Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 63

Wątek: Chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo ...:/

  1. #31
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    a wiecie.. jak tak patrze na brudne auto.. to nawet nie przeszkadzaja mi te rysy hahaaa

    =========
    Vorspung durch Technik

  2. #32
    Awatar DRYKIER
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    krakow okolice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Stalciemny
    Posty
    290
    Jest na ul Nowolipie w wawie taki magik robiłem u niego kilka fur i efekt jest super robi do 5cm Kwadr wypycha wgniecewnie drucikam od wew strony bierze dwie stówki od punktu a kolejki do niego że ho ho
    Poszukaj w gogle bo zgubiłem namiary



    a jak autko po lekim gradzie to tez 100 za punkt? to dosyc drogo by wyszlo

  3. #33
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    jeżeli temat jest o wandaliźmie.. jako tako nie zdarzyło mi się chociaż parkuje w dość zatłoczonych miejscach może dlatego że nie na odludziu.. ale zdarzyło mi się jak jakiś chu.. mi puszkę po piwie podstawił pod tylnym kołem, więc dostała skopa zanim zdąrzyłem wsiąść do auta.. ale fakt jak zobaczę chu.. który coś próbuje to wpierd.. nie ma mocnych

  4. #34
    ja wczoraj jak byłem z dziewczyna u lekarza po recepty i czekałem przed przychodnią to zauważyłem w lusterku, że z tyłu idzie 2 idiotów palących papierosy... jeden z nich chciał już gasić peta na dachu, ale jak zauważył, że drzwi od roadstera się otwierają to momentalnie upuścił peta pod nogi...

    w sumie to dość dziwna sytuacja, bo o ile od iluś lat użytkuję różne bezdaszniki to taka sytuacja przytrafiła mi się po raz 1

  5. #35
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    ciesz sie.. bo mogli Ci wpeird... spuscic.( czasem tak jest.. zazdrosnicy pierdoleni!!

    =========
    Vorspung durch Technik

  6. #36
    Cytat Zamieszczone przez emy
    cesz sie.. bo mogli Ci wpeird... spuscic.(
    a ta takie ćwoki były co się od strzału zginają w pół, ale faktycznie nigdy nie wiesz, czy na jakiegoś psychola nie trafisz :/

  7. #37
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    ano...:/ jelopow nie brakuje.. i zazdrosci.. wiele porafia sperdolic;/

    =========
    Vorspung durch Technik

  8. #38
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez ravestation
    Cytat Zamieszczone przez emy
    cesz sie.. bo mogli Ci wpeird... spuscic.(
    a ta takie ćwoki były co się od strzału zginają w pół, ale faktycznie nigdy nie wiesz, czy na jakiegoś psychola nie trafisz :/

    no faktycznie ludzie z mniejszych mieścin mają trochę przjeb.. u nas w gdańsku w sumie TTetek jeździ w tym sezonie o 400% więcej niż w ubiegłym roku może to trochę zgasiło zagorzałych zwolenników zazdrości i wandalizmu. W dodatku u nas jest dużo więcej lepszych fir porshe boxterów, 911, cayenów i Q7' sporo zapyla a to są jednak droższe auta i bardziej eksluzywne.. jednak miło jest zawiesić oko na TT

  9. #39
    Awatar DRYKIER
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    krakow okolice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Stalciemny
    Posty
    290
    jak ja kupilem TT to ludziska chcieli mnie zjesc, mieszkam pod krakowem i kazdy widzi co i jak i czym.

    zreszta jak juz widza sportowy samochod i taki co tylko 2 osoby wejda to mysla ze sto tys kosztuje.

    ludzie u nas tez furami jezdza, i to mowymi, MINI inne wypasy,, ale Wlasnie TT sie czepia, BO TT WZROK PRZYCIAGA,

    komentarze typu, ten to ma kase.
    ciekawe z czego.
    albo taki to pozyje.
    ehhh, wkurzajace to.

    a wkoncu jak juz wszystko wiedza to ida pytania... ( ILE PALI NA ST0? , BO MOJ TO 6... A MOJ TO 5... ) a ja mowie ze 14 litrow (... CZEGO?!!! ... ROPY ...?! ) nie... benzyny.. hehe

    i po dyskusji.

    a w NIEPOłOMICACH to jak ktos sobie kupi autko, to czerwona wstazke sobie przyczepi , np; na lewarku albo gdzies w srodku a to dla tego BY KTOS OBCY NIE URZEKł AUTA ( bo zepsuc sie moze albo rozbic sie mozna.)

    . czyli jest cos takiego ze w polsce ludziska niektorzy zazdrosni i psiocza,, hehe

  10. #40
    MichałTT,
    trochę mnie rozśmieszyła Twoja wypowiedź, sorry ale napisałeś tak jakbyś mieszkał w eLeJ a ja w jakiejś wiosce zabitej dechami... w sumie to wiesz, Bydgoszcz jakby nie patrzeć, to duże miasto

    Cytat Zamieszczone przez MichałTT
    W dodatku u nas jest dużo więcej lepszych fir porshe boxterów, 911, cayenów i Q7'
    u mnie na ulicy do wyżej wymienionych dorzuć jeszcze SL, Hummera H2 na (22"), Lincolna Navigatora, 350z, s500, s600L, z 3 TT...

    wyobraź sobie, że nawet w takiej Bydgoszczy śmigają GTR'y Bentleye, czy Ferrarki...

    Cytat Zamieszczone przez MichałTT
    jednak miło jest zawiesić oko na TT
    ciesze się, że lubisz zawieszać oko na TT no ale w Twoim profilu widnieje rocznik 1988 zatem to sporo wyjaśnia znasz określenie bananowe dzieci ? czaisz aluzję żaluzję ?

    no offence, po prostu zastanów się czasem 10 razy, zanim coś napiszesz mistrzuniu

  11. #41
    Awatar DRYKIER
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    krakow okolice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Stalciemny
    Posty
    290
    .

  12. #42
    Cytat Zamieszczone przez DRYKIER
    ludzie u nas tez furami jezdza, i to mowymi, MINI inne wypasy,, ale Wlasnie TT sie czepia, BO TT WZROK PRZYCIAGA,
    a ja muszę Tobie powiedzieć, że właśnie jak miałem Mini Cooper'a S, to częściej zwracali uwagę...

    komentarze typu, ten to ma kase.
    ciekawe z czego.
    albo taki to pozyje.
    ehhh, wkurzajace to.
    to jest chyba narodowa cecha Polaków... u mnie nawet komentują na osiedlu, jak przesadzałem drzewa i krzewy u siebie w ogrodzie na posesji

  13. #43
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    ja ktoregos razu wracam z kina z panna a tu na polowie drzwi kierowcy rysa ... stanalem, ********* sie na jakies 30 sekund a potem w brecht wpadlem. Pomyslalem sobie jak zalosne zycie musi miec taki ktos, kto z czystej zawisci rysuje komus innemu auto, poniewaz sam nigdy nie bedzie mial nic chociaz w polowie tak ladnego. Celem tej rysy bylo zrobienie mi przykrosci, a jak to najzwyczajniej na swiecie oleje to rysa jest bezcelowa a ten frajer nie moze miec nawet odrobiny wiecej satysfakcjwi:P Przy nastepnej polerce zejdzie a jakos mnie to nie boli ze mam ryse. Przynajmniej nastepny smiec sobie odpusci albo z drugiej strony zapoda swoje dzieło... ot tak - dla symetrycznosci ;p
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  14. #44
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Ogladam właśnie szybcy i wściekli... autka wycackane ze hej. A u nas nawet porządnej wycieraczki nie można mieć bo ci debile ukradną

  15. #45
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    To tylko film....
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


Podobne wątki

  1. Boro jeszcze bez TT
    Przez Boro w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-07-2011, 23:30
  2. Cześć jeszcze raz;-)
    Przez Boberro w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-05-2011, 05:20
  3. ESP (Raz jeszcze) ;]
    Przez TeTe w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-08-2007, 11:03
  4. AMATORSTWO U SZEWCZYKA (+chamstwo???)
    Przez Maciek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 01:19
  5. raz jeszcze muzyka w TT
    Przez Ergox w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-01-2003, 15:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •