Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Przerywana praca silnika na wolnych obrotach

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    7

    Przerywana praca silnika na wolnych obrotach

    Witam. Mam mały problem z silnikiem w moim TT. Auto z 2001r. 1.8 (180KM). Mianowicie po pierwszych zaspach oraz próbie przebicia się przez nie silnik zaczął przerywać na jałowym biegu, na wyższych obrotach jest już lepiej. Dodam tylko że niestety ze względu na duże odległości do pracy założyłem LPG. Po wymianie świec (NGK nr37), wszystkich cewek zapłonowych (BERU), oraz czujnika temp. silnika - obroty nieco się wyrównały ale tylko na benzynie, po przełączeniu na gaz ponownie zaczyna przerywać i dziwnie parskać w wydech. Czytałem na forum, że przyczyn może być kilka. Może jednak ktoś mi podpowie od czego zacząć.
    Vag nie wykazuje żadnych błędów, jak również nie zapala się CZEK na desce. To nie jest wypadanie zapłonu - silnik pracuje na 4 cylindrach, ma jednak dziwne drgawki i potknięcie.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Jakbys czytal forum to bys wiedzial ,ze zaczynamy od przywitania sie i pisal w odpowiednim dziale o swoich problemach.
    W życiu piękne są tylko chwile ...

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez lelu666 Zobacz posta
    Jakbys czytal forum to bys wiedzial ,ze zaczynamy od przywitania sie i pisal w odpowiednim dziale o swoich problemach.
    OK.Sorki, piszę pierwszy raz, do tej pory czytałem tylko posty. Jeżeli coś źle robię to wybaczcie i dajcie ewentualnie kilka wskazówek.

  4. #4
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Mamy tu na forum szpenia od LPG.T. więc napisz do niego, pewnie coś poradzi Gregor10 albo naucz się robić logi i wrzuć je w odpowiedni dział, będzie wiadomo o co chodzi, no i oczywiście jeżeli chcesz sobie zjednać brać forumową to zachowaj się jak należy, bo forum to nie bar z piwem.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Wola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Black
    Posty
    49
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Mamy tu na forum szpenia od LPG.T. więc napisz do niego, pewnie coś poradzi Gregor10
    Hehe chyba tylko tutaj jest "szpeniem" bo na LPG Forum gdzie są porządni gazownicy owy Gregor kariery nie zrobił. Chwali się jakimś warsztatem na podkarpaciu, a jak na LPG forum gość wyjechał od nich z warsztatu A4 1.8T to ani słowem się nie odezwał.
    Podobno ma najmocniejsze 1.8T i chwali się przepływem. Tylko jak na forum A4 chcieli logi i osc z gazu (bo ta moc pod gaz robiona) to nikt ich nie zobaczył.
    Po co się chwalić jak nie potrafi się tego udowodnić...

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Hmm kurcze to dziwne bo ja tam akurat w LPG się nie zagłębiam z racji iż TT nigdy go nie zobaczy ale myślałem , że Gregor jakąś tam wiedzą dysponował. Odnośnie najmocniejszego projektu w pl na LPG to niestety nawet przepływów nie widzieliśmy nie mówiąc o logach. Jedynie tylko ,że dmucha 2 bary i jest "mensko" :P

    Więc nie wiem kto może poradzić a czy logi były robione?

Podobne wątki

  1. Dziwny dźwięk na wolnych obrotach...
    Przez Garry w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 02-11-2018, 20:12
  2. Auto trzęsie się na wolnych obrotach
    Przez michall130 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 20-05-2017, 11:48
  3. Gwizd z turbo na wolnych obrotach
    Przez PiotrekHIT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-06-2013, 20:59
  4. Hałas na wolnych obrotach
    Przez Remek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-05-2013, 11:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •