Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: 2 problemy

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    tarnow/busko zdrój
    Posty
    8

    2 problemy

    czesc prosze was o jakies podpowiedzi co sie stało bo mam dwa problemy a niewiele wiel o samochodach jak kiedys wspomnialem jestem po dlugiej przygodzie z motocyklami

    1. dwa dni temu ostro pojedzilem to byla jazda po miescie ale naprawde ostro i pod koniec wszyskiego odpaliły sie kontrolki od abs i esp zgasilem samochod i odpalilem od nowa i pojakis 30 sekundach jazdy zamalaja sie ponownie, i tak jest do dzis, nawet jesli odlacze esp po odpaleniu rowniez po jakis 30 sekundach zapalaja sie ponowanie moze ktos wie co jest grane, a jeszcze co wazne znajomy ma vaga pelnego bo kiedys pracowal w VW i podłaczylimsy go ale komuter nie mog sie połaczyc ze sterownikiem w dodatku powiedzial mi ze nie mozna urządzac ostrej jzady na właczaonym esp niewiem czy to prawda, prosze o pomoc tzn gdzie szukac bo mam umowina wizyte u dobrego elekttronika ale dopiero za tydzien bo nie ma czasu

    2. druga sprawa od jakies miesiaca mam mokrą tapicerkę po stronie kierowcy zaciek wskazuje ze woda idzie gdzies z kierunku pedałow ale bardziej na lewo, gdzies znalazłem na necie ze w TT lubi woda sie dostawac dziurka od linki od maski, w sumie nic nie znalazłem wiecej na ten teamt moze jakis korek technologoczny wypadł mozecie co zasugerowac

    pozdrawiam

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Pierwsze co bym zrobil to wlasnie przeskanowal auto....Nie bardzo rozumiem co sie stalo kiedy podlaczyles auto pod VAG-a , z ktorym sterownikieem nie dalo sie polaczyc ??
    Czy moze Vag nie ma zadnej komunikacji z autem tak jakby nie byl polaczony ??
    Napisz wiecej jaki komunikat sie wyswietlil
    Odnosnie wody to nie jest to norma w TT ...
    Odkrec wycieraczki i zdejmij delikatnie plastikowa oslone , jest ona przymocowana do szyby na calej jej szerokosci za pomoca zatrzasku o mniejwiecej takim >>przekroju

    Powinienes zobaczyc tam ( po stronie kierowcy ) prostokatny kawalek plastiku przykrecony na 2 wkrety , sprawsz czy jest to szczelne bo zaslana on niemalych rozmiarow otwor ...
    Jesli wyjdzie ze to nie to , zdejmij po prostu oslone znajdujaca sie miedzy pedalami a kierownica i niech ktos przyswieci Ci ostrym swiatlem kiedy w ciemnym aucie bedziesz obserwowal to od spodu Moze sie uda cos wypaczyc , sa jeszcze 2 lub 3 zaslepki w tym mapewno jedna w okolicy zbiorniczka na plyn hamulcowy...


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    tarnow/busko zdrój
    Posty
    8
    dziekuje Artur za wskazania dotyczace wody pogrzebe tam gdzie mowiles a jak cos to powiem ci co i jak

    jesli chodzi natomiast o abs i esp to vag łaczy sie ze wszytkimi podzespołami jakie ma wsywietone np air bag wiesz o co mi chodzi a nie łączy sie z ukladem abs(pewnie chodzi o sterownik abs ), przelatuje kilka prób połączenia i nic z tego (mogłą poleciec pompa abs tak mi sie wydaje a dokłądniej sterownik abs bo on chyba za łacznośc odpowiada)

    Artur dziekuje i co o tym mylisz

Podobne wątki

  1. Problemy z rozrzadem
    Przez jerrys41 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 13-03-2016, 14:26
  2. VAG COM problemy!!
    Przez numberOne w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-06-2014, 23:00
  3. VAG-COM problemy
    Przez zyga w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 12:35
  4. Problemy z alarmem
    Przez milo w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-06-2011, 08:18
  5. problemy z ABS'em
    Przez offsiq w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2009, 20:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •