Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
No i w końcu nadszedł czas na długo wyczekiwany (oczywiście przeze mnie, no bo przecież kogo by tam więcej to interesowało ) test środka ColourLock do czyszczenia oraz konserwacji skóry jasnej...
Tak więc środka używamy nakładając na szczotkę (jest w zestawie, co ciekawe nie nakładać środka bezpośrednio na skórę, tylko i zawsze na szczotkę) pianę w spray-u i rozprowadzamy ruchem kolistym, nadmiar piany wycieramy czystą mikrofibrą.
Po wyschnięciu środka nakładamy środek konserwujący. Efekt jakości środka poniżej na zdjęciu.



Dodatkowo sprawdziłem na przykładzie tylnego zderzaka jak poradzi sobie tak zachwalana pasta Menzerna (a konkretnie 3 pasty, cut, medium cut, oraz super finish oraz pady polerskie Flexipad na rzep).
Miałem kilka poważniejszych rys i nie ukrywam że bałem się ich bo wiedziałem że będzie na pewno używanie papierów ściernych, poszły oczywiście 2000, 2500 oraz na koniec 3000. Na sam koniec po całym zabiegu korekty oczywiście Cleaner Dodo Juice Lime Prime oraz wosk Collinite 476s ( bo zima idzie).
Poniżej efekty.



W jakim celu po korekcie używaleś cleanera?
Uzywaleś tylko maszyny rotacyjnej?