Wiele osób mnie namawiało do tego aby założyć ten temat (ksolk, miskof, hubi_pl...i wielu innych), zatem nie wypada mi inaczej jak trochę tutaj napisać....



Elektroniką ogólnie, a ostatnio w szczególności stricte samochodową bawię się hobbystycznie od dawna, przez moje ręce przewinęło się paręnaście napraw rożnego rodzaju usterek, niektóre z zadziwiająco dobrym skutkiem...niektóre pozostają nadal dla mnie owiane tajemnicą nieodgadnięcia "o co kaman"....ale tych pierwszych jest zdecydowanie więcej













W tamtym roku, w sławetnym już moim "Garage" letnimi wieczorami zalegały tabuny TTek w oczekiwaniu na wymianę FIS'a, naprawę działania silniczków wskaźników temp. i paliwa oraz zawieszających się silniczków wskazówek obrotomierza i prędkościomierza, wymianę potencjometra w radiu, wymianę mikroswitch'y zamków w drzwiach, naprawy uszkodzonego podświetlenia deski rozdzielczej, przycisków, przeróbkę tylnych kierunkowskazów lamp USA na EU....oj wymieniać można tak godzinami.







Wymiana licznika (dołożenie MaxiDOT'a) + modyfikacja podświetlenia licznika w Octavii I 2003 rok.





Oprócz napraw elektronicznych, hobbystycznie zdarza mi się popełniać naprawy lub regeneracje elementów plastikowych czy ogólnie poprawiać to co powinno działać a nie działa, być inaczej zamontowane, lub w ogóle istnieć w TT (czasami wielu właścicieli jest zaskoczonych takimi informacjami, już się do tego przyzwyczaiłem).

Także jak ktoś w Warszawy lub okolic miałby ochotę coś naprawić z ww. rzeczy w swojej TT to zapraszam na PW, postaram się w ramach mojego wolnego czasu (choć ostatnio jego coraz mniej u mnie) pomóc.



Jeśli chodzi o części elektroniczne, w większości zaopatruję się u Artura z NaprawaPixeli.pl: http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=29090579, zatem nie ma problemu z dostępnością wyświetlaczy w ciągu kilku dni, ale poza tym sam staram się posiadać na "stanie" po kilka sztuk wyświetlaczy FIS, także ewentualne naprawy związane z wymianą takich uszkodzonych elementów potrafią trwać zaledwie jedną lub dwie wypite kawki u mnie w domu

Pozdrawiam,
Jerry.