Pokaż wyniki od 16 do 30 z 184

Wątek: TT Roadster R32 Nowy Projekt

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798

    TT Roadster R32 Nowy Projekt

    Po bardzo długim związku i zabawy w tuning Audi Mk1 nadeszła chwila kiedy trzeba było podjąć męską decyzję zakupu nowej zabawki - tym razem bez kompromisów, czyli męski silnik napęd Quattro i dobry wypas oraz pewną specyfikację wnętrza o którym to już marzyłem wcześniej, ale wiadomo jak jest takie tylko w salonie, no ale po długich poszukiwaniach udało się trafić tą wymarzoną.
    Po odnalezieniu odpowiedniej sztuki torba w rękę i w świat po nowy nabytek, tutaj z góry chciał bym podziękować chłopakom z firmy www.autazniemiec.com bez ich zaangażowania nie było by łatwo, a tak podróż w miłym towarzystwie oraz papierkologia na miejscu ogarnięte koncertowo.
    Przyjazd na miejsce i oto ona ta jedyna miłość od pierwszego wejrzenia i myśl pt: muszę cię zdobyć.
    Załącznik 5377
    Obdukcja auta i decyzja podjęta auto absolutnie bezwypadkowe z pełną historią serwisową do 127tyś obecny 138tyś
    Załącznik 5378
    Papierkologia ogarnięta autko przerejestrowane czasowo ubezpieczone no to w drogę do domu powoli i zgodnie z przepisami jak zawsze zresztą
    Załącznik 5379
    No niestety odcinka nie pozwoliła szybciej jechać ale to niebawem się zmieni
    Załącznik 5380
    No i kilka fotek już w domu po prawie trzydniowym wyjeździe po drodze, zwiedziłem Frankfurt w którym to też musiałem odpocząć po dwóch nie przespanych nocach jazda lawetą 80km/h to ciężki kawałek chleba.
    Załącznik 5381
    Załącznik 5382
    Starsza siostra chyba się nie obrazi, chyba, a może chmm
    Załącznik 5383
    Wygląda bidnie na tych felgach ale to chwilowe zimówki bo na lato czekają już kute 19 ori Audi
    Załącznik 5384
    No i to co powoduje, że gęba wygina się w banan uszy też ale tu nie mogę zaprezentować
    Załącznik 5385
    Plany na przyszłość to oczywiście 500+ oczywiście w Teamie z Pawłem Celedą w końcu trzeba się nauczyć uturbiać 3.2, bo 1.8T już rozkminione od podstaw
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 06-02-2014 o 12:10
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Projekt- zwo
    Przez Jambolek w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 21-12-2015, 01:00
  2. TT Roadster1.8T QUATTTO Nowy Projekt
    Przez micjed w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 01-11-2014, 15:03
  3. 3.2 - projekt
    Przez ikstece w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-03-2012, 15:54
  4. Nowy roadster w Lodzi
    Przez herflick w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-07-2008, 08:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •