Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: Gran Turismo 4 moje Audi TT MK I 1.8 quattro 225 HP na torze Nurburningring i innych

  1. #1
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111

    Gran Turismo 4 moje Audi TT MK I 1.8 quattro 225 HP na torze Nurburningring i innych

    To że faceci są dziećmi (ja też) to ogólnie wiadomo więc załączam moje filmiki z moją maszyną Audi TT MK I 1.8 quattro 225 HP na Gran Turismo 4 Nurburningring i inne... Play Station 2 HD w rozdzielczości 1080i (El Capitan) oraz niższej.
    Jak wyjdzie GT 6 na PS4 to wstawię też filmiki.







    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    GT 6 na PS3 już wyszło.

  3. #3
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Przenoszę temat tu gdzie jego miejsce.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #4
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Posiadam GT 6 i POLECAM Rewelacja, najlepszy symulator jaki powstał !

  5. #5
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    co z tego że wyszło GT 6 na PS3?
    w Pole Position nikt z was nigdy nie grał?
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  6. #6
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Ja miałem kiedyś taką wersję z całkowicie prostą drogą! To dopiero był wyczyn!
    ATARI 800 XL.

  7. #7
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    GT4 na PS2 to gra wyjeta z muzeum.Na Ps3 przecież jest Gt5 a niedawno wyszla GT6 A i jeszcze jedno PS2 nie miała Full HD

  8. #8
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez MiroTT 1,8T Zobacz posta
    GT4 na PS2 to gra wyjeta z muzeum.Na Ps3 przecież jest Gt5 a niedawno wyszla GT6 A i jeszcze jedno PS2 nie miała Full HD
    porównam Gran Turismo na PSX z pierwszym Audi Quattro, GT4 do Audi TT MK I, więc po co się fascynujesz Audi Quattro jak masz Audi R8 ???
    To że jest GT6 to każdy wie i nie musicie tego pisać, piszecie o tym jakbyście byli programistami od tych gier
    PS2 generuje HD 1080i, jednak tylko 4 gry zostały napisane dla tej rozdzielczości i tylko w wersjach NTSC: Gran Turismo 4, Tourist Trophy i jakieś 2 inne nie w moim typie
    Wiesz że jest GT6 ale nie wiedziałeś że PS2 jest w stanie generować HD 1080i
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  9. #9
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez martinflash Zobacz posta
    porównam Gran Turismo na PSX z pierwszym Audi Quattro, GT4 do Audi TT MK I, więc po co się fascynujesz Audi Quattro jak masz Audi R8 ???
    To że jest GT6 to każdy wie i nie musicie tego pisać, piszecie o tym jakbyście byli programistami od tych gier
    PS2 generuje HD 1080i, jednak tylko 4 gry zostały napisane dla tej rozdzielczości i tylko w wersjach NTSC: Gran Turismo 4, Tourist Trophy i jakieś 2 inne nie w moim typie
    Wiesz że jest GT6 ale nie wiedziałeś że PS2 jest w stanie generować HD 1080i
    Marin muszę Cie zmartwić ale PS2 nie jest w stanie generować grafiki HD 1080p/i Nawet HD ready. Co do jakości filmików najprawdopodobniej gry była odpalona na emulu na jakimś PC. Gdyby ps2 generowały grafikę PS3 store nie wypuszczało by takich gier jak OKAMI, MoH, PoP trylogy, GoW i wiele wiele innych. Nie po to wszyscy czekali na premierę PS3 wraz z HD kiedy ich poczciwe czarnulki mogły by działać w HD. Niestety ale mylisz się gry na PS2 chodziły w 571 albo 720. Szczytem możliwości PS2 była seria God of War 1 i 2. Tuż przed premierą ps3 wypuszczono GoW 2 i wszyscy mówili że grafa zamiata i mogła by być to gra next gen gdyby nie 720p. W dzisiejszych czasach HD każdą grę z psx czy ps2 odpalisz w HD ale na emulatorze a nie na sprzęcie SONY.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Jeszcze jedna wazna kwestia. Zeby gra/film byly wyswietlane w 1080p to musi byc HDMI a ps2 nie posiada takiego. Euro czy czincz nie sa w stanie odtworzyc takiej jakosci

  10. #10
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Marin muszę Cie zmartwić ale PS2 nie jest w stanie generować grafiki HD 1080p/i Nawet HD ready. Co do jakości filmików najprawdopodobniej gry była odpalona na emulu na jakimś PC. Gdyby ps2 generowały grafikę PS3 store nie wypuszczało by takich gier jak OKAMI, MoH, PoP trylogy, GoW i wiele wiele innych. Nie po to wszyscy czekali na premierę PS3 wraz z HD kiedy ich poczciwe czarnulki mogły by działać w HD. Niestety ale mylisz się gry na PS2 chodziły w 571 albo 720. Szczytem możliwości PS2 była seria God of War 1 i 2. Tuż przed premierą ps3 wypuszczono GoW 2 i wszyscy mówili że grafa zamiata i mogła by być to gra next gen gdyby nie 720p. W dzisiejszych czasach HD każdą grę z psx czy ps2 odpalisz w HD ale na emulatorze a nie na sprzęcie SONY.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Jeszcze jedna wazna kwestia. Zeby gra/film byly wyswietlane w 1080p to musi byc HDMI a ps2 nie posiada takiego. Euro czy czincz nie sa w stanie odtworzyc takiej jakosci
    oOkillerjezOo nie będę Cię martwił tak jak ty mnie lecz Ciebie ucieszę tym że film nagrałem osobiście na mojej PS2 poprzez specjalnie dokupowany przewód PS2-composite poprzez który mogę zagrać w HD w GT4 na PS2
    link do kabla

    obraz nagrałem poprzez Aver Media Game Capture II

    a tutaj masz link do listy gier na PS2 i sam zobacz że GT4 oraz Tourist Trophy są także wyświetlane w HD
    pamiętaj żeby zagrać w HD potrzebujesz konsoli PS2 NTSC oraz GT4 w wersji NTSC
    miłego grania
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  11. #11
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Martin nagranie filmiku gameyplay w hd a gra w tym systemie to. roznica mylisz pojecia bo nawet gre z psx mozna nagrac w hd. Jak powiedzialem ps2 nie wyswietla grafiki i full hd. Nagrywanie w hd to roznica. Przykladem jest ps3 i to ze zaledwie polowa gier jest w 1080 a reszta ma tylko cutscen w 1080.

  12. #12
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    ps2 nie wyswietla grafiki
    nagrałem "specjalnie dla Ciebie" krótki filmik na moim PS2 poprzez Aver Media Capture II jak włączam obraz HD 1080i na mojej PS2
    nie jest to żaden gameplay z emulatora, jest to czysta konsola PS2, wszystko w oryginale

    <font size="5"><strong><span style="color:#000000;">
    Ostatnio edytowane przez martinflash ; 30-01-2014 o 23:13
    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  13. #13
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Ok ok przedstaw mi jak Ty podlaczasz to do tv lub monitora w 1080 np przez hdmi. Bo jal mowie mozliwosc grania a nagrywania to roznica. Jesli podlaczysz ps2 do tv/monitora i wyskoczy info o konwersji 720 na 1080 jak ma tp miejsce przy ps3 wtedy przyznam racje

  14. #14
    Awatar martinflash
    Dołączył
    Jun 2007
    Płeć
    Skąd
    225km od Bałtyku
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    przecież info 1080i wyskakuje - widać na menu
    tak podłączam poprzez HDMI:
    - z PS2 poprzez component cable Y Pb Pr (kabel ten generuje HD 1080i, nie wiem czy o tym wiesz?) wchodzę do nagrywarki gier Game Capture II, mogę także wejść tym kablem w każdy nowy telewizor który ma wejście Y Pb Pr - a każdy prawie ma, zobacz nawet u siebie

    - z nagrywarki gier poprzez znany wszystkim kabel łączę się z monitorem/lub TV

    po uruchomieniu gry GT4 intro oraz menu są w 480p, zauważ na twoim filmiku dopiero gra jest w 1080i co widać po 16:9 oraz ustawieniu filmu Youtube

    załączam zdjęcia jak to u mnie jest podpięte



    Audi TT Quattro 225 KM (navy black). Chcesz aby twoje Audi TT zostało Audi TT? - kupuj oryginalne czę?ci.

  15. #15
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    Ale sie temat rozwinol,powiem szczerze ze jesli tak jest i nie ma zadnych strat na takim polaczeniu,a troche watpie bo nawet 4metrowy kabel HDMI ma juz straty w obrazie,to i tak jestem zdziwiony ze jest taka mozliwosc,ja probuje wyciskac wszystkie poty z PS3 zeby obraz byl zyleta kupujac coraz drozsze kable HDMI,i troche jestem zdziwiony ze przy takim zapale jaki posiadasz Martinflash,nadal Jestes przy PS2,ma to napewnie swoje plusy chocby bardzo tanie fajne gry.Widze ze masz niezle centrum do grania tak jak ja,bo gram w gry od pierwszych generacji konsol i chyba jestem od tego uzalezniony hihi.Pozdrawiam wszystkich graczy z zapalem.

Podobne wątki

  1. emy BMW Gran Turismo (BMW F07 )
    Przez emy w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-09-2014, 07:43
  2. Ramka do tblicy rejestracyjnej z gry GRAN TURISMO 5 PS3
    Przez martinflash w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-01-2011, 10:59
  3. 5 Lipiec godz.10 - zlot klubów Audi & Vw na torze Lublin
    Przez Gelo w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-08-2008, 22:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •