Cześć i czołem! Będąc milionowym klientem użytkownika Jerry chciałbym wygłosić swoją opinię.
Napisałem do Jerrego w sprawie braku/błędnych wskazań zegarow od a3 1.8t (pisząc dla potomnych) . Tzn częściowy zanik podświetlenia na zegarach i desce, drgający, ale nie podnoszący się wskaźnik obrotów przy dodawaniu gazu , wskaźnik temp wody w 99% leżał martwy, 1 % to wskazania 120 stopni. Prędkościomierz sporadyczny opad na 0 km/h, klimatyzacja 0odzewu (raz zapaliła się w lato przy przypadkowym włączeniu odpaliła się i mrozila do zgaszenia silnika lub wyłączenia klimy. Wentylator włączał się od razu po odpaleniu silnika. Pół fis nie działał, dźwięku naturalnie też nie było....nie nabijało km na dziennym liczniku, w zamian tego wyświetlał się napis SICH. Przy okazji nie zapamiętywalo daty i godziny...po zabiegu trwającym mniej niż 48h od czasu oddania do odbioru zegarowi uszczupleniu portfela o dobre kilka stówek otrzymałem:
Sprawny obrotomierz,
Prędkościomierz,
Wskaźnik temp stojący jak... U jurnego byka ( brak problemów z włączaniem się chłodzenia. Aktualnie włącza się powyżej 90stopni i wyłącza poniżej 90 ) wskaźnik paliwa pokazuję prawidłowo, a nie jak chce. Pół fis i kontrolki są w pełni sprawne, a dodatkowo klima przy włączeniu pokazuję że jeszcze żyje i miewa się całkiem nieźle. To chyba wszystko. Daje dużą okejke. Oby więcej takich majstrów z pasja, wiedzą i fachowym podejściem. Pozdrawiam jako w pełni zadowolony klient a3 8l 1.8t AUM. ( Tak, nie posiadam TT, ale Wy posiadacie Majstra, posiadającego wiedzę, o której nie śniło się najstarszym Filozofom ) dziękuję i pozdrawiam śmiało polecając Jerrego. ( dobra cena, adekwatny czas realizacji, uczciwości,fachowość i profesjonalizm ) korzystajcie puki ma chęci bawić się w to, co nikomu innemu już się nie chce na takim poziomie!