Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Wątek: Gran Turismo 4 moje Audi TT MK I 1.8 quattro 225 HP na torze Nurburningring i innych

  1. #16
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez MiroTT 1,8T Zobacz posta
    Ale sie temat rozwinol,powiem szczerze ze jesli tak jest i nie ma zadnych strat na takim polaczeniu,a troche watpie bo nawet 4metrowy kabel HDMI ma juz straty w obrazie,to i tak jestem zdziwiony ze jest taka mozliwosc,ja probuje wyciskac wszystkie poty z PS3 zeby obraz byl zyleta kupujac coraz drozsze kable HDMI,i troche jestem zdziwiony ze przy takim zapale jaki posiadasz Martinflash,nadal Jestes przy PS2,ma to napewnie swoje plusy chocby bardzo tanie fajne gry.Widze ze masz niezle centrum do grania tak jak ja,bo gram w gry od pierwszych generacji konsol i chyba jestem od tego uzalezniony hihi.Pozdrawiam wszystkich graczy z zapalem.

    ale tylko 4 gry na PS2 zostały napisane pod 1080i
    ja nie pozostaje jedynie przy PS2, ja gram w gry na wszystkie platformy, zaczynając w latach 80-tych od Commodore 64/Atari 130 XE/Amigi i w ogóle od zawsze nie gram w GT6 na PS3 bo czekam na wersję na PS4, nie chcę się zakorzenić w GT6 na ps3 bo wiem co to znaczy, może już niedługo wyjdzie, a miała wyjść w grudniu razem z konsolą, to miał być mój prezent pod choinkę od żony
    poniżej mój pokój Amigowy/Commodorowy/Atarowy z kolekcją gier (są tam protoplasty Gran Turismo jak np. Pole Position, Lotus 2, Jaguar XJ220), sprzęt w magazynku bo brak miejsca
    gry od dzieciństwa kupowałem zamiast papierosów i się nazbierało

    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  2. #17
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    Nieźle!

    pytanie OT co do samego kabla HDMI i kupowania droższych, żeby poprawić parametry. Czy nie jest tak, że cena kabla HDMI nie ma znaczenia do przesyłania danych, przecież kabel albo jest HDMI albo nie a złote końcówki czy 5xwyższa cena przekłada się jedynie na jego trwałość, np. odpinanie 10 razy dziennie może ten najtańszy szybciej rozłożyć, hm?

  3. #18
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Audi TT-R

    Ostatnio edytowane przez martinflash ; 31-01-2014 o 13:00
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  4. #19
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    http://en.m.wikipedia.org/wiki/List_...ith_HD_support
    Prosze poczytaj a co do tego kabla i jakosci "hd" mylisz sie, wciaz nie rozumiesz roznicy jaka jest 1080 a progresive scan pod np tuner do nagrywania. Jesli chodzi o kable i jakies magiczne przejsciowki dajace nam full hd moge takze Ci wyslac pelno informacji.
    Pozdrawiam kazdego zapalenca kochajacego elektroniczna rozrywke

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kwariat Zobacz posta
    Nieźle!

    pytanie OT co do samego kabla HDMI i kupowania droższych, żeby poprawić parametry. Czy nie jest tak, że cena kabla HDMI nie ma znaczenia do przesyłania danych, przecież kabel albo jest HDMI albo nie a złote końcówki czy 5xwyższa cena przekłada się jedynie na jego trwałość, np. odpinanie 10 razy dziennie może ten najtańszy szybciej rozłożyć, hm?
    Hdmi to hdmi sa za 20 zl jak i za 100zl to nie ma znaczenia i jest to udowodnione, tak samo z pozlacanymi gniazdami czy nie. To jest skok na kase a w zeczywistosci to nie ma znaczenia na obraz. Wplyw ma dlugosc kabla przejsciowki,jak i samo gniazdo hdmi.

  5. #20
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    [QUOTE=oOkillerjezOo;179843]http://en.m.wikipedia.org/wiki/List_...ith_HD_support
    Prosze poczytaj a co do tego kabla i jakosci "hd" mylisz sie, wciaz nie rozumiesz roznicy jaka jest 1080 a progresive scan pod np tuner do nagrywania. Jesli chodzi o kable i jakies magiczne przejsciowki dajace nam full hd moge takze Ci wyslac pelno informacji.
    Pozdrawiam kazdego zapalenca kochajacego elektroniczna rozrywke

    nie patrz na moją nagrywarkę gier, którą nazywasz przejściówką, sam kabel PS2>composite Y Pb Pr został po to zrobiony żeby grać w te 4 gry na PS2 w HD, więcej już nie będę Ci pisał o tym bo widze że nie zrozumiesz tego, tak jak Tusk

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    TT-R camera view
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

Podobne wątki

  1. emy BMW Gran Turismo (BMW F07 )
    Przez emy w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-09-2014, 07:43
  2. Ramka do tblicy rejestracyjnej z gry GRAN TURISMO 5 PS3
    Przez martinflash w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-01-2011, 10:59
  3. 5 Lipiec godz.10 - zlot klubów Audi & Vw na torze Lublin
    Przez Gelo w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-08-2008, 22:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •