Witam wszystkich, mam na imię Przemek Nadszedł czas na zamianę wysłużonego już Renault Megane Coupe i moją decyzją o zakupie jest Audi TT mk1. Jest to auto które podobało mi się od zawsze i pomimo kilku lat które minęły od mojego pierwszego kontaktu z tym autem, nadal moim zdaniem jest pojazdem wyjątkowym Postanowiłem zarejestrować się na tym forum by poszerzyć swoją wiedzę na jego temat, znalazłem już sporo przydatnych informacji. Będę szukać auta o mocy 180 KM, pojemność silnika 1800 cm, napęd na jedną oś, kolor srebrny, MUST HAVE to fabrycznie zamontowane lampy ksenonowe. Budżet to około 18-19 tysięcy, mam nadzieję że uda mi się dopaść jakiś egzemplarz w tym przedziale cenowym, liczę na to że w tych pieniądzach nie czekają na mnie tylko auta po bliższych spotkaniach z betonowymi ścianami Liczę na to że z Waszą delikatną pomocą i doświadczeniem nabytym w trakcie posiadania ów auta uda mi się nabyć odpowiednie auto z którego będę zadowolony i które będzie dawać frajdę z jazdy przez długi czas. Wstępnie szukam auta w naszym kraju, jednak jeśli przez dłuższy czas niczego nie uda się odnaleźć to udam się do naszych zachodnich sąsiadów po "pomoc w zakupie"
Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich miłośników Audi TT.