Pokaż wyniki od 1 do 15 z 292

Wątek: Jerry, pomoc przy ogarnianiu liczników i ogólnie elektryki w TT-kach, Warszawa.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Grabarz Zobacz posta
    Jerry, masz jakąś fajną tarczę do licznika z r32?, bo mam anglika ładnego i pasowałoby go przerobić na wersję eu
    Nie mam niestety tarcz R32, ale posiadam skan w wysokiej rozdzielczości tarcz R32 do UK i EU, mogę udostępnić dla potrzebujących - wystarczy wysłać do tej firmy z allegro co dorabia tarcze (te co ostatnio chłopaki zamawiają i mi przysyłają na wymianę są fajnej jakości i naprawdę wyglądają spoko - nie reklamuję firmy bo to nie miejsce na reklamę, ale wyrażam własną opinię) - tarcze zrobią pod zamówienie i powinny być git.

    Unsuitable właśnie u nich chyba robi tarcze EU do licznika UK R32, zobaczymy jaki będzie efekt końcowy.

    Cytat Zamieszczone przez O.S.T.R Zobacz posta
    Jerry, licznik już po testach teraz wszystko działa jak należy, także jeszcze raz wielkie dzięki! za naprawę .
    Super, pozdrawiam!

    Cytat Zamieszczone przez Annubis Zobacz posta
    Gratulacje Jerry, widać że masz cierpliwość do elektroniki, niestety widać niektóre firmy może i mają trochę wiedzy ale zdolności do lutowania tyle co prosiak do śpiewania, czasem patrzę na naprawy telefonów, laptopów etc i włos na karku staje,
    co ci ludzie wyprawiają. Dobrze, że forumowicze mogą liczyć na takiego magika. Dalszych sukcesów i pozdrawiam
    No niestety, wymagało by się trochę jednak więcej od firm które się tak mocno reklamują i dają gwarancję na naprawy. Potem jeżdżenie (czy nawet sam demontaż zegarów z deski) i poprawianie naprawy po kilka razy z zegarami to jest jednak udręka dla właściciela...a ponoć ta firma naprawia nawet zegary w Porsche...aż zęby bolą jak o tym pomyślę

    Dzięki za miłe słowa!
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 01-02-2017 o 08:11
    Te Terrere Terrere terererererere …

Podobne wątki

  1. Potrzebna pomoc w sprawdzeniu lamp Warszawa
    Przez Emilio w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-09-2015, 18:23
  2. Pomoc przy kupnie
    Przez kisseM w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-2013, 19:10
  3. Pomoc przy wymianie rygielka
    Przez tomek666777 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-05-2012, 12:02
  4. pomoc przy zakupie BMW vs AUDI
    Przez Malina w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 23:39
  5. pomoc przy wymianie turba
    Przez Rafal78 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-10-2010, 16:49

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •