Kolejne dwa pytania: byłem w audi i pytałem o AMI - około 2200 zł - dużo jak dla mnie w tym momencie. Zapomniałem spytać o numer. Potrzebny jest konkretny model czy z innych audi też podejdzie? Wysoczan albo Żuczek - moglibyście podać mi numer do znalezienia używek?

Kolejne: prośba do użytkowników AMI - dość skomplikowana więc jeśli wam się zechce to macie u mnie piwko na najbliższym zlocie Bardzo zależy mi na wyświetlaniu tytułów piosenek na radiu. Korzystam z androida a on nie ma takiej opcji (z tego co wiem) a nie będę przesiadał się na ios (lecz mogę kupić jakiegoś jako auto-synchronizujący się odtwarzacz). Odpowiednikiem itunes jest google play music (które używam).
Zadanie: mógłby ktoś zainstalować na iphonie google play music (jest 30 dniowa darmowa wersja testowa), ściągnąć parę piosenek których nie macie na itunes żeby zobaczyć czy AMI widzi te ściągnięte przez google music piosenki i wyświetla tytuły?

Jeżeli będzie brak odzewu to Wysoczan - pozwolisz że podjadę kiedyś do Ciebie z iphonem (3gs) i sprawdzimy czy to działa?