Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Wątek: Interface OBD II Bluetooth , Wifi

  1. #16
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez piotrek_1221 Zobacz posta
    Na wstępie fajna zabawka , kilka wskaźników, ale do TT to za mało . Tylko Vag !!!!
    Nie tylko zabawka,w każdym innym aucie czytasz błędy,kasujesz i wiele ciekawych rzeczy a jak wiemy w przypadku innych aut nie ma tak fajnego Vaga!przynajmniej mówię o iobd2
    !

  2. #17
    Awatar Vik88
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    231
    Widzę, że temat "prawie aktualny", także się przyłączam. Ktoś korzysta z Elm327 wifi na sprzęcie appla? Byłbym wdzięczny za podanie parametry konfiguracji -żadne, ale to żadne ustawienia jakie znalazlem w sieci nie pozwalają mi poprawnie komunikować się z auttkiem

  3. #18
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Z apple póki co to możemy sobie wybić z głowy...Jest do dupy jak z każdym sprzętem pod iphona.

  4. #19
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Panowie eksperymentował ktoś czy nie z tym WiFi i apple ? Jest napisane, że działa. Wysłałem zapytanie czy faktycznie. Ogólnie warto coś takiego kupić ?


    http://allegro.pl/interfejs-skaner-d...550183174.html

  5. #20
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Z Iphone mało co działa.Spróbuj jakikolwiek sprzęt nie od apple sparować przez WiFi a to zadziała tak samo.W sumie to sprawdzałem z 3 takie cuda i żadnego nie widział

  6. #21
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Dzięki Nie zależy mi na tym żeby koniecznie działał z apple, bo android też się znajdzie, ale czy te interfejsy elm327 bluetooth/wifi są warte coś ? Tzn chodzi głównie o błędy silnika i ich kasowanie, bo chyba dużo więcej nie potrafią no może oprócz live data, ale to nie jest mi potrzebne Jakby co zawsze jest kabel więc spróbować można

  7. #22
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Odczytają Ci błędy i skasują,cudów nie ma się co spodziewać.Fajna zabawka bo do każdego auta a nie tylko grupy Vag.

  8. #23
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Ja w swoim aucie mam wpięta mini kostkę obd2 http://allegro.pl/elm-327-bluetooth-...537144401.html
    taką jak tu
    na androida w galaxy s4 mam wgrany program torque i jetsem z tego bardzo zadowolony
    kasuje błędy zapisuje kody błędów a z takich dodatkowych atrakcji pokazuje średnie spalanie czasy od 0-100
    temp w dolocie i wiele innych więc polecam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ja w swoim aucie mam wpięta mini kostkę obd2 http://allegro.pl/elm-327-bluetooth-mini-obd2-interfejs-bialy-24h-i4537144401.html
    taką jak tu
    na androida w galaxy s4 mam wgrany program torque i jetsem z tego bardzo zadowolony
    kasuje błędy zapisuje kody błędów a z takich dodatkowych atrakcji pokazuje średnie spalanie czasy od 0-100
    temp w dolocie i wiele innych więc polecam

  9. #24
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Hmmm dzięki Panowie Chyba jednak kupię coś takiego:

    http://allegro.pl/show_item.php?item=4557844781

    Tylko zastanawia mnie czy oprócz wielkości faktycznie są jakieś różnice w działaniu tych wszystkich kostek. Najważniejsze, aby się komunikowało, bo cudó nie wymagam, ale szybka diagnoza czasami się przyda

  10. #25
    Awatar Vik88
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    231
    Powiem tak..
    Próbowałem połączyć ELM327 Wifi z iphone 4s ale mialem problem ze sparowaniem urządzeń i jak już połączyłem się z interfacem to miałem problem z połączeniem się z ECU:/ ogólnie to kaszana.. Trochę mi żal, że pozbyłem się jabłuszka a w szczególności genialnej nawigacji appla bo google maps to straszny badziew. HTC One m8 łączy się bez żadnej konfiguracji a interface podobno dedykowany pod appla<lol>. Z perspektywy czasu wolałbym kupić tablet za 150 pln i nim łączyć się z obd:/ jak chcesz to pisz na priv, podeślę Ci pocztą interface to sobie potestujesz czy oplaca się go kupować.


    Oooo taki mam, może ten z zapodanego przez Ciebie linku będzie coś wart
    http://allegro.pl/obd2-elm327-wifi-d...556497399.html
    Ostatnio edytowane przez Vik88 ; 02-09-2014 o 17:44 Powód: Uzupełnienie

  11. #26
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Hehe Vik88 dzięki za propozycję testowania urządzenia, ale właśnie dziś dotarło do mnie urządzenie. I OK łączy się z iPhone 5 i wykryło kompa auta i gdzieś pokazywało obroty i prędkość, ale nie wiem jaką najlepiej appke do tego zassać. Mam kilka różnych, ale nie wiem z czego korzystać, a jak już to którą warto wykupić w wersji premium ? Dla apple nie ma tego Torque, o którym piszecie w Androidach ? A na kompa ktoś poleci jakąś aplikację, która będzie działać z elm 327 wifi ? Pozdro

  12. #27
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    do Iphone-a skoro już dorwałeś coś co chodzi spróbuj te: iOBD2 , DynoChart , EOBD-Facile. Najlepsza pierwsza.
    Wrzuć link do interface,domyślam się ,że chodzi tylko po WiFi bo pod Bluetooth raczej wątpię.

  13. #28
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Żeby było jasne nie reklamuje Oczywiście, tylko po WiFi

    http://allegro.pl/show_item.php?item=4550183174 Kupiłem z tej aukcji, ale chyba oddam, bo nie spełnia to moich oczekiwań Najlepiej się łączyło z EOBD- Facile- bardzo fajny program, ale to co najważniejsze trzeba wykupić za 13 euro :/ Ale tel łączył się bez problemów z kompem auta. Temp cieczy, przepływ powietrza i kilka innych działało bez problemu. Nie wiem czemu nie wyszukał mi błędu sondy :/ Niby na darmowej wersji powinien wyszukać, a tu nic i to mnie wkurzyło, bo tylko po to chciałem mieć to urządzenie w schowku jakby w drodze się coś działo Z iOBD nie mogłem się za cholerę połączyć. Szukałem różnych ustawień i nic. Dyno Chart- pokazywał obroty i prędkość i coś tam jeszcze, ale mi głównie zależało na kodach błędów. Nie mogłem się połączyć natomiast z Oplem Vectra i Pidżetem 206. Tylko ze sterownikiem Audi się łączyłem. Prędzej chyba kupię coś z Androidem i ściągnę Torque, bo wygląda rewelka, może nie miałem cierpliwości

Podobne wątki

  1. interface VCDS12.12.0
    Przez choody w dziale Sprzedam - części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-11-2016, 18:25
  2. VCDS interface (kabel)
    Przez ksolk w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 02-06-2015, 00:46
  3. Interface bluetooth - usb audi concert
    Przez Jaqob w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 22:10
  4. Modyfikacje Interface-u OOOO
    Przez archi781 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-04-2012, 16:28
  5. programy pod interface ELM327
    Przez piła w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-02-2012, 15:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •