Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 255 z 292

Wątek: Jerry, pomoc przy ogarnianiu liczników i ogólnie elektryki w TT-kach, Warszawa.

  1. #241
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Jerry, jeszcze raz na ogólnym, chciałem Ci bardzo podziękować za szybką, profesjonalną, i relatywnie do włożonych materiałów i pracy cenę.
    Wszystkim którzy będą borykać się ze swoimi licznikami powiem jedno... Nie szukajcie w swojej okolicy... Piszcie do Jerrego a będziecie pewni jeszcze przed wysyłką licznika do naprawy, że będziecie zadowoleni z efektu końcowego.

    Dziś mimo soboty udało się mój wybłagać w centralnej sortowni poczty i natychmiast go założyć.

  2. #242
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    maslna, już skrzynka oczyszczona

    Lars, również dziękuję. Cała przyjemność po mojej stronie
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #243
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Witajcie w nowym 2020 roku. Pytacie o tam u mnie? Ogoliłem nogi....hehehehe, żart. Tak na poważnie to w sumie niewiele się zmieniło, parę liczników się uratowało, parę projektów się zrobiło...nie narzekam na brak zajęć.
    Załączam parę ciekawych fotek do wątku:

    - "Jerry, małe wskazówki mi nie działają..."


    - Udana naprawa licznika w Octavii I z forum OCP

    - "Jerry nie zapala mi się kontrolka od AirBaga na liczniku..."


    - Wieczór z licznikami od VAG z czego jeden poszedł do takiej fajnej Golfiny - aktywowane RKM oraz "opening ceremony" wskazówek przy uruchomieniu



    - Była też TT bez klimatyzacji

    - kolejny wieczór z licznikami od TT


    - Poprawki po Szwajcarach...trochę korozji.



    - Regeneracja licznika wraz z wymianą tarczy UK->EU od MoMan'a

    - Znów mistrzowie "kulkowania" cyną czyli witamy w Szwajcarii

    - I ostatnie co udało mi się wykonać na koniec zeszłego roku to uratowanie wzmaka do MK2











    Jeśli ktoś śledzi grupę klubTT na Fb, to pewnie te fotki już zna bo niektóre z nich się tam pojawiały.

    Pozdro,
    Jerry.
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 08-01-2020 o 23:07
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #244

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,490
    Witam,
    Również polecam kolegę "Jerry" , robił mi cały licznik z wyświetlaczem włącznie, jakieś 2,5-3 lata temu i wszystko działa w 100% do dziś.
    Pozdrawiam Jerry.

  5. #245

    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Zamość
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Ja tylko jak zarejestrowałem się na forum to prawie od razu wysłałem licznik do "Jerry" i czekam z niecierpliwością ,
    Pozdrawiam wszystkich

  6. #246

    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Zamość
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    4
    Powiem krótko, wymieniłem termostat bo faktycznie się zacinał (oczywiście był ori i go wywaliłem i zamieniłem na Behr) na kanale 49 temperatura w końcu doszła do 90 (i tu po wymianie dodam że świrowała niesamowicie 95-115, 85-90, czasem 90 i w dół 75 i znów w górę), wszystkie objawy jakie opisywane na forum to miałem dokładnie ze wszystkim (czujnik, niby zły termostat bo nie ori, wiatraki też dziwnie się zachowywały, oczywiście wskazówki temperatury i paliwa także walniete) i w końcu jak wyżej opisałem, nic nie wymieniając odkręciłem licznik i poszedł do Jerrego, po powrocie liczniczka i zamontowaniu go w autku, woooow, termostat Behr działa idealnie kanał 49- 89-90 i tak cały czas bez zająknięcia, oczywiście na liczniku także równe 90, (wniosek czujnik działał, licznik a konkretnie zimne luty i silniczek krokowy zakłamywał odczyty na kanale 49), wszystko w sumie działa poprawnie po naprawie licznika. Nic dodać nic ująć magik Jerry kilkoma machnięciami lutownicy uzdrowił cała moją TT. Oczywiście słynna antenka przy godzinie i dacie pojawiła się na drugi dzień jak pojechałem na zakupy i autko postało chwilkę pod Carrefour (nic także nie trzeba robić, ma się sama pojawić i tyle i działa do dziś)
    Dodam też może komuś się przyda (konkretnie chodzi o to że nie znaczy iż diody wszystkie świecą to są sprawne) miałem dyskotekę przy włączniku świateł (górne podświetlenie migało lub nie świeciło w ogóle, po rozebraniu włącznika wszystkie diody były niby sprawne ale udało mi się zlokalizować tą która raz działała a raz nie) po wymianie działa idealnie, oczywiście poprawiłem także zimne luty. Kolejna sprawa to miałem także przypadek z kierunkowskazami a konkretnie nie przerywały tylko świeciły ciągłym światłem, tu na forum znalazłem najłatwiejsze rozwiązanie a mianowicie kupiłem nowiutki zamiennik A4, B5 na 9 pin i wymieniłem tylko środek, mogę śmiało potwierdzić działa idealnie (cała wymiana kilka minut). W ogóle mnie przeraża że ten samochodzik można rozebrać w kilka minut (czyżby tak się psuł że taki łatwy dostęp?). Podsumowując moje spostrzeżenia wielkie podziękowania dla Jerrego (super robota).

  7. #247

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17
    Witam,
    ma ktoś może tarcze zegarów od GRAF-MAR Mariusz Świątkowski z Pietrzykowic wystawia się na allegro albo widział jak te tarcze są wykonane, może jakieś doświadczenia co do trwałości w naszych lub innych autach?
    pozdrawiam Wszystkich

  8. #248
    Awatar Pawel_WPR
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Piastów
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2000
    Kolor
    ładny
    Posty
    47
    Ja mam tarcze od MoMan i jestem zadowolony.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  9. #249

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17
    dzięki za informacje o MoMan, może ktoś podrzucić namiar na kolegę Jerry, bo coś przez forum nie mogę złapać kontaktu

  10. #250
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez papi77 Zobacz posta
    dzięki za informacje o MoMan, może ktoś podrzucić namiar na kolegę Jerry, bo coś przez forum nie mogę złapać kontaktu
    Już Ci odpisuję na PW, cierpliwości...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  11. #251

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    17
    Teraz to już spokojnie czekam

  12. #252

    Dołączył
    Apr 2020
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LX8Z
    Posty
    1
    Cześć i czołem! Będąc milionowym klientem użytkownika Jerry chciałbym wygłosić swoją opinię.
    Napisałem do Jerrego w sprawie braku/błędnych wskazań zegarow od a3 1.8t (pisząc dla potomnych) . Tzn częściowy zanik podświetlenia na zegarach i desce, drgający, ale nie podnoszący się wskaźnik obrotów przy dodawaniu gazu , wskaźnik temp wody w 99% leżał martwy, 1 % to wskazania 120 stopni. Prędkościomierz sporadyczny opad na 0 km/h, klimatyzacja 0odzewu (raz zapaliła się w lato przy przypadkowym włączeniu odpaliła się i mrozila do zgaszenia silnika lub wyłączenia klimy. Wentylator włączał się od razu po odpaleniu silnika. Pół fis nie działał, dźwięku naturalnie też nie było....nie nabijało km na dziennym liczniku, w zamian tego wyświetlał się napis SICH. Przy okazji nie zapamiętywalo daty i godziny...po zabiegu trwającym mniej niż 48h od czasu oddania do odbioru zegarowi uszczupleniu portfela o dobre kilka stówek otrzymałem:
    Sprawny obrotomierz,
    Prędkościomierz,
    Wskaźnik temp stojący jak... U jurnego byka ( brak problemów z włączaniem się chłodzenia. Aktualnie włącza się powyżej 90stopni i wyłącza poniżej 90 ) wskaźnik paliwa pokazuję prawidłowo, a nie jak chce. Pół fis i kontrolki są w pełni sprawne, a dodatkowo klima przy włączeniu pokazuję że jeszcze żyje i miewa się całkiem nieźle. To chyba wszystko. Daje dużą okejke. Oby więcej takich majstrów z pasja, wiedzą i fachowym podejściem. Pozdrawiam jako w pełni zadowolony klient a3 8l 1.8t AUM. ( Tak, nie posiadam TT, ale Wy posiadacie Majstra, posiadającego wiedzę, o której nie śniło się najstarszym Filozofom ) dziękuję i pozdrawiam śmiało polecając Jerrego. ( dobra cena, adekwatny czas realizacji, uczciwości,fachowość i profesjonalizm ) korzystajcie puki ma chęci bawić się w to, co nikomu innemu już się nie chce na takim poziomie!

  13. #253
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Dzięki wszystkim za miłe słowa, to bardzo ważne jak ktoś docenia moje starania by TTki przynajmniej liczniki miały sprawne i bezawaryjne

    Wrzucam parę fotek ciekawych rzeczy z jakimi się spotykałem przy ostatnich kilkunastu (albo kilkudziesięciu) naprawach:





















    Przyszedł czas wakacji i przyszedł też czas na odpoczynek. Do zobaczenia w drugiej połowie sierpnia lub nawet na jego koniec Udanych wakacji wszysTTkim!!!

    P.s. Mogę teraz odpisywać z baaardzo długim opóźnieniem, bądźcie wyrozumiali
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 23-07-2020 o 21:29
    Te Terrere Terrere terererererere …

  14. #254
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Do zobaczenia w drugiej połowie sierpnia lub nawet na jego koniec
    Uuuuu to widze ze sie zalapalem na naprawe rzutem na tasme hehe, wielkie dzieki za pomoc Jerry!

  15. #255
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Były wakacje, ale czas już wracać




    I cyk fuch od poniedziałku już baarrrrdzo dobrrra robota dla bliźniaczej siostry TT 8N czyli naprawa licznika do A3 8L 1.8T







    Te Terrere Terrere terererererere …

Podobne wątki

  1. Potrzebna pomoc w sprawdzeniu lamp Warszawa
    Przez Emilio w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-09-2015, 18:23
  2. Pomoc przy kupnie
    Przez kisseM w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-2013, 19:10
  3. Pomoc przy wymianie rygielka
    Przez tomek666777 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-05-2012, 12:02
  4. pomoc przy zakupie BMW vs AUDI
    Przez Malina w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 23:39
  5. pomoc przy wymianie turba
    Przez Rafal78 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-10-2010, 16:49

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •