Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 63

Wątek: Chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo ...:/

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230

    Chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo ...:/

    wczoraj zostawiłem moją bestię na parkingu przed Clubem i wszystko ładnie pięknie ;>... sobie wracam zadowolony i patrze a na PRAWYM TYLNYM BłOTNIKU RYSA!!! NA PÓł METRA JAK OD GWO¬DZIA ;/;/;/;/ grrrrrr ... mieszkam w małym mieście jak się dowiem kto to ręce połamie obie ;/;/;/
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  2. #2

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    11
    W tym gównianym kraju to norma a dla prawa to mała szkodlwość społeczna.Ile lat trzeba żeby i u nas nastała europa i ludzie zaczeli myśleć inaczej baz zazdrości.

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    to kur..a jakieś kmioty zrobiły co w dup...e byli i gów..o widzieli ... w życiu nic nie nie mają i nie będą mieli ... PATOLOGIA ! ... ale ja się dowiem ;>
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Heh, moj kolega jak sie przeprowadzil do WWA fajnym stuningowanym autem to pewnego dnia przyszedl a tu podobna rysa jak u ciebie, przez caly bok, do tego auto, delkikatnie mowiac, poplute i wyrwana wycieraczka na tylnej szybie Sfrustrowani zazdrosnicy nie wiedza co robic i tak sie to konczy
    ttless..

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Zazdorść osób które nie potrafia sobie finansowo w życiu i chcą poprzez zniszczenie twojego mienia pokazać że zadużo osiagnełeś. Zreszta kupe ludzi uważa że jak ktos ma lepsze auto niż polonez czy golf 3 to jest burżuj i nielegalnie sie autka dorobił .Pozdrawiam
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  6. #6

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    11
    Mafffia koledzy Maffffffia.

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Kwidzyn/Nottingham
    Posty
    28
    Nie tylko w polsce takie numery są jak byście chcieli wiedzieć w angli to dość popularny proceder mojej kumpeli w nowej audi A3 z 2006 roku więc lakier był jeszcze idealny zrobili 3 rysy dwie na masce naprawdę głębokie i długie około pół metra i jedną przez niemal całą długość samochodu po stronie kierowcy praktycznie od lamp tylnych do reflektorów ktoś przejechał.
    Auto na polskich blachach jest, nie wiadomo kto to znaczy jaka narodowość.
    O innych takich przypadkach też słyszałem więc jak widać nie jest to problem tylko w polsce oczywiście możliwe że tutaj też polacy to robią ale nie we wszystkich przypadkach przecież.

  8. #8
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    mag2k3, w Anglii tez jest duuuzo Polakow Ja u siebie w TT przerabialem juz:
    1. wyrwana rekami tablica rejestracyjna i polamana ramka od rejestracji
    2. oplucie kilka razy
    3. guma do zucia rozklejona na lakierze
    4. butelki po piwie na spojlerze i pod kolami
    w innym aucie przerysowano mi jeszcze cala maske gwozdziem, koledzie rowniez tylko ze caly samochod po dlugosci.
    Oczywiscie nie mam wrogow, mialo to miejsce zarowno w warszawie jak i lublinie takze tak dziala TT na "przechodniow".

  9. #9

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Kwidzyn/Nottingham
    Posty
    28
    Wiem że dużo polaków ale często słyszę o takich porysowaniach i to nie tylko polskich samochodów angielskich też i to wcale nie muszą być nie wiadomo jakie wozy no a jakoś wierzyć mi się nie chce że za wszystkimi takimi rysami kryją się tylko polacy.
    A że twoje auto jest gnębione mari to mam teorie nawet , wszyscy handlarze którzy przez ciebie aut nie mogą sprzedać mszczą się w ten sposób

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Wa-wa
    Posty
    33
    mi tak samo w bialy dzien na Placu Trzech Krzyz jak jeszcze tam pracowalem , najpierw lewe po miesiącu prawe dzwi . Dobra pasta polerska i obeszło sie bez lakiernika

  11. #11

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    no ale mi ażdo podkładu zjechali miejscami ;/
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  12. #12

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Jak to się mówi. Na chamstwo nie da rady. A poczekaj jeszcze troszkę i pomalujesz sobie auto całe pretekst przynajmniej będzie Ciekawe ile taki zabieg

  13. #13

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    z krakowa
    Posty
    11
    chyba kazde fajne auto dziala tak na zazdrosnych debili.. ja w kupetce mam prawe drzwi przerysowane w killku miejscach, nic tylko lapska połamac

  14. #14
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    no niestety - kurestwo sie szerzy zauwazylem nastepującą prawidlowosc - jedziesz ******* autem - beda sie z Ciebie smiali. jedziesz kozackim autem - zniszczą Ci je. pojebany kraj!
    Pozdrawiam!
    Pajak

  15. #15

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Dla tego należy jeździć np skodą octavią ( ten bardziej kanciasty model ) i klima wspomaganie i inne bajery a w ogóle zlewa się tak z tłumem ze nikt tego nie zauważa To moja opinia.

Podobne wątki

  1. Boro jeszcze bez TT
    Przez Boro w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-07-2011, 23:30
  2. Cześć jeszcze raz;-)
    Przez Boberro w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-05-2011, 05:20
  3. ESP (Raz jeszcze) ;]
    Przez TeTe w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-08-2007, 11:03
  4. AMATORSTWO U SZEWCZYKA (+chamstwo???)
    Przez Maciek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 01:19
  5. raz jeszcze muzyka w TT
    Przez Ergox w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-01-2003, 15:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •