Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: z BOSE czy bez

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Sczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Balck
    Posty
    121

    z BOSE czy bez

    wiec tak jak w temacie jaka roznica jest miedzy tt z BOSE a bez BOSE szukalem i nie moglem znalesc wiec pytam "musze" kupic tt i nie wiem czy warto jest szukac takiej ktora ma akurat ten system czy to malo wazny szczegol dziki za odpowiedzi z gory .

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    zawsze mozesz sobie zalozyc inne audio...ja bym nie uzaleznial zakupu od tego czy ma system bose.
    ttless..

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Sczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Balck
    Posty
    121
    no pewnie odrazu wrzuce moje glosniki ale kwestia jesttaka czy jest ruznica w budowie tt czyli chodzi o miejsca na glosniki miejsce na zmieniarke cd itd czy sa w wersjii bez Bose ?

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Bose gra lepiej od standardowego systemu audi ale zastanów sie nad inna nie seryjna firma !
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  5. #5
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Ja nie mam BOSE i w porownaniu do inncyh luksusowych aut, np BMW 5, gra swietnie. Lubie glosno posluchac jakiejs muzyki klubowej i glosniki "pierdza" przy maxymalnej glosnosci, gdzie i tak to jest wartosc zaglosna jak dla mnie Dzwiek jest soczysty i czysty Skoro BOSE gra lepiej (a gra) to na prawde musi to byc super zestaw. Dodam, ze mam to nowsze radyjko po lifcie, jesli od tego cos zalezy.

    Moim zdaniem nie powinienes kupowac auta kierujajc sie tym, czy posiada BOSE czy nie. TT z bose ma gdzies pod konsola glosnik centerfill, ma lepsze glosniki i radyjko wspierajace bose i chyba tyle roznic.

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Toruń
    Posty
    15
    ja osobiscie bralbym bez bose... swoje tt tez mialem bez bose i tylko lepiej na tym wyszedlem...

    tak kupisz sobie porzadne glosniki i samodzielnie zamontujesz, puscisz instalacje itd...

    a te glosniki z bose to nic innego jak filtr do kawy z cewka ;p jedynym seryjnym audio, ktore gra wmiare ok jest mark levinson w lexach.

    różnica jest taka, że przy bose masz gdzies procesor dzwieku i zeby podlaczyc wszystko trzeba puszczac nowe wiazki... do tego procek radia jest przeprogramowany co tez nie bedzie ulatwieniem przy modyfikacjach

    tak wiec polecam zakupienie samochodu bez bose i wlozenie paru złotych w nieseryjne naglosnienie + sub, jezeli tylko chcesz miec dobrze grajacy samochod, jezeli nie zalezy ci na jakosci to bierz bose, jezeli chcesz kupic tt bez bose i nic z tym nie robic - nie kupuj :P

    pozdrawiam

    [ Dodano: Pon Gru 17, 2007 4:09 pm ]
    Mari, nie porównuj Bose do Harman Kardona, jakbys mogl no chyba ze porownujesz seryjne audio w bmw do bose ktore jest wyposazeniem dodatkowym w TT, a to nie jest fair..

    Bose jako dodatkowe w TT vs. HK jako dodatkowe w BMW ... dla mnie nawet bez odsluchu werdykt jasny, oczywiscie mialem okazje sie przekonać na własne uszy

  7. #7

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Co do Audio to Ja posiadam wersje bez Bose i na seryjnym radiu robie właśnie Profesjonalne Audio modyfikacja słupków wytłumienie drzwi i bagażnika. Zamiast koła ukryty głośnik niskotonowy. A główne założenie to jak najmniej remizowe audio Czyli jak wsiadasz wydaje ci się ze to seria

  8. #8
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    digital14, ja napisalem, ze NIE mam bose (pelen standard) i ze gra to o wiele lepiej niz standardowe audio w bmw e39.

  9. #9

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    jeżeli już o tym mowa to pytanie czy jak dokupię sobie tzw. 4 kanałowy wzmacniacz i pociągnę nowe kabelki do tych starych Bose głośników to moje audio będzie grało lepiej?
    NO RISK,
    NO FUN.

Podobne wątki

  1. Bose+zmieniarka mp3?
    Przez juve25 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-02-2017, 21:10
  2. Bose
    Przez Dziki_Wacek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-05-2016, 18:00
  3. bose
    Przez didek1922 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-07-2014, 16:52
  4. BOSE Concept
    Przez serafin w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-09-2009, 21:39
  5. BOSE
    Przez Maciek B. w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-08-2003, 17:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •