Pokaż wyniki od 1 do 15 z 440

Wątek: oOkillerjezOo i jego TeTi w końcu :)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez marini Zobacz posta
    Widać dużo pracy włożonej w autko Musimy się kiedyś spotkać bo już dawno nie było żadnego nawet mini spotu w naszych stronach
    pozdrawiam
    Bardzo chętnie ! I dzięki za miłe słowa, i tak właśnie jest.... Może nie są to mody żeby robić jakąś mega strzałę ale dla mnie ważniejsze jest że tak powiem dbałość o image ładnie (kwestia gustu) czysto, schludnie. Niektóre mody może są pod kątem mocy jak turbo k03s ale głównie biję do odświeżenia auta i tego co pisałem wyżej.

    Co do zloty Krakowskiego, chętnie ale niestety to środek tygodnia i praca nie pozwala mi na takie wypady... ;/

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dodaję coś nowego że nadal żyjemy z TT Cóż do auta ostatnio wpadły nowe przeguby, stabilizatory, przewody/ wiązki dolotowe, nowe przewody paliwowe pod autem, termostat. Zostały mi przewody hamulcowe w stalowym oplocie, pomalować zaciski, i wymienić ten nieszczęsny kolektor na nowy... Za wszystko zabieram się jak pies do jeża z racji braku czasu spowodowanego przeprowadzką. Także jak wpadną jakieś zmiany udokumentuje na pewno. Pozdrawiam wszystkich i dodaję zdjęcie z pod maski.

    Untitled-TrueColor-02.jpg

    A to głodny strażnik TiTi

    Untitled-TrueColor-01.jpg

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ostatnio w mojej TT wylądowała dokładka z Cupry, nacinane tarcze i odnowione zaciski przednie i tylne. Więcej zdjęc nowych gratów jak tylko dojadą nowe fele
    Załącznik 6918

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam Wszystkich ponownie.
    Ostatnimi czasy nic sie wielkiego nie dzialo z TT, W koncu zmienilem kolektor ssacy na czarny, wylecial caly zbedny uklad z puszka na deklu Ponad to zostaly wymienione uszczelki od kolektora i przepustnicy, plastiki zostaly pomalowane farba VHT czarna co robi naprawde robote !!!! Obecnie czekam na czerwona i nowa uszczelke pokrywy A i uklad dolotowy zostal zmieniony na amelenium Teraz sa tylko 3 kolanka co widac i laczniki z FMIC. To tyle, aaa.. i felgi sa ale dopiero beda na TT po zimie w tedy dam fotke wraz z tarczami ktore juz siedza od dawna.
    Pozdrawiam Mateusz.
    Załącznik 7228
    Załącznik 7229
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 23-09-2014 o 11:48

Podobne wątki

  1. Biała TeTi kuta na cztery łapy :P
    Przez Emilio w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-07-2016, 11:43
  2. MK1 [8N] No to w końcu witam Wszystkich
    Przez Kanapa w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-06-2016, 19:07
  3. Moja TT 1.8 - w koncu udalo sie znalezc ;)
    Przez numberOne w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-05-2014, 20:29
  4. w koncu logi :)))
    Przez michu w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 21:29
  5. Nowy filtr w koncu zamontowany
    Przez Arttur w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-01-2008, 06:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •