Strona 14 z 20 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 196 do 210 z 292

Wątek: Jerry, pomoc przy ogarnianiu liczników i ogólnie elektryki w TT-kach, Warszawa.

  1. #196

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Hej
    Jakie terminy możliwe do ogarnięcia wskaźników oraz zamka kierowcy z wkodowaniem kluczy do c/z oraz koszty tej usługi pomocy, proszę o kontakt.


    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

  2. #197
    Awatar Jeta
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    84
    Dopisuje sie do listy szczesliwych z calym sumieniem polecam uslugi Jerrego. Swietny kontakt,pomogl w potrzebie. Jakosc wykonania uslugi zdumiewajaca ! Dobrze,ze sa tu tacy ludzie dzieki Jerry!

  3. #198
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Jeta Zobacz posta
    Dopisuje sie do listy szczesliwych z calym sumieniem polecam uslugi Jerrego. Swietny kontakt,pomogl w potrzebie. Jakosc wykonania uslugi zdumiewajaca ! Dobrze,ze sa tu tacy ludzie dzieki Jerry!
    Dzięki również

    Dawno nie było aktualizacji tematu....a działo się, oj działo.

    Licznik z TT z Dubaju został oczyszczony z mikroskopijnych kulek cyny które osiadły na płycie po wymianie FIS przy pomocy za dużego podmuchu hotair'a (nie wiem czy na zdjęciach będzie to widać, ale było sporo tych kulek)





    Dodatkowo został wymieniony procek Motoroli, mam nadzieję że problem z temperaturą został rozwiązany



    Poza tym dorzuciłem standardowo filtr na FIS aby nie raził czerwienią w nocy i dopasował się do pozostałych wyświetlaczy.



    Przewinęło się też parę liczników na wymianę FIS, procków i silniczków wskazówek, usunięciu zimnych lutów (wybaczcie jak nie wszystkie liczniki tutaj wymienię lub pokażę, ale sporo tego było i trochę zdjęć mi się zapodziało) :







































    Zawitał też licznik z zaprzyjaźnionego do TT, Audi A3:







    Ponadto pojawił się też licznik od TT z największym forumowym przebiegiem na pełne SPA z wymianą procka, gdyż jego praca zaczynała się od dyskoteki:

    https://youtu.be/XaGYo8jjlAk

    Po wymianie FIS, procesora i wszystkich silniczków oraz usunięciu zimnych lutów:





    Problem z dyskotekÄ… zniknÄ…Å‚ bezpowrotnie

    No i w ten weekend majowy...



    Jerry pojechał do Holandii?? A nie, bo Holandia przyjechała do Jerrego na naprawę silniczka paliwa oraz wymianę buzzera (przy okazji TT została lekko dopieszczona elektronicznie a i miło sobie pogadaliśmy przy aucie - pozdrawiam całą ekipę bo przyjechać we 3 w TT to jednak wyczyn!)



    Po naprawie:



    Życzę wszystkim spokojnego i w pełni zadowolonego użytkowania liczników
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 03-05-2017 o 22:15
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #199
    Awatar sebaxd26
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    SkÄ…d
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Dzięki również

    Dawno nie było aktualizacji tematu....a działo się, oj działo.

    Licznik z TT z Dubaju został oczyszczony z mikroskopijnych kulek cyny które osiadły na płycie po wymianie FIS przy pomocy za dużego podmuchu hotair'a (nie wiem czy na zdjęciach będzie to widać, ale było sporo tych kulek)





    Dodatkowo został wymieniony procek Motoroli, mam nadzieję że problem z temperaturą został rozwiązany



    Poza tym dorzuciłem standardowo filtr na FIS aby nie raził czerwienią w nocy i dopasował się do pozostałych wyświetlaczy.



    Przewinęło się też parę liczników na wymianę FIS, procków i silniczków wskazówek, usunięciu zimnych lutów (wybaczcie jak nie wszystkie liczniki tutaj wymienię lub pokażę, ale sporo tego było i trochę zdjęć mi się zapodziało) :







































    Zawitał też licznik z zaprzyjaźnionego do TT, Audi A3:







    Ponadto pojawił się też licznik od TT z największym forumowym przebiegiem na pełne SPA z wymianą procka, gdyż jego praca zaczynała się od dyskoteki:

    https://youtu.be/XaGYo8jjlAk

    Po wymianie FIS, procesora i wszystkich silniczków oraz usunięciu zimnych lutów:





    Problem z dyskotekÄ… zniknÄ…Å‚ bezpowrotnie

    No i w ten weekend majowy...



    Jerry pojechał do Holandii?? A nie, bo Holandia przyjechała do Jerrego na naprawę silniczka paliwa oraz wymianę buzzera (przy okazji TT została lekko dopieszczona elektronicznie a i miło sobie pogadaliśmy przy aucie - pozdrawiam całą ekipę bo przyjechać we 3 w TT to jednak wyczyn!)



    Po naprawie:



    Życzę wszystkim spokojnego i w pełni zadowolonego użytkowania liczników
    Bardzo dziękuję za naprawę, TT-ka już w Holandii, w drodze powrotnej wskazówka działała idealnie, buzzer również, nie musiałem się w końcu stresować czy mam wystarczająco paliwa, do tego dowiedziałem się od Jerry'ego kilka ciekawych informacji. Naprawa trwała chwile, polecam wszystkim Jerry'ego i jeszcze raz dziękuję! P.S. W drodze powrotnej do Holandii na szczęście tylko w dwie osoby.

  5. #200

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    SkÄ…d
    Gostynin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    czarny
    Posty
    11
    Witam. Chciałem pochwalić i gorąco polecić Jerry'ego . Ożywił mój zdychajacy licznik który jak sie okazało, prawie usmiercil jakiś magik ze sprzętem do lutowania rynien lub garnków , nawet kilka ścieżek popalil i wskazówki prawie połamal . Na szczęście trafiłem tutaj na kolege Jarka i jutro zdrowiutki licznik zawita w mojej TT. Dzięki wielkie raz jeszcze 😉.

  6. #201

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    SkÄ…d
    Maków Maz.
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    6
    Ja również jestem szczęśliwym posiadaczem już naprawionego licznika . Podejście profesjonalne, wszystko teraz śmiga jak należy. Jeszcze raz dzięki i polecam każdemu kto ma problem z licznikiem ;P

  7. #202
    Awatar przeCinek19
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    SkÄ…d
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    33
    Jest możliwość naprawy fisu z audi a4 b5 u Ciebie?

  8. #203
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Witajcie Kochani klubowicze TTkowicze!!!! Dawno tu nie pisałem....mam parę fotek licznikowych do uzupełnienia (wieczorem może wkleję tutaj), natomiast chciałbym wszystkich poinformować że że względu za spore zmiany w życiu w ostatnich miesiącach oraz aktualnie brak możliwości lokalowych na kawałek biurka do naprawy liczników - zamykam do odwołania serwis pomocy przy licznikach TT oraz innej elektroniki TT.

    Ale spokojnie, nie zostajecie na tzw. "lodzie" - sprawach licznikowych możecie się zgłaszać do kolegi Annubis'a, to jest mój serdeczny Ziomek z którym przy licznikach współpracujemy już tu w Wawie od ponad roku, człowiek sprawdzony i godny polecenia, na pewno pomoże tak samo jak nie lepiej jak ja
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #204

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Jerry, smutna wiadomość. Miałem niedługo zgłosić się do Ciebie byś mi podpowiedział co zrobić by moją Skarbonkę przerobić na latający i mrugający światełkami pojazd kosmiczny.

    Co do Annubis'a, to zgadzam się z Jerrym. Annubis ostatnio sam mi pomagał z awarią przerywacza kierunkowskazów. Świetny kontakt, cierpliwy i zna się, a do tego raptem 12min (jak się sprężę, to 9) ode mnie

  10. #205

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Dzięki Bardzo chłopaki ale z Jerrym nie mam co się równać, wieloletnia praktyka - efekty na zdjęciach i po Polsce jeżdżące . Oczywiście postaram się pomóc w miarę możliwości, jako że elektronika to moje hobby chętnie udzielę pomocy na czas przerwy kolegi Jerrego. Mam możliwości też jeśli ktoś zapomni kodu do radia - tylko dla klubowiczów. Jako, że każdy ma jakąś prace i rodzinę prosiłbym tylko o ewentualną cierpliwość. Wracaj szybko Magiku
    Pozdrawiam

  11. #206

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    SkÄ…d
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1
    Panowie, który z Was zajmie się zegarami w moim nowym aucie? Jak obecnie wygląda sytuacja? Jerry, Annubis?

  12. #207
    Awatar LukaLEWY
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    SkÄ…d
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LZ9V
    Posty
    57
    Witam,

    Cóż za piękny, samo-czytający się wątek na temat naprawy liczników i nie tylko. Czytało się to naprawdę szybko i jak dobrą książkę, wielki szacunek za umiejętności i cierpliwość do klientów a w szczególności do ich liczników.
    Mnie do tego wątku sprowadziła od dłuższego czasu myśl a później chęć wymiany licznika w moim TT 8N, z 1/2 FIS na pełny FIS. Najchętniej bym dojechał na taką usługę z Częstochowy.
    Pytanie kiedy kolega Jerry wraca po przerwie, ew czy polecił by kogoś na bezpieczną taką wymianę? A do tego w jakie części dokładnie (numery) trzeba by było się zaopatrzyć przed taką wymianą.
    Proszę o kontakt w miarę możliwości oczywiście.

  13. #208

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Witam
    W związku z licznymi pytaniami czy warto naprawiać własne zegary czy inwestować w używane chciałbym pojąć temat. Typowe koszty "remontu" zegarów i usterki to zazwyczaj padający wyświetlacz, 2 małe silniczki temp/paliwa, 2 duże silniczki
    obrotów/prędkości, zimne luty na płycie objawiające się np. miganiem lub braku części podświetlenia, padaniem poszczególnych sekcji licznika. Słynna padająca motorola powoduje wariowanie licznika i niestabilność działania - jest to spowodowane
    albo uszkodzeniem układu lub też zamazaniu wsadu - jedyną opcją jest przetestowanie układu i jeśli jest sprawny na ponownym zaprogramowaniu wsadu - jeśli jest niesprawny, jego wymianie. Kupując używany licznik nie można
    być pewnym w jakim stanie są ww elementy i osoba nie siedząca w temacie nie ma możliwości ocenić jego stanu. Trafiły się ostatnio nawet 2 liczniki - 1 z zaklejoną i 2 z wylutowaną diodą od airbaga, co jest widoczne dopiero po rozebraniu licznika.
    Reasumując koszty mogą być sporo większe i nie polecam tego rozwiązania osobom które próbują dopiero swoich sił. Trochę zabrzmi to jak reklama ale takie są fakty i ja nie polecam takiego rozwiązania, oczywiście wybór należy do użytkownika.
    Zmieniając licznik z pół fisa na pełen pamiętajcie że sytuacja jest analogiczna i może dojść do sytuacji że po zamianie zegarów zacznie się zabawa - w tej sytuacji lepiej zakupione zegary przejrzeć i wymienić od razu zużyte elementy przed
    zamontowaniem niż bawić się kilka razy. Odpowiadając też ogólnie - nie mam niestety czasu na przekładanie zegarów z pół fisa na duży - trzeba chwile poświęcić na przygotowanie wiązki, potem demontażu kierownicy i przełożeniu manetki, wymianie licznika i adaptacje kluczyków i zamontowaniu wszystkiego jak było. Mam nadzieję że kolega Jerry szykuje się do powrotu z lutownicą i będzie w stanie wam pomóc z takimi zabawami. Ja narazie mogę pomóc jeśli chodzi o naprawy licznika, ew osobą która nie potrafi,
    lub boi się dotykać zegarów - mogę pomóc je zdemontować (operacja na około 10-15 min) i zapewnić miejsce dla TT na parkingu na czas naprawy. Kilka osób skorzystało z tej opcji.
    Pozdrawiam wszystkich

  14. #209

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    SkÄ…d
    Kaliska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czerwony
    Posty
    80
    Panowie, padła mi kilka dni temu kontrolka od świateł drogowych. Czy istnieje możliwość, że przyczyna nie palenia się kontrolki leży gdzieś poza zegarami? Jakiś bezpiecznik, albo coś w tym stylu.
    Nie chciałbym wymontowywać zegarów, bo to już grubsza sprawa.

  15. #210

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Napisałem do kolegi w drugim temacie w którym zaczął wątek więc nie będę duplikował.

    Pozdrawiam

Podobne wÄ…tki

  1. Potrzebna pomoc w sprawdzeniu lamp Warszawa
    Przez Emilio w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-09-2015, 18:23
  2. Pomoc przy kupnie
    Przez kisseM w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-2013, 19:10
  3. Pomoc przy wymianie rygielka
    Przez tomek666777 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-05-2012, 12:02
  4. pomoc przy zakupie BMW vs AUDI
    Przez Malina w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 23:39
  5. pomoc przy wymianie turba
    Przez Rafal78 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-10-2010, 16:49

Tagi dla tego wÄ…tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •