Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 73

Wątek: Kupię TURBINĘ 224 +

  1. #31
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Oki

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Facet napisał mi że wszystko z nią jest ok.. Wierzyć czy nie wierzyć hmmm jak tanio wyszarpie to wydaje mi się i tak warto. I pomału z nią działać

  2. #32

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Tuchola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    266
    Najlepiej by było jakbyś go poprosił o dokładniejsze zdjęcia muszli wewnątrz.

  3. #33
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    ja bym brał do reg jak ulał , sprawdz tylko czy nie jest peknieta na gorącej stronie.
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  4. #34
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Odnośnie k03s to wiem kto być może jeszcze ma w dobrym stanie
    A ten filmik który sam nagrywałem to faktycznie bardzo kiepskie porównanie. Te gt28r nie jechało całkiem z dołu a jeśli takie k03s jest takie szybkie to zapytaj Konrada (od czarnego Leona z filmiku) jak mnie zaatakował z partyzanta gdy jechałem swoją TT . Pierwszy był może ze 4s gdyż dopiero gaz wcisnąłem jak on się zrównał ze mną. Nawet biegu nie redukowałem więc k03s nie jest takie szybkie jak Ci się wydaje Jeśli masz wątpliwości to możemy się ustawić w dowolny sposób tak jak wolisz i sam się przekonasz ,że w dobrym setupie niema laga i z k03s jest pogrom. U mnie przy 2800 jest 1 bar więc niewiele później niż w takim k03s a u mnie bar to trochę co innego niż w k03s;P

    Wracając do tematu to jeśli kolega serio nie ma kasy na mody to lepiej wrzucić k03s ( spotkałem się z ajq które miało k03-053) bo na pewno będzie taniej. A czy lepiej niż k04 to już inna sprawa. Nie mam k04 na sprzedanie dlatego nie polecam takiego turba na sprzedanie z powodu ,że mam w tym interes tylko przerabiałem ten temat. 3x bardziej wole 240km z k04s niż z k03s ale to już inna sprawa.

  5. #35
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Odnośnie k03s to wiem kto być może jeszcze ma w dobrym stanie
    A ten filmik który sam nagrywałem to faktycznie bardzo kiepskie porównanie. Te gt28r nie jechało całkiem z dołu a jeśli takie k03s jest takie szybkie to zapytaj Konrada (od czarnego Leona z filmiku) jak mnie zaatakował z partyzanta gdy jechałem swoją TT . Pierwszy był może ze 4s gdyż dopiero gaz wcisnąłem jak on się zrównał ze mną. Nawet biegu nie redukowałem więc k03s nie jest takie szybkie jak Ci się wydaje Jeśli masz wątpliwości to możemy się ustawić w dowolny sposób tak jak wolisz i sam się przekonasz ,że w dobrym setupie niema laga i z k03s jest pogrom. U mnie przy 2800 jest 1 bar więc niewiele później niż w takim k03s a u mnie bar to trochę co innego niż w k03s;P

    Wracając do tematu to jeśli kolega serio nie ma kasy na mody to lepiej wrzucić k03s ( spotkałem się z ajq które miało k03-053) bo na pewno będzie taniej. A czy lepiej niż k04 to już inna sprawa. Nie mam k04 na sprzedanie dlatego nie polecam takiego turba na sprzedanie z powodu ,że mam w tym interes tylko przerabiałem ten temat. 3x bardziej wole 240km z k04s niż z k03s ale to już inna sprawa.
    240km czy to z k04 czy to z k03s to jest ta sama moc, right ?.
    Ja też nie twierdze że k03s to lepszy pomysł niż wrzucanie k04 , po prostu do 225km ekonomiczniej i prościej/szybciej wyjdzie k03s tylko tyle

    Jak autor tematu kupi tą turbawke z allegro i będzie chciał regenerować to polecam regeneracje u german8q - robią solidnie - piszę to na podstawie mojego k03s które jest ekstremalnie wytestowane i dalej dmucha 30psi.



    Pozdr i Wesołych Świąt ! Niech moc będzie z Wami
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  6. #36
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Tak panowie 225 mi w zupełności wystarczy Wiem że Ci którzy mają seryjna 225 mało i mało .... Ale mi w zupełności wystarczy bo nie chcę robić ''potwora''. Chcę coś że tak powiem osiągnąć, budżet no cóż nie powiem że to się nie liczy bo było by to kłamstwo Ale tu nie chodzi o kasę bo mi tyle wystarczy mocy a bardziej przykuwam uwagę na stan techniczny, wizualny autka (zero ! tuningu zewnętrznego spojlery itp). Lubię mieć tip top dlatego na wiosnę idę pełną parą z FMIC i resztą gratów. A zainteresowanie turbiną tylko dlatego że nie chcę męczyć auta/silnika żeby osiągnąć wyznaczony próg.

    ** WESOŁYCH ŚWIĄT **

  7. #37
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
    240km czy to z k04 czy to z k03s to jest ta sama moc, right ?.
    ..................
    Schamuj swoje auto ze 3 razy w 30 stopniowy upał na porządnej hamowni obciążeniowej to wtedy zobaczysz co mam na myśli. Myślę ,że 230 to byłby super wynik
    poza tym pozdrawiam i wesołych świąt

  8. #38
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    wiele ludzi hamowalo na maha k03s i 250+ nikogo nie dziwi no chyba ze 262 ;p
    upal nie ma nic do rzeczy, poczytaj sobie o korekcji DIN.
    Ostatnio edytowane przez gregor10 ; 25-12-2013 o 01:54
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  9. #39
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Koledzy Wy tu o k03s albo k04 To jak mam kupować tą k03s 4x4 żeby osiągnąć te "225" i osiągnę to bez problemu (czytaj zamontuję prosto) czy k04 ?

  10. #40
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Zamontujesz prosto k03s w miejsce k03. Do k04 potrzebujesz kolektor, tip, przeplywke, puszke filtra,linie woda olej,downpipe itp
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  11. #41
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
    Zamontujesz prosto k03s w miejsce k03. Do k04 potrzebujesz kolektor, tip, przeplywke, puszke filtra,linie woda olej,downpipe itp
    Oooo i takiej odp oczekiwałem Dzięki obojgu

  12. #42
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    Cytat Zamieszczone przez pawel-2005 Zobacz posta

    na seryjnej z ajq da się tyle zrobić . Poza tym tak jak napisałem turbiny typu k03s to są dobre do:


    paweł no to teraz mi pojechałeś :d

  13. #43
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a odnośnie :
    Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
    wiele ludzi hamowalo na maha k03s i 250+ nikogo nie dziwi no chyba ze 262 ;p
    upal nie ma nic do rzeczy, poczytaj sobie o korekcji DIN.
    : wniosek z tego ,że jeszcze nie byłeś na porządnej hamowni w upał z takim wysilonym setupem. Korekcja oblicza według normy z racji iż np w danych warunkach powietrze jest o ileś procent rzadsze niż przy tych 20 stopniach. Lecz ta korekcja nie przewiduje tego ,że na 3 hamowaniu malutki SMIC się zagotuje, zapłony będzie przestawiać , skoczy egt i cały setup jeszcze bardziej spuchnie niż by się wydawało.
    Jak nie wierzysz jak to jest to zapytaj Żuczka ile MU zostało z 230 km które wyszło na 1 hamowaniu a na 3 było niespełna 200;/ Więc nie wiem jakim cudem da się robić regularną moc na SMIC skoro już na serii potrafi być 70 stopni w dolocie na 0.6 bara;/

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez unsuitable Zobacz posta
    paweł no to teraz mi pojechałeś :d
    ale u Ciebie nie ma już śladu po k03s:P a może Ty poratujesz kolegę bo szuka takiej turbiny :P

  14. #44
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    a odnośnie :

    : wniosek z tego ,że jeszcze nie byłeś na porządnej hamowni w upał z takim wysilonym setupem. Korekcja oblicza według normy z racji iż np w danych warunkach powietrze jest o ileś procent rzadsze niż przy tych 20 stopniach. Lecz ta korekcja nie przewiduje tego ,że na 3 hamowaniu malutki SMIC się zagotuje, zapłony będzie przestawiać , skoczy egt i cały setup jeszcze bardziej spuchnie niż by się wydawało.
    Jak nie wierzysz jak to jest to zapytaj Żuczka ile MU zostało z 230 km które wyszło na 1 hamowaniu a na 3 było niespełna 200;/ Więc nie wiem jakim cudem da się robić regularną moc na SMIC skoro już na serii potrafi być 70 stopni w dolocie na 0.6 bara;/

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -


    ale u Ciebie nie ma już śladu po k03s:P a może Ty poratujesz kolegę bo szuka takiej turbiny :P


    Paweł o jakim wysilonym setupie mówisz na SMIC i ile ma z tego zostać, bo chyba mówisz o czymś innym ?

    Wiesz ja mówie o moim setupie na k03s który zrobił REKORD POLSKI i z pewnością jest zgoła odmienny od tego co opisujesz.
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  15. #45
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Hehehe nie no panowie niezły ubaw. Jeśli możemy mówić o rekordach polski to wypadało by te wszystkie mocne setupy na k03s postawić na jednej hamowni jednego dnia i hamować jeden za drugim. Wtedy będzie porównanie a chyba ciężko odnosić się do wykresów z hamowni obciążeniowej do pomiarów na drodze w zupełnie innych temperaturach otoczenia. Jeśli chcesz mówić o rekordzie polski to niech auto pojedzie na 1/4 w rekordowym czasie jak na setup k03s to wtedy chylę czoła.
    W innym wypadku przypomina mi to jak firma Pachura zrobiła "najszybsze TTRS w Polsce" którego nikt nie widział, były jedynie cyferki a tak na prawdę auto nie miało deklarowanej mocy i nie mogło być najszybszym RS w pl bo miało zabudowę audio które ważyło pewnie ze 100-200kg. Też było najszybsze w pl tylko że nikt tego nie zmierzył , nie widział a firma rzucała takie hasła co było mocno niepoważne.
    Oczywiście ja nie neguję ,że masz bardzo szybki setup ale z tym najszybszym w polsce to bym był ostrożny bo na drodze już różne kwiatki widziałem i warto było by mieć konkretne dowody ,że tak jest a nie jedynie domysły;/

Podobne wątki

  1. Kupię turbine k03s
    Przez JOYMAT w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-02-2017, 23:25
  2. kupię turbinę K04 i komplet pod swap
    Przez Klakier w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 12:29
  3. Kupie niesprawną turbine z dobrą obudową
    Przez w0jt4k w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-06-2011, 11:17
  4. Katalizator i turbine
    Przez w0jt4k w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-06-2011, 10:08
  5. Uszkodzoną turbinę K04
    Przez bartzaw w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-05-2010, 12:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •