Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 256 do 270 z 292

Wątek: Jerry, pomoc przy ogarnianiu liczników i ogólnie elektryki w TT-kach, Warszawa.

  1. #256
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Wczoraj kolega LukaLEWY odwiedził mnie swoją TT na drobne zabawy elektroniczne no i ze względu na dodatkowe plany tego wieczoru można było zrobić akcję "door to door", albo raczej "door to bar" i dostarczyłem TT po naprawie. Fajnie się przejechało po centrum - jak za dawnych laTT





    A ze względu na mój dzisiejszy wypadek i 4 szwy na palcu mogę trochę wolniej naprawiać liczniki....ale będzie:

    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #257
    Awatar LukaLEWY
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LZ9V
    Posty
    57
    Ujmę to tak... Drodzy Forumowicze, dbajcie tutaj o użytkownika Jerry'ego, bo to jeden ze skarbów tego forum. Tym bardziej, że jak sam mówił, obie TT-ki sprzedał 3 lata temu i mając już inne rodzinne auto/a, dalej jest aktywnym użytkownikiem KlubuTT - "stara miłość nie rdzewieje". Zrobiliśmy szybką i sprawną akcję jak się okazało na samym końcu. Ja, dowiadując się w ostatniej chwili o podróży do Warszawy, On kończący tyle co urlop. Po kilku dosłownie wymienionych prywatnych wiadomościach na forum, ustawiliśmy się na środę z opcją zostawienia auta u Jerry'ego i nieokreślonym czasem (max do piątku rano) dla niego na naprawienie usterek w liczniku wedle jego potrzeb. Tego samego dnia wieczorem, łapiąc mnie telefonem jeszcze w centrum Warszawy, oznajmia, że wszystko zrobione a on potrzebuje się dostać na umówione wcześniej piwo ze znajomymi również w centrum. Długo się nie zastanawiając, proponuję mu, żeby się nie czaił, wsiadał w auto i przyjeżdżał, co też uczynił. Stąd te "door to bar". Jerry z TT-ki wysiadł z bananem na ustach, ja po naprawionym wszystkich usterkach w liczniku również banan. Czego chcieć więcej?

    Ktoś może zapytać, czy się nie bałem zostawić auta komuś, kogo przecież poznałem kilka chwil przed oddaniem kluczyka. Odpowiedź jest jedna - po tylu waszych pozytywnych opiniach oraz naprawdę widząc w Jerrym prawdziwego miłośnika w tym co robi: zupełnie NIE.

    Ale wracając właściwie do sedna sprawy, czyli do licznika, bo o tym jest ten temat przecież. Naprawianie wskaźnika temperatury, żeby w końcu wskazywał zgodnie z prawdą, zakończyło się pełnym sukcesem i nie tylko, ale o tym jak coś, więcej może powiedzieć Jerry, jeśli byłby ktoś zainteresowany (podejrzewam, że TT-kowy standard).

    Tutaj, chyba gdzieś na forum przeczytałem, że to tylko wskazówka oraz, że jak jest popsuta to na kanale 49C można sprawdzić dokładne wskazanie i licznik czerpie informacje z tegoż kanału. Okazuje się jednak, że muszą się jakoś komunikować między sobą w dwie strony, bo kiedy wskazówka w liczniku była popsuta (przekłamywała o jakieś +/- 30 stopni) to kanał 49C głupiał i pokazywał niekiedy w cały świat. Łącznie nawet z zawieszaniem się na wskazaniu 121 stopni, wyskoczeniem czerwonego komunikatu o gorącym płynie i odłączeniu przez siebie klimatyzacji, po czym, po jakimś czasie wrócić w momencie do wskazania 92 stopni (dodam, że wszystkie 3 czujniki były tyle co wymieniane na nowe).
    Dzisiaj trasa Warszawa - Częstochowa, samo południe, 35 stopni na dworze, korki, czyli wakacyjny standard. Naprawiony licznik wskazuje sztywno 90 stopni, a kanał 49C wskazuje książkowo między 90 a 94 stopnie. Taka mała rzecz a jak bardzo cieszy. Także jeszcze raz, bardzo WIELKIE "dziękuje Jerry". A Wy jak macie jakiekolwiek problemy z licznikiem to walcie do Niego jak w dym.
    Pozdrowienia dla Małżonki i tych dwóch Smyków z którymi miałem okazje przybić piątkę.

    P.S. Coś Ty zrobił w tę rękę i jak??

  3. #258
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Dzięki za miłe słowa Łukasz i dzięki za spotkanie i poznanie

    P.s. Czasami moja chwilowa głupota nie ma granic i zamiast wyrzucić zepsutą zabawkę dziecięcą za 10 zł, próbowałem ją otworzyćcelem naprawy nożem do tapet. Efekt: 1/3 końcówki kciuka obcięta wraz z paznokciem (nie, nie mam zdjęć, nie miałem do tego wtedy głowy). Na szczęście szybko mnie zszyli na SOR na Szaserów i liczę że będzie jak dawniej bez większego uszczerbku na zdrowiu
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #259
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Witajcie! Mówiłem że będzie OK? (Uwaga, zdjęcia mogą być dla niektórych drastyczne)





    Już się zrastam całkiem dobrze, zatem ruszyłem z dalszą pomocą licznikowo-elektroniczną dla Was

    Oto parę kwiatków z ostatniego miesiąca zabaw z elektroniką którą mi podsyłacie:

    Zimne luty:



    Ktoś majstrował przy procku, ale nie wiedział jak:



    "Perfekcyjnie" zalutowany wyświetlacz powodował resetowanie licznika:



    Aktualnie na biurku walczę z "zieleniną" i spustoszeniu jakie zrobiła we wzmacniaczu BOSE z pewnej mk2:















    Oraz jednym licznikiem od A3 8L w którym również ktoś przekombinował z prockiem....a dostawa nowego procka z taką maską, z Chin dopiero za miesiąc:



    Pozdro,
    Jerry.
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 18-09-2020 o 09:48
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #260
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Siemka wszystkim! Z powodu prawie zapchanej skrzynki wiadomości na forum, musiałem zacząć usuwać wiadomości (niektóre jeszcze z 2014 roku) i przez przypadek usunąłem ostatni miesiąc rozmów z Wami....jeśli ktoś pisał do mnie w ostatnich 2-3 tygodniach a mu nie odpisałem to przepraszam najmocniej i proszę o napisanie jeszcze raz - odezwę się jak najszybciej to możliwe
    Te Terrere Terrere terererererere …

  6. #261
    Awatar Jakub.o
    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    28
    Serdecznie polecam kolegę Jerrego, zna się na robocie. Odkąd kupiłem 8j w zimie oraz deszczowo/wilgotne dni, głośniki z tyłu mi nie grały razem z subwooferem. Jerry naprawił mi wzmacniacz Bose w 8j przez co całe audio gra tak jak należy. Kontakt pierwsza klasa, o wszystkim zostałem informowany na bieżąco wraz z wytłumaczeniem dla laika .

    Zdjęcia byłego stanu wzmacniacza są 2 komentarze wyżej.

    Jeszcze raz dzięki

  7. #262
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Dzięki za miłe słowa Jakub.o Zdecydowanie motywuje to do działania!!!

    A poniżej szybki przegląd z ostatnich tygodni, oprócz liczników do TT i A3/A4/A6:

    - nieudana reanimacja syreny alarmu do 8N:





    - udany przeszczep płyty:



    - udana reanimacja tylnych lamp LEDowych do A8 D3, teraz czekam na pozostałe 3 sekcje lamp tylnych do naprawy:



    Pozdro,
    Jerry
    Te Terrere Terrere terererererere …

  8. #263
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    ...
    - nieudana reanimacja syreny alarmu do 8N:




    ...
    Pozdro,
    Jerry
    Zapewne tak wygląda syrenka u mnie w q7....ale że inżyniery z ałdi wrzucili ją pod skrzynkę bezpieczniku, której nie da się zdjąć bez wykręcania mechanizmu wycieraczek i ogólnie podszybia, to odpuściłem wyjmowanie....

  9. #264
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Tak jak wspominałem ... kolejne z dzisiaj... ech.. więcej powinno być takich Jerrych w różnych tematach od TT


  10. #265

    Dołączył
    Sep 2020
    Płeć
    Skąd
    ochota
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    3
    Siemanko. Właśnie wróciłem od Jerrego po naprawie licznika w mojej TT-ce. Z czystym sumieniem będę polecał tego sympatycznego kolegę. Naprawa wykonana profesjonalnie, szybko, tanio i solidnie co rzadko się zdarza w tych czasach. Jerry posiada naprawdę duża wiedzę na temat TT i podejrzewam, że zagiąłby nie jednego mechanika z ASO. Jeszcze raz Jerry wielkie THX.

  11. #266

    Dołączył
    Nov 2020
    Płeć
    Skąd
    Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    2
    Serdecznie polecam, Jerry świadczy usługi na najwyższym poziomie i dotego błyskawicznie i niedrogo. Jeśli kiedyś jeszcze będę miał problem z elektroniką w samochodzie to napewno się zgłoszę do niego i każdemu mogę doradzić to samo.

  12. #267
    Awatar Nicolas905
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    560
    I ja dorzucam się do samych pochwał kolegi Jerrego, sprawił że mój licznik wrócił do żywych, pełen profesjonalizm mistrzowskie wykonanie naprawy. Jeszcze raz Jerry wielkie dzięki

  13. #268

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    4
    Kolega Jerry błyskawicznie zrobił licznik, wszystko działa jak powinno, aż miło jeździć polecam serdecznie

  14. #269

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Przeworsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    16
    Jerry poszło priV

  15. #270

    Dołączył
    Aug 2021
    Płeć
    Skąd
    NO
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    7
    I ja też napisałem priv

Podobne wątki

  1. Potrzebna pomoc w sprawdzeniu lamp Warszawa
    Przez Emilio w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-09-2015, 18:23
  2. Pomoc przy kupnie
    Przez kisseM w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-2013, 19:10
  3. Pomoc przy wymianie rygielka
    Przez tomek666777 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-05-2012, 12:02
  4. pomoc przy zakupie BMW vs AUDI
    Przez Malina w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 23:39
  5. pomoc przy wymianie turba
    Przez Rafal78 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-10-2010, 16:49

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •