czesc

jak widzieliscie szukam pompy abs i mam problem ze skrzynia, problem z pompa zrobilem sobie sam a dokladnie ze sterownikiem, ale z tym dam sobie rade ale mam goromny problem ze skrzynia, wrzucilem juz 4000 tys i nic, sprobuje go przedstawic ponizej jeszcze raz

na pocztatku rozsypałsie mechanizm roznicowy zmielilo lozyska, znalazem skrzynie na allegro oczywiscie to samo oznaczenie skrzyni i myslalem ze bedzie ok jednak nie

teraz podczas postojuz na luzie slychac jakies szelest jakby cos tarło jakis tarcia zgrzyty, takie ocieranie nie umiem opis dzwieku jest on nie reguralny raz jest raz nie najwiekszy wystepuje gdy silnik stal dlugo i jets zimno podczas dlugiej jazdy i po zgszeniu samochodu i ponownym odpaleniu cichnie jednak jak auto postoi troche parwe godzin dalej sie pojawia, gdy wcisne sprzegło cichnie podobana rzecz znalazlem juz na forum tzn sytacje gdzie wystepował podobny dzwiek, wszyscy twierdzili ze to lozysko wyciskowe jednak u mnie to nie to

, nastepnie rozebralismy ta skrzynie i wymienilismy 80% lozysk wszytkie ktroe wygladały na podejrzane, dalej to samo,

kolejno skrzynia byla wyjeta bylo wlozone lozysko wycisko z tramtej skrzyni dalej to samo,
pozniej znow to lozysko ktore dostalem z ta sama skrzynia dalej to samo,

znow skrzynia wyjmowana rozkrecona sprawdzone wszytko i wlansi wrocilem od mechanika
i znow to samo, lozysko na walku sprawdzone zadnych luzow.

jzu sam nie wiem co robic samochod stoi juz 2 miesiace nie wiem co mam robic, aha sprzegłow czerwcu zmienione komplet, 3 miesiace nie jezdzilem bo bylem w usa i w sumie pojedzilem 2 miechy, aha mechanik co to robi zna sie naprawde ogolenie robi duzo takich samochodow nie typowych i sportowych wspołpracuje z chlopakami od chiptiungu ogolnie zna sie, juz naprawde nie wiem co jest grane on tez nie naprawde pomózcie bo to jest jakas chora sytuacja

dziekuje