Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Wątek: Mercedes S klasa - niezwykła relacja z odnowy auta - polecam.

  1. #16
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    A tak serio znacie kogoś w Warszawie lub okolicach, takiego pasjonata jak właściciel tego Mercedesa, kto robi profi polerkę lakieru za normalne pieniądze a nie za takie jakie wołają sobie niektóre car-spa?
    Miałem kiedyś taki namiar na człowieka pod Waw, który robił to u siebie w domu, widziałem całą galerię zdjęć różnych aut, starych Merdesedów itd. - świetna robota i dobre ceny, ale gdzieś mi to zaginęło :/

  2. #17
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    też znam takiego, gość prowadzi agroturystykę. Syf ma w aucie taki, że dzieci wozi bez fotelików, bo się przylepiają. Po tygodniu jak odebrał nową C5 w jasnych skórach, wyglądała w środku jakby z 6 lat jako zaopatrzenie warzywniaka jeździła, a kolor foteli był ciemno szary. Taki faflun.

  3. #18
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    A tak serio znacie kogoś w Warszawie lub okolicach, takiego pasjonata jak właściciel tego Mercedesa, kto robi profi polerkę lakieru za normalne pieniądze a nie za takie jakie wołają sobie niektóre car-spa?
    Miałem kiedyś taki namiar na człowieka pod Waw, który robił to u siebie w domu, widziałem całą galerię zdjęć różnych aut, starych Merdesedów itd. - świetna robota i dobre ceny, ale gdzieś mi to zaginęło :/
    Zalezy co chcesz robic, jak masz garaz i dostep do polerki to sobie samemu mozna ladnei ogarnac...ceny z niektorych spa powalaja na kolana...a tak naprawde efekt na rok, albio i krocej jak systematycznie nie dbasz, czyt. woskujesz etc

  4. #19
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Nie no samemu to sobie mogę sztukę na aucie zrobić w postaci przepięknych hologramów
    Kompletnie nie umiem tego robić ani nie mam sprzętu, zależy mi na polerce mechanicznej z prawdziwego zdarzenia, za rozsądną cenę. Wiem, że się da, potem usiądę i poszukam tego faceta, chyba znalazłem go kiedyś na forum kosmetykaaut

  5. #20
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    No ja robilem sam w garazu u siebie i wyszlo fajnie, bez hologramow, ale tak jak pisalem - po dobrej, sciernej polerce, pamietaj o konsekwentnych zabiegach...popatrz ze niekt chybanie pokazuje aut po polerkach pol roku pozniej czy rok....zaraz po robocie to sa piekne przed i po, ale tak to i po pascie tempo mozna sobie fotki cykac...

  6. #21

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    Ale ten facet od tego mercedesa jest właśnie z okolic wawy. Także nie am problemu co do polerki... Ja zawsze robiłem sobie sam i wychodziło bardzo ładnie Teraz właśnie zamierzam kupić zestaw past polerskich 3M i w lato zrobić polerkę paru samochodów co prawda koszt tych past powala trochę na kolana, ale ponoć warto

  7. #22
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez wojtek1989 Zobacz posta
    Ale ten facet od tego mercedesa jest właśnie z okolic wawy. Także nie am problemu co do polerki... Ja zawsze robiłem sobie sam i wychodziło bardzo ładnie Teraz właśnie zamierzam kupić zestaw past polerskich 3M i w lato zrobić polerkę paru samochodów co prawda koszt tych past powala trochę na kolana, ale ponoć warto
    Polecam G3 i dobre mleczko ( wosk to sprawa oczywista ). Polerowanie nie jest takie straszne, trzeba uważać, by nie spalić lakieru.

  8. #23
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Zobaczcie te tematy, wszystkie powalają:

    http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=9

  9. #24

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Polecam G3 i dobre mleczko ( wosk to sprawa oczywista ). Polerowanie nie jest takie straszne, trzeba uważać, by nie spalić lakieru.
    G3 już używałem. Jest fajne, ale chciałem teraz spróbować czegoś pro co prawda roboty dużo z 3M jest bo jednak samochód trzeba 3 razy jechać maszyną, ale efekt powinien wynagrodzić wszystko

  10. #25
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Nawet i te 3 razy warto, TT to male auto i nie sie czego bac.

    W porownaniu do w211 ktore wczesniej sobie polerowalem to pikus! ale tam wyszlo tez bajka...zreszta poszperalem i link znalazlem do fotek ktore robilem przed sprzedaza bez zadnego wzmacniacza...
    http://www.flickr.com/photos/8777490...7631648040334/

  11. #26

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    TT się nie martwię, najpierw mnie czeka BMW 7 long, będę polerował i polerował Bardziej mnie zastanawia co po polerowaniu ? wosk ? politura ? no i jeżeli powiedzmy wosk, to jaki ?

    A żeby nie było że nic nie na temat, to ciekawe jest to, że ten merc oprócz kwestii wyglądu został również kompleksowo naprawiony pod względem mechanicznym A też tam sporo tego było...

  12. #27
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Nawet i te 3 razy warto, TT to male auto i nie sie czego bac.

    W porownaniu do w211 ktore wczesniej sobie polerowalem to pikus! ale tam wyszlo tez bajka...zreszta poszperalem i link znalazlem do fotek ktore robilem przed sprzedaza bez zadnego wzmacniacza...
    http://www.flickr.com/photos/8777490...7631648040334/
    Chociaż E w kombi mi się nie podoba, to akurat to jest ładne ( zadbane ).

  13. #28
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Mialem ja praktycznie od nowosci, przejechane miala 33K jak ja kupilem, i byla pienkna...i mega zadbana ach...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 20:47
  2. Tour De śląsk z Audi - relacja
    Przez sector w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-10-2009, 20:45
  3. Nie polecam !!!
    Przez emy w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-09-2009, 17:46
  4. NIE Nasza-Klasa ANTY FAN
    Przez BarTTek w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2009, 11:32
  5. foto relacja Kazimierz Dolny 2oo8
    Przez bedipl w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 22:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •