Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: SZYBYYYYYYYYYYYYY

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Sandefjord - Norway
    Posty
    33

    SZYBYYYYYYYYYYYYY

    Proszę bardzo o pomoc . Wiem że ten temat był poruszany już na forum ale nie mogę znaleźc przypadku odpowiadającego mojemu . A więc ni z tego ni z owego nagle moja szyba pasażera zaczyna "czuc" w połowie drogi że jest zamknięta(staje w połowie drogi i przycisk do góry jej nie podnosi, a przy otwieraniu tych drzwi uchyla się łądnie o te kilka milimetrów tak jak się zwykle szyby uchylają gdy otwieramy drzwi)Pech że mnie to akurat teraz trafiło -niedizela,święta a poza tym neispecjalnie mam dostęp do netu-nie jestem u siebie i jedynie moge wpaś czasem po znajomości.Próbowałem patentu z odłaczaneim akumulatora i czasem się coś zmieniało ale nigdy tak żebym szybę podniósł maxymalnie.Więc pewnie musze ją jakoś zaprogramowa ale jak???pOPRÓBUJĘ JESZCZE POSZUKA TEGO PATENTU NA FORUM ALE gdyby ktoś mógł mi pomóc pisza:wcisni to, podnies szybę, wciśnij tamto ,odłącz zapłon itp będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrówka

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Przeczytaj ten temat :
    http://www.klubtt.pl/forum/topics10/...56,15.htm#4553

    Moze znajdziesz tam odpowiedz

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Sandefjord - Norway
    Posty
    33

    Dzięki

    Dzięki za linka . Właśnie tego szukałem . Jak się ociepli to powalczę a jak na razie zadziałała u mnie metoda pt : ja pcham szybę rozwartymi dłońmi a pomocnik ciśnie podnoszenie i opuszczanie w bliżej niesprecyzowanych kolejnościach
    Pozdro

  4. #4

    Dołączył
    Sep 2007
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Mam pewien problem. Wszystko działa dobrze, za wyjątkiem jednego mankamentu. Od strony kierowcy szyba po zamknięciu drzwi domyka się prawie,że prawidłowo. No właśnie prawie bo nie dochodzi do końca (brakuje może 1-2 milimetry) i w związku z tym przy jeździe powyżej 100 km/h zaczyna z tego powodu wiatr przedostawać się do środka(strasznie piszczy) Czy miał ktoś taki problem i jak go ewentualnie mozna załatwić ?

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Ciekawy jestem czy tak samo sie domknie jesli zamkniesz szybe manualnie tzn trzymajac przycisk caly czas do samego konca

    Daj znac ..


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6

    Dołączył
    Sep 2007
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    Ciekawy jestem czy tak samo sie domknie jesli zamkniesz szybe manualnie tzn trzymajac przycisk caly czas do samego konca

    Daj znac ..


    Pozdrawiam
    Jest dokładnie tak samo, niezaleznie jakim sposobem się zamyka.Chyba coś się musiało poluzować w drzwiach
    Pozdrawiam

  7. #7
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jesli adaptacja szyb nie pomogla to musi to byc mechaniczna usterka..
    Sprawdz czy dzwi nie ppadly delikatnie , porownaj szczeliny i czy plaszczyzna i zaokraglenia dzwi uklada sie ladnie z reszta auta ...
    Mozesz tez porownac uszczelki prawa i lewa czy sa w takim samym stanie ..
    Jesli dalej nic nie znajdziesz zdejmij panel z dzwi i zobacz czy nie da sie szyby delikatnie podniesc na mocowaniach , moze byla rozbita i ktos zle ja wsadzil..

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •