Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Witam i prosze o porade

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2007
    Skąd
    Key-West Floryda
    Posty
    3

    Witam i prosze o porade

    Witam od pol roku mieszkam na key wescie na florydzie i postnowilem kupic sobie tt

    http://www.autotrader.com/fyc/vdp.js...00&cardist=147

    Przejechalem 300 mil za tym samochodem. Autko super... troszke dziewczyna goscia obila prawy blotnik i dlatego gosc mi zrobil dobra cene...

    ale pokoleji... przy zapalaniu silnika swieci sie chceck engine i nie gasnie . gosc mi powiedizal ze to dlateog ze trzeba wymienic filtr powietrza... czy to moze byc prawda ?! troszke mnie to niepokoji. czasu mialem mal wiec zdecydowalem sie kupic auto,mimo ze ogladnalem je tylko z grubsza ,poporostu sie napalilem krotko mowiac. pojechalismy do DMV zarejestorwac auto. bo stalo niezarejestrowane . I co sie okazalo TITLE nie byl na obecnego wlasciciela tlyko na poporzedniego z texasu i baba nie moze auta przepisac na mnie co za tym idize nei moge go zarejestrowac... trzzeba zrobicnowy title na nowego wlasciciela i zarejestorwac auto a potem dopieor z niego na mnie .... dalem mu pare dni na naprawienie teog ale sam juz nie wiem co o tym myslec. Troszke sliska sprawa...

    Prosze o jakies porady ,chialbym wykorzystac wasze doswiadczenie.

  2. #2
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez PITERTS
    gosc mi powiedizal ze to dlateog ze trzeba wymienic filtr powietrza
    bzdura

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2007
    Skąd
    Key-West Floryda
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez ksolk
    Cytat Zamieszczone przez PITERTS
    gosc mi powiedizal ze to dlateog ze trzeba wymienic filtr powietrza
    bzdura
    WIEC CO MOZE BYC PRZYCZYNA?!

    RYZYKOWAC I BRAC TO AUTO CZY ZOSTAWIC TO WPIZDU... ZE SIE TAK WYRAZE...

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    zakrecone papiery, swiecacy sie check... zarysowana, i dobra cena??? OLAC

  5. #5

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Zgadzam się w pełni, szkoda czasu, pieniędzy (tych przede wszystkim) i Twioch nerwów na takie auto. Jakieś palące się kontrolki to już samo mówi za siebie a do tego radziłbym sprawdzić auto Vagiem - zapewne coś jeszcze by wyskoczyło. No ale w sumie wszystko jest kwestią ceny - jeżli jest bardzo niska a usówalność ewentualnych "niedociągnięć" niekosztowna to można by się jesze raz zastanowić.... Pogrzeb w historii auta posprawdzaj (między innymi to forum) doszukując się wiadomości na co zwrócić szczególną uwagę i.... rozważ to wszystko. Pamiętaj swojego wymarzonego samochodu (a takowym jest tutaj zapewne 99 % użytkowników tego forum) nie kupuje się ot tak sobie - poczekaj zapewne pojawi się jeszcze jakieś lepsze. Poszperaj, zapytaj innych właścicieli TT - szukali miesiącami na to JEDNO JEDYNE TT
    ...

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Tak jak koledzy napisali ...
    A poza tym troche to smierdzi ze auto jest na florydzie z title z texasu , i gosc jakos dziwnie nie mial czasu przerejestrowac na siebie...Sa jakies tablice rejestracyjne ??
    Poza tym przebieg i te felgi w ''afrykanskim trendzie "
    Odpusc sobie i poszukaj jakiejs innej najlepiej 225 quattro

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #7

    Dołączył
    Dec 2007
    Skąd
    Key-West Floryda
    Posty
    3
    Felgi w amerykanskim trendzie to fakt, ale autko na tych 19kach naprawde fajnie siedzi. Pojezdzilem nim troszke no i ciezko bylo z niego wysiadac. Super samochod.

    Dzis dalem wszystkie skserowane przeze mnei papiery znajomemu z policji i ma mi ten samochod sprawdzic. a potem dopiero podejme decyzje o ewentualnym kupnie.

    [ Dodano: Wto Gru 18, 2007 5:20 am ]
    aha auto nie posiada w tym momencie zadnych tablic. Auto od czasu kiedy kupil je gosc z florydy , nie jest zarejestrowane. gosc mial je wysylac do Rosji ale jak mi pwoiedizal wysokosc podatkow ktore musialby zaplacic jest tak duza ze jest to nieoplacalne. dlateog sprzedaje auto

  8. #8
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez PITERTS
    Felgi w amerykanskim trendzie to fakt, ale autko na tych 19kach naprawde fajnie siedzi. Pojezdzilem nim troszke no i ciezko bylo z niego wysiadac. Super samochod.

    Dzis dalem wszystkie skserowane przeze mnei papiery znajomemu z policji i ma mi ten samochod sprawdzic. a potem dopiero podejme decyzje o ewentualnym kupnie.

    [ Dodano: Wto Gru 18, 2007 5:20 am ]
    aha auto nie posiada w tym momencie zadnych tablic. Auto od czasu kiedy kupil je gosc z florydy , nie jest zarejestrowane. gosc mial je wysylac do Rosji ale jak mi pwoiedizal wysokosc podatkow ktore musialby zaplacic jest tak duza ze jest to nieoplacalne. dlateog sprzedaje auto
    kręci jak czort - uciekaj od tego auta!
    Pozdrawiam!
    Pajak

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    (...) te felgi w ''afrykanskim trendzie "
    e? o co chodzi?

    a cena nie jest jakoś wyjątkowo atrakcyjna w porównaniu z cenami np. z ebaya

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 19:30
  2. zawieszenie przednie - prosze o porade...
    Przez sveden76 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-05-2012, 20:19
  3. TTerkoczący silnik, proszę o poradę
    Przez zombek23 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 19-10-2011, 07:45
  4. Proszę o porade
    Przez dawidusr w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-07-2009, 20:49
  5. t3/t4 prosze o porade
    Przez kamil pasik w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-07-2009, 10:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •