Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 152

Wątek: Zlot ogólnopolski 2014

  1. #31
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    19-22.06(Pieczyska koło Bydgoszczy) komu pasuje to się wpisywać...

    1.Żuczek + Elwira
    2.humidorek
    3.wottka+Ewelina
    4.PiotrekHIT+ Sylwia
    5.hubipl
    6.Asikson + Ada
    7.MaTTeusz + Ilona
    8.Jaqob

  2. #32
    Awatar turas74
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebro
    Posty
    69
    nie wiem czy dożyje , ale też będę . Pieczyska 19-22

  3. #33
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Wchodzi człowiek na forum wieczorem, a tu data wybrana, miejsce też, lista chętnych, i obowiązek zorganizować wszystko

  4. #34
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    No widzisz, jak Ci ułatwiliśmy

  5. #35
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    ja tam moge wziać na barki produkcje i montaż kilkuminutowego trailera/filmu ze spota - i już masz lżej

  6. #36

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    No i jak tu do Was nie przyjechać, mimo że trochę daleko

  7. #37
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Do kiedy trzeba się zdeklarować / wpisać ??
    I TT

  8. #38
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Do kiedy trzeba się zdeklarować / wpisać ??
    Ja na tą chwilę nic nie załatwiałem, nigdzie nie byłem, a deklaracje podobnie jak to miało miejsce w zeszłym roku to jedno a wpłata na pobyt to drugie, więc ta lista nie jest żadnym wyznacznikiem na tą chwilę.
    Ja wciąż nie podjąłem decyzji odnośnie organizacji, nie wiem jeszcze czy znowu narazić się na nieslowność i problemy jakie mi zgotuje PZM przy rezerwacji toru. Mam teraz dużo lepszy kontakt z Automobilklubem Bydgoskim, z którego mieliśmy prowadzącego imprezę i na który mieliśmy cennik za wynajem. Obecnie mam dobry kontakt z całym zarządem AB, ale niestety tak samo jak w zeszłym roku może się okazać, ze na 2 tyg przed imprezą PZM stwierdzi, że jakaś szycha z PZM z Warszawy do nich tutaj zadzwoniła i mają bez gadania wpuścić jakiegoś dzieciaka w gokarcie, bo on jest ważniejszy niż cokolwiek bo to tor gokartowy.
    Ja z chęcią się z Wami znowu spotkam, zdecydowanie więcej mam miłych wspomnień niż stresu w pamięci, jednak na tą chwilę muszę się jeszcze zastanowić i pogadać o torze w tym czasie zanim podejmę ostateczną decyzję. Nie dziwcie mi się, nikt z Was nie dostał telefonu na 2 tyg przed przyjazdem ludzi z całej Polski, że toru nie dostanie i nie wyobrażacie sobie w jakiej by mnie to postawiło sytuacji przed Wami gdybym nie ugadał toru na popołudnie wtedy. Od tego momentu codziennie mialem stres czy czasem nie dostanę kolejnego telefonu, że nawet popołudniu toru nie będzie. To jest komunistyczny beton PZM i nic na to nie poradzę. Nikt nie chce spisać umowy, bo chcą w razie czego mieć czyste konto, że przecież nic nie podpisywali. Ja żadnego papieru nie dostałem nigdy, a cenę na dobrą sprawę poznałem na gotowo podczas płacenia jak już jeździliście.
    Fakt, że teraz znam cał zarząd AB na pewno zmieni to, że zarówno cena jak i ich opieka/organizacja będzie pewna, ale sama rezerwacja nadal nie, bo raz zdarzyło się podczas Bydgoskiego Mistrza Kierownicy powiedziano nam, że 2 przejazdy będą na torze, a jeden na tym parkingu obok co stawialiśmy auta w oczekiwaniu na wjazd na tor, bo jeden dzieciak miał dla siebie tor, po którym zresztą przejechał może z 2 razy.Parking miał miejsca szutrowe i żal było aut tym co startują w klasie street zwykłymi autami a nie rajdówkami
    Ostatnio edytowane przez STELMI ; 06-01-2014 o 09:20

  9. #39
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    1.Żuczek + Elwira

    2.humidorek

    3.wottka+Ewelina

    4.PiotrekHIT+ Sylwia

    5.hubipl

    6.Asikson + Ada

    7.MaTTeusz + Ilona

    8.Jaqob

    9.raiden25

  10. #40
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez STELMI Zobacz posta
    Ja na tą chwilę nic nie załatwiałem, nigdzie nie byłem, a deklaracje podobnie jak to miało miejsce w zeszłym roku to jedno a wpłata na pobyt to drugie, więc ta lista nie jest żadnym wyznacznikiem na tą chwilę.
    Ja wciąż nie podjąłem decyzji odnośnie organizacji, nie wiem jeszcze czy znowu narazić się na nieslowność i problemy jakie mi zgotuje PZM przy rezerwacji toru. Mam teraz dużo lepszy kontakt z Automobilklubem Bydgoskim, z którego mieliśmy prowadzącego imprezę i na który mieliśmy cennik za wynajem. Obecnie mam dobry kontakt z całym zarządem AB, ale niestety tak samo jak w zeszłym roku może się okazać, ze na 2 tyg przed imprezą PZM stwierdzi, że jakaś szycha z PZM z Warszawy do nich tutaj zadzwoniła i mają bez gadania wpuścić jakiegoś dzieciaka w gokarcie, bo on jest ważniejszy niż cokolwiek bo to tor gokartowy.
    Ja z chęcią się z Wami znowu spotkam, zdecydowanie więcej mam miłych wspomnień niż stresu w pamięci, jednak na tą chwilę muszę się jeszcze zastanowić i pogadać o torze w tym czasie zanim podejmę ostateczną decyzję. Nie dziwcie mi się, nikt z Was nie dostał telefonu na 2 tyg przed przyjazdem ludzi z całej Polski, że toru nie dostanie i nie wyobrażacie sobie w jakiej by mnie to postawiło sytuacji przed Wami gdybym nie ugadał toru na popołudnie wtedy. Od tego momentu codziennie mialem stres czy czasem nie dostanę kolejnego telefonu, że nawet popołudniu toru nie będzie. To jest komunistyczny beton PZM i nic na to nie poradzę. Nikt nie chce spisać umowy, bo chcą w razie czego mieć czyste konto, że przecież nic nie podpisywali. Ja żadnego papieru nie dostałem nigdy, a cenę na dobrą sprawę poznałem na gotowo podczas płacenia jak już jeździliście.
    Fakt, że teraz znam cał zarząd AB na pewno zmieni to, że zarówno cena jak i ich opieka/organizacja będzie pewna, ale sama rezerwacja nadal nie, bo raz zdarzyło się podczas Bydgoskiego Mistrza Kierownicy powiedziano nam, że 2 przejazdy będą na torze, a jeden na tym parkingu obok co stawialiśmy auta w oczekiwaniu na wjazd na tor, bo jeden dzieciak miał dla siebie tor, po którym zresztą przejechał może z 2 razy.Parking miał miejsca szutrowe i żal było aut tym co startują w klasie street zwykłymi autami a nie rajdówkami
    Stelmi, to ma być zlot a nie wyścigi na torze. Będzie tor to spoko, kto będzie chciał pojeździ, nie będzie też spoko więcej czasu spędzimy na rozmowach o TT lub innych atrakcjach.

  11. #41
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Stelmi, to ma być zlot a nie wyścigi na torze. Będzie tor to spoko, kto będzie chciał pojeździ, nie będzie też spoko więcej czasu spędzimy na rozmowach o TT lub innych atrakcjach.
    Dokładnie, po co sie spinać, myśle ze nak by nie wyszło to ten czas sobie jakoś wypełnimy

  12. #42
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    1.Żuczek + Elwira

    2.humidorek

    3.wottka+Ewelina

    4.PiotrekHIT+ Sylwia

    5.hubipl

    6.Asikson + Ada

    7.MaTTeusz + Ilona

    8.Jaqob

    9.raiden25

    10.Pawel-2005

    Głowa do góry tak czy siak polatamy a czy na torze czy gdzieś indziej to już bez różnicy, chociaż nie ukrywam ,że miałbym chęć teraz na tym torze polatać troszkę bokiem bo teraz myślę ,że auto będzie bardziej chętne do współpracy:P

  13. #43

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    1.Żuczek + Elwira

    2.humidorek

    3.wottka+Ewelina

    4.PiotrekHIT+ Sylwia

    5.hubipl

    6.Asikson + Ada

    7.MaTTeusz + Ilona

    8.Jaqob

    9.raiden25

    10.Pawel-2005

    11. wojtek1989 + Urszula

    Ja się dopisuję chociaż nie wiem czy TT będzie skończona do tego czasu, najwyżej wezmę drugi samochód

    STELMI, Nie powinieneś mieć sobie nic do zarzucenia. Ty dopełniłeś wszystkich swoich obowiązków, a to że ktoś dał przysłowiowej "du**" to już nie Twoja wina. Pozatym tak jak pisze Jaqob, liczą się ludzie Jeżeli się podejmiesz organizacji, z chęcią Ci pomogę.

  14. #44
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Ok, od jutra zaczyna się u mnie młyn w pracy, pod koniec stycznia coś zacznę działać. 25-go będę na torze to pogadam z zarządem Automobilklubu Bydgoskiego o nim

  15. #45
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    1.Żuczek + Elwira

    2.humidorek

    3.wottka+Ewelina

    4.PiotrekHIT+ Sylwia

    5.hubipl

    6.Asikson + Ada

    7.MaTTeusz + Ilona

    8.Jaqob

    9.raiden25

    10.Pawel-2005

    11. wojtek1989 + Urszula

    12. Jerry + gitara, chyba że znajdę w końcu jakieś 0,5 dla siebie
    Te Terrere Terrere terererererere …

Podobne wątki

  1. Koszulki na Ogólnopolski Zlot Klubu TT
    Przez sikor28 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-05-2016, 12:46
  2. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa
    Przez MaTTeusz w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 674
    Ostatni post / autor: 22-04-2015, 17:33
  3. Ogolnopolski zlot Audi TT
    Przez michu1985 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 17:18
  4. Ogólnopolski ZLOT AUDI TT na POMORZU, obecność OBOWIĄZKOWA
    Przez MichalTT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 08:22
  5. V Ogólnopolski Zlot Seat - Racing
    Przez misiek_555 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-05-2008, 00:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •