Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
Dzięki również

Dawno nie było aktualizacji tematu....a działo się, oj działo.

Licznik z TT z Dubaju został oczyszczony z mikroskopijnych kulek cyny które osiadły na płycie po wymianie FIS przy pomocy za dużego podmuchu hotair'a (nie wiem czy na zdjęciach będzie to widać, ale było sporo tych kulek)





Dodatkowo został wymieniony procek Motoroli, mam nadzieję że problem z temperaturą został rozwiązany



Poza tym dorzuciłem standardowo filtr na FIS aby nie raził czerwienią w nocy i dopasował się do pozostałych wyświetlaczy.



Przewinęło się też parę liczników na wymianę FIS, procków i silniczków wskazówek, usunięciu zimnych lutów (wybaczcie jak nie wszystkie liczniki tutaj wymienię lub pokażę, ale sporo tego było i trochę zdjęć mi się zapodziało) :







































Zawitał też licznik z zaprzyjaźnionego do TT, Audi A3:







Ponadto pojawił się też licznik od TT z największym forumowym przebiegiem na pełne SPA z wymianą procka, gdyż jego praca zaczynała się od dyskoteki:

https://youtu.be/XaGYo8jjlAk

Po wymianie FIS, procesora i wszystkich silniczków oraz usunięciu zimnych lutów:





Problem z dyskoteką zniknął bezpowrotnie

No i w ten weekend majowy...



Jerry pojechał do Holandii?? A nie, bo Holandia przyjechała do Jerrego na naprawę silniczka paliwa oraz wymianę buzzera (przy okazji TT została lekko dopieszczona elektronicznie a i miło sobie pogadaliśmy przy aucie - pozdrawiam całą ekipę bo przyjechać we 3 w TT to jednak wyczyn!)



Po naprawie:



Życzę wszystkim spokojnego i w pełni zadowolonego użytkowania liczników
Bardzo dziękuję za naprawę, TT-ka już w Holandii, w drodze powrotnej wskazówka działała idealnie, buzzer również, nie musiałem się w końcu stresować czy mam wystarczająco paliwa, do tego dowiedziałem się od Jerry'ego kilka ciekawych informacji. Naprawa trwała chwile, polecam wszystkim Jerry'ego i jeszcze raz dziękuję! P.S. W drodze powrotnej do Holandii na szczęście tylko w dwie osoby.