Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 38

Wątek: Audi Music Interface - co to jest?

  1. #16
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No to szukam I poda, bo z tych kart SD to średnio można słuchać jedynie Mp3
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #17

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Czarny
    Posty
    250
    U mnie nie ma potrzeby stosowania dodatkowych kabelków, mam komplet kilku różnych "wsuwek" pod różne urządzenia, numer części to 8E0.857.925.D

    tu masz listę kompatybilnych urządzeń
    http://www.audi.com/etc/medialib/ngw...lity-09-14.pdf

  3. #18
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    A powiedzcie mi czy istnieje takie ustrojstwo żeby podłączyć telefon (z androidem) i żeby była kontrola z oryginalnego radia? Tj wyświetlanie tytułów, przełączanie piosenek?
    Bo rozumiem że AMI pod iPhone spełnia taką rolę tak?

  4. #19
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Na pewno sa inne kable do AMI - np. microUSB, miniUSB czy USB. Wiec podlaczyc sie da. Jak to bedzie wygladalo, nie moge zagwarantowac, bo mam telefon z iOS i kabel do niego (Lightning).
    ----
    Pozdrawiam.

  5. #20
    Awatar KpRacing
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    brak
    KM
    XXX
    Rocznik
    2014
    Kolor
    Nimbusgrey
    Posty
    468
    Cytat Zamieszczone przez Wysoczan Zobacz posta
    Na pewno sa inne kable do AMI - np. microUSB, miniUSB czy USB. Wiec podlaczyc sie da. Jak to bedzie wygladalo, nie moge zagwarantowac, bo mam telefon z iOS i kabel do niego (Lightning).
    A jak masz to zrobione? Bo tez mam tel z iOS, i chce sobie podlaczyc pod fabryczne radio.
    Co jest potrzebne aby to podlaczyc?

  6. #21

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587

  7. #22
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    KpRacing, w schowku na rekawiczki (przed pasazerem) mam Audi Music Interface - fabrycznie, ale mozna doposazyc. Do tego dokupilem specjalny kabel ze zlaczem Lightning w salonie Audi (ja akurat kupowalem w Berlinie, ale w takim razie ASO w Polsce powinny tez to miec lub sprowadzic) i po prostu podlaczylem. Do tego obok centralki AMI mam specjalna poleczke na iPhone'a - rowniez fabrycznie w zestawie.

    rademenes, rozwiazanie dobre, jezeli nie masz przygotowania do podlaczenia telefonu z bluetooth. Ja akurat mam zestaw glosnomowiacy z bluetooth, wiec telefon przez ten modul jest w samochodzie stale polaczony. Nie jest w nim mozliwe nawiazanie dwoch polaczen bluetooth jednoczesnie, wiec z AMI lacze sie po kablu. Dodatkowo (a dla mnie glownie) telefon wtedy jest ladowany, co Twoja opcja wylkucza. Jednak wszystko zalezy od tego, do czego ktos chcialby to wykorzystac i jak ma wyposazony samochod. Nie przecze, ze moze sie to okazac fajna opcja.
    ----
    Pozdrawiam.

  8. #23
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Czyli rozumiem że po podłączeniu i-poda przez w.w. kabel w Rnse będzie można odtwarzać jego zawartość w formacie mp3 mp4???.
    Czyli dodatkowo pojawia się ikonka w polu źródło?? czy na wyświetlaczu mmi widać też tytuły utworów?
    Jestem tego ciekawy bo posiadam pełen zestaw AMI i zaczynam myśleć o wykorzystaniu i-poda, bo jak wiadomo 2x4gb dupy nie urywa.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #24
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Po podlaczeniu bedziesz mogl odtwarzac z niego muzyke. Bedzie czytal to, co jest wgrane jako muzyka przez iTunes. Nie odczyta wiec teledyskow czy filmow. Nie odczyta tez plikow luzno wrzuconych do pamieci iPoda (musza byc dodane poprawnie przez iTunes). Oczywiscie sterowanie bedzie z RNS-E po wybraniu AMI jako zrodla audio (tak jak np. jednej z kart SD). Czyta tytuly, albumy, wykonawcow. Rowniez laduje urzadzenie, wiec problem z bateria jest rozwiazany.

    Tu masz filmik, jak to wyglada:
    http://youtu.be/QMkWBFF_jjk

    EDIT: na innych forach doczytalem, ze jednak jest tez w stanie odtworzyc wideo. Nie wiem tylko czy to sprawdzi sie w TT, bo pisali to posiadacze najnowszych S6-tek.
    Ostatnio edytowane przez Wysoczan ; 30-05-2014 o 14:33
    ----
    Pozdrawiam.

  10. #25
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ok dzięki za rozjaśnienie sytuacji
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #26
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    A można dokupić taki kabelek do radia concert? Bo wszędzie widzę przykłady jak to jest podłączone radiem z wyświetlaczem.

    Przy połączeniu bluetooth jakość dźwięku nie będzie gorsza?

    Zasada działania przy podłączeniu tel z androidem: podłączamy kabel i radio czyta i odtwarza muzykę przez kabel czy trzeba jeszcze podłączyć do jacka audio?

  12. #27
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Nie wiem czy radio Concert ma podlaczenie do AMI, ale na pewno da sie podlaczyc do niego zmieniarke, wiec AMI tez powinno dac rade. Jak nie, to zawsze zostaje wyjscie z czyms niefabrycznym w miejsce zmieniarki CD i do tego podlaczyc telefon.

    Chyba, ze masz juz AMI, to jak najbardziej mozna dokupic kabelek (w ASO czy na Allegro/eBay).

    Podlaczenie bluetooth z zalozenia da gorszy dzwiek niz porzadne okablowanie, ale naglosnieniu samochodowemu do klasy high-end brakuje bardzo duzo, wiec nie sadze, zeby to pogorszenie bylo jakkolwiek odczuwalne na takim sprzecie (nie mowiec juz o tym jak bardzo stratnym jest format *.mp3 sam w sobie). Najlepsza jakosc mamy z dobrej plyty Audio CD. Jezeli odtwarzamy z telefonu czy karty SD muzyke w samochodzie, to w mojej opinii nie uslyszymy roznicy miedzy kablem a BT. Oczywiscie mam na mysli porzadny adpater Bluetooth, bo watpliwej jakosci moze znacznie pogorszyc odbior (taki kabel z reszta tez).

    Tak, podlaczamy kablem do AMI i dziala - gra muzyka, a urzadzenie sie laduje. Podlaczanie za pomoca jack AUX jest kolejna opcja podlaczenia urzadzenia zewnetrznego po samochodowego radia. Tym razem AMI nie jest potrzebne. Tylko kabel jack-jack. Wybieramy jako zrodlo audio AUX i tez gra. Jednak AMI daje mozliwosc sterowania podpietym urzadzeniem z poziomu radia. Wyjscie AUX sluzy tylko do przyjmowania strumienia danych przez radio.
    ----
    Pozdrawiam.

  13. #28
    Awatar KpRacing
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    brak
    KM
    XXX
    Rocznik
    2014
    Kolor
    Nimbusgrey
    Posty
    468
    Witam.
    Poszukuje kabla do Music interface ze złącza 30 pin ipod na usb? Ktos posiada taki? Lub wie gdzie mozna dostać


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. #29
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Dzięki Wysoczan za wyjaśnienie W takim razie chyba się skuszę

    KpRacing - zacznij od aso. Będę dziś odbierał części to spytam. Co prawda niektórzy Panowie trochę tam nie ogarniaja jak się im numeru części nie poda więc możesz go poszukać i mi podać.


    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  15. #30
    Awatar KpRacing
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    brak
    KM
    XXX
    Rocznik
    2014
    Kolor
    Nimbusgrey
    Posty
    468
    Czesc.

    Powiem tak wpisywali w AsO ale tego kabla co potrzebuje to nie maja... Aż jest to nie mozliwe. Sam wraz ze znajomym przeglądałem części. Nr Czesci 8E0.857.925D

Podobne wątki

  1. interface VCDS12.12.0
    Przez choody w dziale Sprzedam - części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-11-2016, 18:25
  2. Interface OBD II Bluetooth , Wifi
    Przez ksolk w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 04-09-2014, 21:21
  3. Interface bluetooth - usb audi concert
    Przez Jaqob w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 22:10
  4. VDI driving interface w Audi TT
    Przez Blerx w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-08-2011, 11:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •