Cytat Zamieszczone przez miskof Zobacz posta
A jaka recepcjonistka
true

Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
Jeździłem kilka razy na F1, ale niemiło go wspominam 2x mimo nowych gokartów miałem uszkodzone, oddano mi oczywiście kolejkę przejazdową, ale musiałem na nią czekać, druga sprawa, ze ten tor jest bardzo śliski i rzeczywiście idealny do driftowania lecz nie do ustanowienia dobrych czasów, i ostatnie niestety tor jest krótki i wpuszczają na niego b. dużą ilosć jadących (w moim przypadku 14 szt) co też nie dokońca sprzyjało płynnej jeździe.

Niemniej jednak dla mnie niem kłopotu może i być F1. W takim razie tworze listę i proszę o dopisywanie osób (wpisałem te pewne), poczekam do końca tygodnia na chetnych i wtedy podzwonie po torach i razem wybierzemy terminy i ilosci przejazdów.
Nie powiem, ze sliski. Na nim liczy sie w wiekszym stopniu technika i wlasnie jazda w taki sposob, by starac sie nie doprowadzac do driftowania, bo na tym traci sie cenne sekundy. Co do ilosci gokartow, to mozna wykupic impreze zamknieta i wtedy jest to kwestia dogadania ile osob jedzie jednoczesnie. My w firmie robilismy Grand Prix i bylo fajnie. W RCW gokarty byly moim zdaniem juz lekko przechodzone i tor mial takie lekkie ubytki i troche bylo to nieprzyjemne. Poza tym byla tam jedna dluga prosta, gdzie gokart jechal dosc dlugo na pelnym gazie do odciecia, co jest zwyczajnie nudne. Jednak i tak co wybierzemy to i tak bedzie git Mozna jeszcze poszukac na grouponie, bo czasami RCW (chyba) sie tam oglasza.