Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Motocykle- druga pasja :)

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133

    Motocykle- druga pasja :)

    Witam wszystkich,
    jestem ciekawy ilu z was oprocz samochodowych pasji, kocha takze motocykle ?


    Przy okazji chce sie pochwalic moim nowym dzielem:
    Yamaha XJ 750 z wozkiem bocznym, jest ona w trakcie generalnej odbudowy, (na wiosne bedzie w pelni sprawna) renowacja motocykla zajela mi dotychczas 5 miesiecy w kazdej wolnej chwili poswiecalem jej czas...

















    No i zycze wszystkim Wesolych Swiat !!

    Pozdro.

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    O kurcze, skad ty wziales yamahe z wozkiem ?

    Ja aktualnie jestem biernym motocyklista, chociaz w garazu stoja dwie padliny
    Sprawca
    ttless..

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    kilazz, jeszcze odczuwasz skutki wypadku? zamierzasz jeszcze jezdzic na motocyklu?

    A co do mojego sprzeta, to poprostu szukalem motocykla z walem kardana i wieksza moca do ktorego mozna zapiac taki wozek boczny (wozek znalazlem na aukcji za 100 zl... jak mozna sie domyslec bylo duzo roboty zeby go doprowadzic do takiego stanu)

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Cytat Zamieszczone przez miloo666
    kilazz, jeszcze odczuwasz skutki wypadku? zamierzasz jeszcze jezdzic na motocyklu?
    kolano reaguje na zmiany pogody a poza tym raczej normalnie

    Nie mam jakiegos urazu do motocykli, chetnie bym jakiegos Ducati (Monstera) nabyl ale aktualnie nawet nie mam kiedy jezdzic
    ttless..

  5. #5
    Awatar Prezes
    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Skąd
    Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    38

    Jak tylko przychodzi ciepło...

    ... to auto nie wyjeżdża z garażu Obecnie jeżdżę Yamahą YZF R1, kiedyś Suzuki GSXF, GSXR.

    [ Dodano: Sob Sty 05, 2008 2:17 am ]
    A jeśli chodzi o Monstera to sprzęt piękny ale zdecydowanie dla lubiących "grzebać". Chyba, że jakaś "nowka nie śmigana". Kolega ma i... co chwilę "coś" się dzieje, łącznie z unieruchomieniem na Słowacji :-/

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Olkusz
    Posty
    26
    Witam. Ja też uwielbiam jeżdzic na motocyklach, jakiś miesiąc temu sprzedałem KTMa 540 SXC 99', na wiosne przymierzam się do zakupu quada, a mianowicie Yamaha 660 Raptor.

  7. #7

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Sandomierz
    Posty
    62
    Witam ,motocykle to moja wielka pasja ,przymierzam sie do kupna BMW R 1100 S lub R 1100 GS , wiem że motocykle BMW nie są zbyt popularne tak ja maszyny japońskie ale jak ktos sie przejedzie tym motocyklem to juz nigdy z niego nie bedzie chciał siąś .Kiedys miałem HONDE CRM 125 taki przyjemny motocykl enduro który bardzo miło wspominam , jeśli chodzi o Monstera to prawda wszystko co włoskie sie piepszy nie polecam tego motocykla ,wolałbym HONDE HORNET lub SUZUKI BANDIT 600 .Pozdrawiam wszystkich motocyklistów .

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Radom
    Posty
    56
    I love motocycle. He he. Bez moto jak bez ręki nieraz zdradzałem moją TeTe z tą czarnulką.

  9. #9

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Sandomierz
    Posty
    62
    A ja stałem sie posiadaczem BMW R1100 S i juz niedługo zaczynam nowy sezon !!!
    Piękna R6 sdaniels , do zobaczenia na trasie ,pozdrawiam !!!

Podobne wątki

  1. Druga młodość czarnej TT
    Przez PinBack w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-07-2014, 13:13
  2. Kupię drugą sondę lambda BAM
    Przez STELMI w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-10-2013, 22:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •