Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Wątek: Może nie najlepszy ale...

  1. #16

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    330
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    294
    A w mojej TT nie ma miesiaca jak czegos nie wymieniam . Raz w miesiacy przynajmniej u "lekarza" ale u mnie to wyglada tak,ze ciagle zmieniam cos na lepszego a nie,ze zepsute.

  2. #17
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Czyli sukcesywnie do przodu i z sensem.

  3. #18
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez Kwariat Zobacz posta
    hmm... a gdzie takie zestawienie? kto je robił? źródło?
    ADAC W polskim magazynie motoryzacyjnym przeczytałem(U rodziców w domu, tytułu nie pomnę).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ja przy wyborze auta kierowałem się kilkoma czynnikami.
    Wygląd. To jest jeden z ważniejszych elementów(pomijam opinie zazdrośników,że to auto dla gejów i fryzjerów i że prawdziwy sportowy to porsche). Auto jest po prostu ponadczasowe. Po prawie 20 latach od spadnięcia z deski kreślarskiej nadal zachwyca detalami. Wnętrze jest (dla mnie ) wyjątkowo wyrafinowane i eleganckie. Detale, detale, detale.
    Osiągi. Auto oferuje bardzo dobre osiągi i łatwo poddaje się tuningowi, który nie prowadzi do wybuchu jednostki napędowej.
    Trakcja. Napęd QUATTRO (Dwa T w nazwie ) . Legenda której można dotknąć i przekonać się co to znaczy. Tak naprawdę dopiero po przejechaniu kilkuset kilometrów poznałem i doceniłem.
    Serwis. Oprócz modów jest codzienna eksploatacja, która dzięki braterskim powiązaniom koncernu VAG, jest tania i łatwo dostępna.

    I jeszcze jedno... Zwykłe spełnienie Marzeń(celowo napisane z wielkiej litery). Pamiętam to uczucie, jakie wywołał u mnie pierwszy widok tego modelu(z metalowym dachem). W czasie, kiedy go pierwszy raz ujrzałem, mogłem tylko POMARZYĆ o nim. Teraz po larach emocje wywołuje podobne a $$, które trzeba za niego położyć są do przyjęcia. Prawdopodobnie kryzys wieku średniego pchnął mnie w obięcia wersji bez dachu
    Tak więc jestem szczęśliwym posiadaczem AUDI TTR QUATTRO

    Nawiązując do kilku wypowiedzi o innych autach. Brałem pod uwagę jeszcze kilka możliwości:
    Mercedes sl 129 w wersji 500(geniusz w swojej klasie i mam nadzieję,że jeszcze kiedyś go kupię)
    Mercedes slk 230. Lubię mercedesy tak do 1995-8 roku Miałem modele 123, 124(lat 24, ciągle w eksploatacji), 460, 463. Później to poracha jakościowa i blacharska. Wiarę przywrócił CLS
    Boxter...
    Subaru WRX (najlepiej STI)
    EVO
    Wszystkie modele miały zmieścić się do 30 000. (nie było łatwo znaleźć coś sensownego...)

    And the winner is ........Audi

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zweryfikowałem pamięć o źródle, niestety jest zawodna, zestawienia awaryjności modeli zostało zrobione przez TUV. Za pomyłkę przepraszam.
    Ostatnio edytowane przez 4mario ; 08-02-2014 o 02:57

  4. #19

    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    ŻARY
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    najmniej awaryjny nie tyle samochod co silnik to dla mnie jest i zawsze bedzie mercedes w124, dieselek bez turbinki, znany kazdemu taksówkarzowi w polsce, bardzo rozchwytywny w afryce

    2miliony kilometrów a on dalej nie chce zdychać)a kupiony od taksówkarza jak mial 550k wiec mozliwe ze juz wtedy mial dużo wiecej. Jezdzi na mcdonaldzie(sprawdzone, są tez filmy na YT).

    Nastepne uplasuje toyote carine 1.6, benzynka, przebiegi podobne kręcą
    Zgodze się z Tobą ,ale mam jeszcze lepszy silnik -AUDI 80 1.6 Diesel -bez turbiny.
    Mam ten samochod w garazu -rocznik 1987-B3 -bezawatyjny

Podobne wątki

  1. Może małe spotkanie(może być duże;) ) a Warszawie...:)
    Przez 4mario w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 21:44
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-01-2013, 22:18
  3. głosowanie na najlepszy projekt wzualny ramki klubowej
    Przez DaviTT w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-01-2013, 21:07
  4. Ankieta: Jaki kolor najlepszy ?
    Przez franek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-09-2003, 11:18

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •