Pokaż wyniki od 1 do 15 z 76

Wątek: Wymiana oświetlenia - przeciwmgielne, lampki wnętrza, podświetlanie tablicy, postoje

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Mam takie pytanie...
    Wymieniałem dziś oprawę żarówek tylnej lewej lampy. Podczas demontażu lampy wypadło takie cuś...
    całe gumowe - wymiary ok. 1,5cm x 1cm wybity znak L na elemencie... nie wygląda jak oderwane od czegoś.
    co to jest? gdzie to powinno być?
    lampe zamontowałem po wymianie oprawy - wszystko okey - lampa siedzi sztywno, wszystko gra.

    Nazwa:  8745aafee7e7fb0dgen.jpg
Wyświetleń: 959
Rozmiar:  68.5 KB
    Nazwa:  050bfc6b578129bfgen.jpg
Wyświetleń: 948
Rozmiar:  64.9 KB

    Nie lubie jak zostają mi części...

  2. #2
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Wymieniem wlasnie cale podświetlenie wewnątrz na LED-owe wszystko pieklnie ladnie dziala poza bagażnikiem
    Dodam iz byl to gotowy zestaw dedykowany do mk2 i wszystkie zarowki sa sprawne /moje pytanie czy w takim razie nie da sie wymienic tej w bagazniku 5w5 na LEDowa
    ( ...TAK sprawdzałem kilka żarówek z obydwu stron , za kazdym razem zamykacjac i otwierając klape bagażnika , ) Jakies pomysły Ktos ma
    I TT

  3. #3
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Wymieniem wlasnie cale podświetlenie wewnątrz na LED-owe wszystko pieklnie ladnie dziala poza bagażnikiem
    Dodam iz byl to gotowy zestaw dedykowany do mk2 i wszystkie zarowki sa sprawne /moje pytanie czy w takim razie nie da sie wymienic tej w bagazniku 5w5 na LEDowa
    ( ...TAK sprawdzałem kilka żarówek z obydwu stron , za kazdym razem zamykacjac i otwierając klape bagażnika , ) Jakies pomysły Ktos ma
    Spróbuj odwrócić żarówkę w oprawce o 180 stopni, diodowe żarówki mają to do siebie że w jednym kierunku blokują przepływ prądu- może tu jest przyczyna?

  4. #4
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Pisalem wczesniej iz tak postąpiłem nawet wtyczke zasilajaca chcialem odwrotnie podpiac ( ale pasuje tylko w jedna strone ) wiec nadal LED nie dziala przylacze wyglada tak samo jak w centralnym miejscu podsufitki / schowku ....wiec dla czego w bagażniku nie dziala ?
    I TT

Podobne wątki

  1. Naprawa lampki oświetlenia
    Przez kiero w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 26-01-2018, 04:13
  2. Lewa obudowa lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej
    Przez KrzysiuProgramista w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-12-2016, 15:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •