Cytat Zamieszczone przez MiroTT 1,8T Zobacz posta
Ale sie temat rozwinol,powiem szczerze ze jesli tak jest i nie ma zadnych strat na takim polaczeniu,a troche watpie bo nawet 4metrowy kabel HDMI ma juz straty w obrazie,to i tak jestem zdziwiony ze jest taka mozliwosc,ja probuje wyciskac wszystkie poty z PS3 zeby obraz byl zyleta kupujac coraz drozsze kable HDMI,i troche jestem zdziwiony ze przy takim zapale jaki posiadasz Martinflash,nadal Jestes przy PS2,ma to napewnie swoje plusy chocby bardzo tanie fajne gry.Widze ze masz niezle centrum do grania tak jak ja,bo gram w gry od pierwszych generacji konsol i chyba jestem od tego uzalezniony hihi.Pozdrawiam wszystkich graczy z zapalem.

ale tylko 4 gry na PS2 zostały napisane pod 1080i
ja nie pozostaje jedynie przy PS2, ja gram w gry na wszystkie platformy, zaczynając w latach 80-tych od Commodore 64/Atari 130 XE/Amigi i w ogóle od zawsze nie gram w GT6 na PS3 bo czekam na wersję na PS4, nie chcę się zakorzenić w GT6 na ps3 bo wiem co to znaczy, może już niedługo wyjdzie, a miała wyjść w grudniu razem z konsolą, to miał być mój prezent pod choinkę od żony
poniżej mój pokój Amigowy/Commodorowy/Atarowy z kolekcją gier (są tam protoplasty Gran Turismo jak np. Pole Position, Lotus 2, Jaguar XJ220), sprzęt w magazynku bo brak miejsca
gry od dzieciństwa kupowałem zamiast papierosów i się nazbierało