Cytat Zamieszczone przez haszczu Zobacz posta
Witam. Chciałem sie zapytać o same dysze spryskujące do lamp od golfa IV- 1J0955104A i 1J0955103A. Ponieważ do audi tt nie da się dostać tylko tego elementu, a trzeba kupować cały cylinder tloczący.. Wygląda to identycznie. Będzie pasować ? Jaka cena ?
Kolego na 100% nie powiem Ci czy to bedzie pasowac , w TT nie ma mozliwosc kupna samej dyszy , kupuje sie jako calość z cylindrem , te dysze ktore podales to koszt 80zl/szt

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez PrzemekPKL Zobacz posta
Witam poszukuję blendy plastra miodu do Audi TT MK1 z koncówką na jeden wydech, nr katalogowa części to 8N0807421E3FZ, jaka cena, czas oczekiwania?
Pozdrawiam.
Hej kolego - cena za blende plaster miodu na 1 koncowke to 350zl + koszty wysylki

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez szakik Zobacz posta
Witam wszystkich forowiczów,
Chciałem się podłączyć pod pytanie PrzemkaPKL odnośnie blendy plastra miodu do Mk1 z tym ze pod dwie rury
Hej kolego - cena za blende plaster miodu na 2 koncowki to 350zl + koszty wysylki

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Jako ze mam juz własną dzialnosc do kazdej zakupionej czesci jest paragon lub faktura , ZAPRASZAM !!!!

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

!!!Nowość!!! W mojej ofercie pojawiły się hamulce firm : Black Diamond ,Hawk ,DBA ,SP Performance i wiele innych

Zapraszam

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Zapraszam koledzy i koleżanki , wszystkie części do waszych AUDI TT paragon lub faktura vat