Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Audi Music Interface - co to jest?

  1. #31
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Kolejne dwa pytania: byłem w audi i pytałem o AMI - około 2200 zł - dużo jak dla mnie w tym momencie. Zapomniałem spytać o numer. Potrzebny jest konkretny model czy z innych audi też podejdzie? Wysoczan albo Żuczek - moglibyście podać mi numer do znalezienia używek?

    Kolejne: prośba do użytkowników AMI - dość skomplikowana więc jeśli wam się zechce to macie u mnie piwko na najbliższym zlocie Bardzo zależy mi na wyświetlaniu tytułów piosenek na radiu. Korzystam z androida a on nie ma takiej opcji (z tego co wiem) a nie będę przesiadał się na ios (lecz mogę kupić jakiegoś jako auto-synchronizujący się odtwarzacz). Odpowiednikiem itunes jest google play music (które używam).
    Zadanie: mógłby ktoś zainstalować na iphonie google play music (jest 30 dniowa darmowa wersja testowa), ściągnąć parę piosenek których nie macie na itunes żeby zobaczyć czy AMI widzi te ściągnięte przez google music piosenki i wyświetla tytuły?

    Jeżeli będzie brak odzewu to Wysoczan - pozwolisz że podjadę kiedyś do Ciebie z iphonem (3gs) i sprawdzimy czy to działa?

  2. #32
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Jezeli chodzi o mnie, to z checia bym Ci pomogl, ale w tym wypadku musisz chwile poczekac, bo do polowy lipca jestem bez samochodu, a bez niego, mimo checi, nie wyjdzie... Jezeli do tego czasu nikt inny tego nie zrobi, to postaram sie to posprawdzac. Niestety jednak z 3GS nie wyjdzie, chyba ze masz kabel, bo ja juz mam tylko ze zlaczem Lightning .
    ----
    Pozdrawiam.

  3. #33
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Ok - poczekam a w między czasie spróbuje wykombinować kabel
    Mimo powyższego liczę na pomoc pozostałych

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Znalazłem dość ciekawą informację (niepotwierdzoną jeszcze) dotyczącą AMI.

    The 2010 Audi TT is now capable of full integration with the iPod. Inside the glove box is a USB cable that is hooked directly into the TT's stereo. You have the ability to choose any song from your iPod's library, and play it through the Audi TT's stereo system. TT's that were manufactured in 2007, 2008, and 2009 have an iPod port in the glovebox, but it is stationary. You can only choose from five playlists, and you cannot navigate your iPod interface.

    W skócie: od 2010 roku wersja Audi Music Interface oferuje pełną kontrolę na iphonem/ipadem (wybieranie po tytułach, ładowanie (chyba że w starej wersji też jest)).

    Dość przydatna informacja dla zainteresowanych bo osobiście o tym nie wiedziałem To by wyjaśniało różnice między tym co ma Kws i Żuczek (wersje wsuwane z wymiennymi wkładkami na różne modele urządzeń) a tym co ma Wysoczan (wersje z wymiennymi kabelkiem pod konkretny model urządzenia). Poprawcie mnie jeśli się mylę.

    Postaram się zdobyć numer części nowszej wersji żeby było wiadomo czego szukać. Chyba że Wysoczan mnie uprzedzi
    Ostatnio edytowane przez squirrelkuss ; 27-07-2014 o 00:40

  4. #34
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    U mnie (2007) jest wyjscie pod iPoda/iPhone (do 4s), wpinasz bezposrednio iPhonea i po wybraniu CD od 7 do 12 gra utwory z telefonu. Niby fajne, ale dla mnie kompletnie bezuzyteczne. Po 1 telefon masz wpiety w schowku, jak zadzwoni to trzeba sięgać po niego i wypinac, utwory grane są po kolei bez tytulow na ekranie (mam radio chyba Symphony) oraz co najistotniejsze, i w zasadzie nie wiem dlaczego Audi dalo dupy tutaj, NIE ŁADUJE się! porażka jednym słowem (chyba ze uzywasz ipoda ktory wyciagasz i ladujesz w domu to ok). Tak więc jest coś czego nie da się fajnie wykorzystac.

    Teraz szukam info jak to przerobic na zwykle wyjscie aux, albo wywalic i podlaczyc aux, ale wtedy bede mial dziure w schowku.

  5. #35
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Coś w tym jest, bo te wkładki które pożyczył mi KWS nijak mi nie pasują do mojego AMI
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #36

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Czarny
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Coś w tym jest, bo te wkładki które pożyczył mi KWS nijak mi nie pasują do mojego AMI
    oprócz tych wsuwek, mam też wolną wkładkę, w które te wsuwki pasują. (element schowka), przy okazji zabiorę.

  7. #37
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    A powiedzcie mi jak jest z bluetooth? Chce puścić muzykę przez bluetooth z telefonu (android) ale żeby była kontrola z poziomu radia/kierownicy. Któraś wersja AMI na to pozwala czy trzeba się posiłkować zewnętrznymi rozwiązaniami?


    Może coś takiego?

    http://enfigcarstereo.com/DENSION_GWP1AC1.html
    Ostatnio edytowane przez squirrelkuss ; 29-10-2014 o 21:57

  8. #38
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Z racji zawodu odkopuję temat

    Jak w końcu podsumowaliśmy temat AUXa? Mam zwykłe radio Symphony. Bałem się Auxa ze względu na jakość dźwięku ale skoro nie gra to jak przez słuchawkę to może się zdecyduję.

    W takim razie muszę zakupić zmieniarkę i dopiero z niej wyprowadzić kabel AUX? Lub odpowiedni kabel z emulacją zmieniarki? Radio symphony obsługuje zmieniarkę bo już się gubię z tymi concert, symphony, chorus...

    Wystarczy coś takiego?

    http://allegro.pl/kabel-aux-jack-1-5...663531361.html

Podobne wątki

  1. interface VCDS12.12.0
    Przez choody w dziale Sprzedam - części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-11-2016, 18:25
  2. Interface OBD II Bluetooth , Wifi
    Przez ksolk w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 04-09-2014, 21:21
  3. Interface bluetooth - usb audi concert
    Przez Jaqob w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 22:10
  4. VDI driving interface w Audi TT
    Przez Blerx w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-08-2011, 11:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •