Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Walentynkowy street- TT vs Clio

  1. #1
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986

    Walentynkowy street- TT vs Clio

    Dzis wieczorkiem, gdy wracałem do domu było bardzo spokojnie spokojnie było do czasu, póki na moim horyzoncie nie pojawiło sie nowe Clio 1.6 RS. Oczywiscie moja TT nie jest jakims killerem, ale liczy sie czysty fun wymienilismy sie spojrzeniami na swiatłach na Włokniarzy i wszystko było jasne, los tak chcial ze obaj skrecalismy w Aleksandrowska. Lekko przyspieszyłem i widziałem, że Pan w Clio zaczyna szalec to ja za nim Spotkalismy sie na kolejnych swiatlach z Mojej strony start udany mimo lekkiego braku trakcji na 1 biegu wyskoczył mi jedna długość auta i dalej do (predkosci przepisowej ^^) szlismy rowno. Kolejne spotkanie na swiatłach i znowu to samo, do (predkosci przepisowej ^^) rowno kolejno sprobowalismy z rolki ja z drugiego biegu, lekko spozniłem ale do (predkosci przepisowej ^^) jechalismy rowno pozniej musielismy zwolniec bo misiaki kogos trzymali... oczywiscie Pan Policjant dziwnie na nas patrzył i aż, wyszedł praktycznie na srodek jezdni, bo co Policji wolno Oczywiscie banan na twarzy mi sie pojawił bo Pan z Clio kciuk do góry oczywiscie ja takze to uczyniłem, nastepnie pozegnalismy sie awaryjnymi i pojechalismy w swoje strony Oby wiecej takich kierowcow z tak humorystycznym podejsciem Bardzo jestem zadowolony, bo moja TT niby 180KM, co prawda bez kanapy i zapasu na 16" felgach ale dała rade duzo lzejszemu autu

  2. #2
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    Widzę że walentynki udane

    Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    gratuluje, ja ostatnio tez podobnie wracalem z roboty a tu jakis AMG podjezdza i gazuje hehe. ale dostał baty

    Ja zawsze lubie takie sytuacje i jak narazie to tylko z nowym RS6 dostałem moooocno po dupie :P

    Najbardziej NIE LUBIE natomiast starych BMW którzy to zawsze prokowują wręcz do startu, ale jak narazie wszystkie BMKI były zdecydowanie killed wiec chyba jakies 1.6 w gazie
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  4. #4
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    grubo Mati. Widzę że kanapa poszła do lamusa ja w pon montuje rozpurkę z siatką jak coś daj znać to się zgadamy byś zobaczył jak się stroi i gratuluje fajnej potyczki

  5. #5
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Chętnie zobacze bo mam pomysł na rozpórke własnej roboty za dużo mniejsze pieniadze i chce zobaczyc, jak to u Ciebie stroi i co tam wymodziłes u siebie w czwartek bedziesz na Spocie z Doktorem ??

  6. #6
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    pewnie nie będę TT, bo ona śpi ciąglle na zimę . na wiosne polerka woskowanie , polerowanie felg etc więc jeszcze nie jej pora

Podobne wątki

  1. street wars III Olsztyn
    Przez losix w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-08-2011, 17:32
  2. Verva street racing Warszawa 2011
    Przez ZUCZEK w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-06-2011, 12:04
  3. kill on street
    Przez Maru w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-07-2010, 15:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •