnymi rączkami.

    Gdzie kupiłeś maskownice przewodów od cewek ??

  3. #183
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Dobra przeczytałem cały "wontek" bllle wątek. Jestem pod wrażeniem, masz talent i chęci, wiedzę i wiesz czego chcesz. Podoba mi się podejście i Twoja TeTi. Jak byś kiedyś przez Gliwice przejeżdżał TeTi lub na śląsku spocik jakiś był z chęcią bym zobaczył na żywo.
    Fajne zestawienie kolorków pod maską - czarne + czerwień - czerwonego nie za dużo - bo gdybyś zrobił kolektor dolotowy jeszcze to już by mi się nie podobało. Ja u siebie wymyśliłem grafit może w przyszłości z czerwonymi wężami. Nie podoba mi się jak silnik idzie w kolor z np. nadwoziem - chyba że polerka. Jeszcze raz pisze Na spocik ślunski jakiś następny będzie mniej więcej jesienno zimowy - przyjedź - jak jeszcze nie wstawisz do tej szopy kolegi na zimę
    No to ja też wypowiem się w tym temacie po przeczytaniu przy kawie całego tematu (Delleto mnie tu zmotywował )

    Komora silnika powiem tak ... chłoooopie po prostu należy Ci się szacunek że przy obecnej pracy/ dziecku i przeprowadzce jeszcze znajdowałeś czas na to aby samemu robić coś przy autku.
    Do tego dochodzi wiedza i umiejętności, ja to pewnie bym się bał coś zrobić bo potem mogę o czymś zapomnieć i nie wiem na przykład auto nie odpali, musiał by przy mnie być cały czas ktoś kto już to robił i pokazać paluchem to wypnij, to usuń bo jak inaczej zrobisz to urwiesz, tego nie ruszaj itd itp. żebym pierwszy raz to zobaczył a potem to już bym wiedział przy drugim razie co robić.
    Więc BRAWO TY i pełny szacunek

    Mam nadzieje że serio tak jak ja z moją wersją TT nie będziesz miał zamiaru jej sprzedawać a przynajmniej nie przez najbliższe 10 lat. (Tak żeby jak pisało w wcześniejszych postach wyjechać kiedyś takim old schoolem na miasto )

  4. #184

    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Skąd
    Jelenia Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Aviator
    Posty
    33
    Odpowiednio dbasz o samochód.
    Podoba mi się ogarnięcie wszystkiego na nowych częściach, tak trzymaj.

    Cytat Zamieszczone przez Kwinto
    Dywany pod maską z tymi napisami to cepelia
    +1

    Zrobiłeś coś z tym?

  5. #185
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez czerniel2 Zobacz posta
    Wygląda bardzo zacnie

    Szacun za opanowanie tematu własnymi rączkami.

    Gdzie kupiłeś maskownice przewodów od cewek ??
    Maskownica zakupiona u Kolegi michal26 i to jest maskownica z audi a4

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    No to ja też wypowiem się w tym temacie po przeczytaniu przy kawie całego tematu (Delleto mnie tu zmotywował )

    Komora silnika powiem tak ... chłoooopie po prostu należy Ci się szacunek że przy obecnej pracy/ dziecku i przeprowadzce jeszcze znajdowałeś czas na to aby samemu robić coś przy autku.
    Do tego dochodzi wiedza i umiejętności, ja to pewnie bym się bał coś zrobić bo potem mogę o czymś zapomnieć i nie wiem na przykład auto nie odpali, musiał by przy mnie być cały czas ktoś kto już to robił i pokazać paluchem to wypnij, to usuń bo jak inaczej zrobisz to urwiesz, tego nie ruszaj itd itp. żebym pierwszy raz to zobaczył a potem to już bym wiedział przy drugim razie co robić.
    Więc BRAWO TY i pełny szacunek

    Mam nadzieje że serio tak jak ja z moją wersją TT nie będziesz miał zamiaru jej sprzedawać a przynajmniej nie przez najbliższe 10 lat. (Tak żeby jak pisało w wcześniejszych postach wyjechać kiedyś takim old schoolem na miasto )
    Bardzo dziękuje za takie słowa i że potrafisz/ficie docenić kogoś pracę. Mile widziana także krytyka że coś zrobił bym inaczej albo jakieś propozycje Jeśli chodzi o podciśnienie to 90% jest wymieniona a jeśli chodzi o węże np paliwowe to wszystkie zostały wymienione na identyczne w oplocie z continentala. Jak ktoś ma problem ze stanem takiegie mam parę cm jeszcze

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Madd Zobacz posta
    Odpowiednio dbasz o samochód.
    Podoba mi się ogarnięcie wszystkiego na nowych częściach, tak trzymaj.


    +1

    Zrobiłeś coś z tym?
    Haha nie ma, dawno został zastąpiony ory okładziną jeszcze dostępne w aso gdyby ktoś szukał

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    ...
    Mam nadzieje że serio tak jak ja z moją wersją TT nie będziesz miał zamiaru jej sprzedawać a przynajmniej nie przez najbliższe 10 lat. (Tak żeby jak pisało w wcześniejszych postach wyjechać kiedyś takim old schoolem na miasto )
    Przez pewien czas chciałem sprzedać z racji tego że nie miałem wcale czasu na autto. Ale teraz auto mogę powiedzieć że zostanie na zawsze. Chyba że zmusi mnie życie albo jakiś pfff wypadek losowy. Z żoną temat załatwiony i pogodziła się z tym że auto jest i będzie jak i że idzie na niego kasa mam jeszcze wiele planów z tym autem a mianowicie wymiana kompletnego zawieszenia co do zgrębiałej gumy, ogarnąć tylne lampy na seryjne w idealnym stanie itp.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Po chwilowym braku aktywności w "modach" wpadły nowe lampki tablicy rejestracyjnej z żarówkami led. Dodatkowo nowe śruby błotników które idą w kolor nadwozia stare były nie do ogarnięcia a raczej lakier na nich.
    20170922_112518_800x450.jpg

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    YES YES YES .... naraszcie mamy to )
    20170927_150822_800x450.jpg
    Dziś w moje ręce wpadł mały rarytas do tt Z jego zdobyciem wiąże się zabawna historia... Dziś wychodząc z biedronki patrzę a na patkingu dość ładna mk1 i tak oglądając ją sobie patrzę do środka a tu cupholder, po czym mówię do żony... kurda ktoś ma uchwyt na napoje eh. Za plecami słyszę słowa "kolejny fan tetetek ?" Odwracam i widzę sympatycznego starszego Pana i tak po blisko 30min rozmowy pokazaniu zdjęć mojego sreberka miły Pan wychodzi z tekstem "ile dajesz" ja zdziwiony o co chodzi a on że " ile za ten kawałek plastiku" Tak myślę myśle 50zł!? odpowiadam nieśmiało. Po chwili ciszy usłyszałem " hmmm z tego co widze masz niezłą perełke i wydaje mi się że ten uchwyt bardziej będzie pasował do twojej tt" po czym podał rękę i umowa została przyklepana
    Tak więc za 50zł !! Kupiłem cupholder kompletny w bardzo dobrym stanie )))

  6. #186
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Dziś w moje ręce wpadł mały rarytas do tt Z jego zdobyciem wiąże się zabawna historia... Dziś wychodząc z biedronki patrzę a na patkingu dość ładna mk1 i tak oglądając ją sobie patrzę do środka a tu cupholder, po czym mówię do żony... kurda ktoś ma uchwyt na napoje eh. Za plecami słyszę słowa "kolejny fan tetetek ?" Odwracam i widzę sympatycznego starszego Pana i tak po blisko 30min rozmowy pokazaniu zdjęć mojego sreberka miły Pan wychodzi z tekstem "ile dajesz" ja zdziwiony o co chodzi a on że " ile za ten kawałek plastiku" Tak myślę myśle 50zł!? odpowiadam nieśmiało. Po chwili ciszy usłyszałem " hmmm z tego co widze masz niezłą perełke i wydaje mi się że ten uchwyt bardziej będzie pasował do twojej tt" po czym podał rękę i umowa została przyklepana
    Tak więc za 50zł !! Kupiłem cupholder kompletny w bardzo dobrym stanie )))
    Wow! Ale historia Cupholder wygląda świetnie a cena wręcz wybitna. Świetnie będzie pasował do twojego auTTka

  7. #187

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Jak nazywa się ten bandaż na kolektorach ?

  8. #188
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez akrisu Zobacz posta
    Wow! Ale historia Cupholder wygląda świetnie a cena wręcz wybitna. Świetnie będzie pasował do twojego auTTka
    A no będzie będzie może mi się uda jeszcze tak ze zderzakiem r32

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Paszczak Zobacz posta
    Jak nazywa się ten bandaż na kolektorach ?
    Bandaż bazaltowy 3mm. Owijanie nie jest proste jeśli chodzi o kolektor... problem jest w tym żeby zrobić tak aby nie spadał
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 27-09-2017 o 19:09

  9. #189

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    ale to sie jakoś pozniej przykleja ? czy jak ?

  10. #190
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Heh jak Kolega nie wie jak to się robi to tym bardziej będzie ciężko ) nie nie żadnego kleju się nie stosuje po prostu trzeba owijać tak żeby się trzymało tak samo jak byś owijał rane na dłoni.. podpowiem Ci że robisz to na krzyż. Czyli gniazda na wtryski są jak palce zazynamy owijać od jednej strony i na krzyż przechodzimy na 2 "palec" po czym wracamy do 1 potem przechodzimy na 2 potem na 3 i wracamy do 2 itd itd haha

    Ps. Bandaż musisz namoczyć w wodzie i mocno go dociągać tak żeby się w żadnym momencie nie zluzował
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 27-09-2017 o 19:24

  11. #191
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Gratki holdera!! swietny gadzet i cena mega atrakcyjna! ja swoj pierwszy cupholder cupilem za 80 zl bez jednej zaslepki, koles nie wiedzial co ma

  12. #192

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Przepraszam za spam w temacie.
    Chodzi o taki bandaż ?
    http://allegro.pl/bandaz-termiczny-t...031859775.html

  13. #193
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Tak, takim owijałem

  14. #194

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Dzięki A z Twojego doświadczenia, ile metrów tego by było potrzeba? Kolega na warsztacie mi owinie, ma wprawę, ja tylko pokompletuję częsci

  15. #195
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Z tego co pamiętam kupowałem 10m ale sporo zostało jeszcze.

Podobne wątki

  1. Biała TeTi kuta na cztery łapy :P
    Przez Emilio w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-07-2016, 11:43
  2. MK1 [8N] No to w końcu witam Wszystkich
    Przez Kanapa w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-06-2016, 19:07
  3. Moja TT 1.8 - w koncu udalo sie znalezc ;)
    Przez numberOne w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-05-2014, 20:29
  4. w koncu logi :)))
    Przez michu w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 21:29
  5. Nowy filtr w koncu zamontowany
    Przez Arttur w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-01-2008, 06:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •