Część jest już opisana na forum i wiele mi pomogła, a części nie znalazłem więc opisuję w jednym temacie wszystko.
Wymieniałem tradycyjne, żółte oświetlenie na LEDowe, zimny biały.
Kupiłem na All u użytkownika " autoswiatla " i żadna z żarówek nie wyrzuciła błędu na kompie.

#1 - Podświetlanie tablicy rejestracyjnej
Potrzebne 2 x C5W + dwa płaskie śrubokręty
Tutaj kolega opisał to świetnie Klik!
Od siebie dodam, że oba śrubokręty wchodzą od tej samej strony i mocno (mocno) trzeba przesunąć lampkę w prawo.
Foto różnic:


#2 - Podświetlanie bagażnika
Potrzebne 1x W5W + 1 płaski śrubokręt
Płaskim śrubokrętem podważasz lampkę i pięknie wychodzi, trzeba oddzielić czarny plastik i już można wysunąć starą żarówę. Dodam tylko, że ma znaczenie jak wsadzimy nową (jak nie działa to obrócić) więc przed wsadzeniem sprawdź czy świeci. Może głupia uwaga, ale jak masz cały czas otwarty bagażnik to lampka po czasie sama się wyłącza więc po zmianie trzeba go zamknąć i otworzyć na nowo aby zaczęło świecić. Warto o tym pamiętać

#3 - Schowek
Jak w przypadku bagażnika

#4 - Lampki nad lusterkami / daszkami p. słonecznymi
Jak w przypadku bagażnika czy schowka tylko żarówki to C5W
Foto różnic:


#5 - Lampki podświetlania wnętrza
Potrzebne 2x H6W (obracane) + płaski śrubokręt
Najpierw radzę zapamiętać w jakiej pozycji jest ta konsola - czy przyciski są bliżej szyby czy dalej - ja do teraz nie wiem czy dobrze wsadziłem z powrotem
Śrubokrętem podważamy od strony wnętrza, na dłuższej krawędzi i pomagamy sobie palcami, konsola wyskakuje, odpinamy czarno/brązową kostkę i bierzemy na stół.
Delikatnie odciągamy czarną część i rozciągamy widoczne zatrzaski, jeden po drugim aż całkiem się rozdzielą.


Zamieniamy, sprawdzamy czy świeci, składamy do kupy i montujemy


#6 - Postoje
Potrzebne 2x W5W + Długi Torx 30
Wszystko opisał świetnie kolega tutaj - klik!
Pamiętajcie, że śruby 3 i 4 naprawdę wystarczy poluzować Torx musi być długi bo dojście do obu jest 'od góry'

#7 - Przeciwmgielne
Potrzebne 2x H11 + 2x rezystor. Sklep autoswiatla gdzie kupowałem całość powiedział, że jedyne żarówki, które mogą wywalić błąd na kompie to H11 i doradził rezystory, które mają w ofercie. Zdecydowałem się i błędu nie ma. Płaski śrubokręt i krzyżak
Dojście jest od strony kratki, są tam dwa płaskie otwory na śrubokręt (widoczna plastikowa "śruba" nie jest tutaj istotna, nie kręcić nią ), wciskamy śrubokręt i naciskamy w dół aby zwolnić zaczepy.

Trochę siły i kratka wychodzi

Zostaje odkręcić dwie śruby i wymienić żarówkę.


#8 - DRL Dzienne
Zostały mi tylko te do wymiany, jak to zrobię to zedytuję temat i napiszę.