Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 73

Wątek: Kupię TURBINĘ 224 +

  1. #1
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953

    Kupię TURBINĘ 224 +

    Kupię turbinę z TT 224 oczywiście sprawną Lub proszę o poradę gdzie można kupić nową za rozsądną cenę. Rozsądną czyli mam na myśli to że nie chce robić "potwora" z mojej TT i wkładać jakąś o potencjale 500hp za 4k Posiadam 180 i chciał bym osiągnąć moc w granicach 250 max. Nie chcę kończyć zabawy na robieniu tylko programu wyżyłowaniu silnika i awarią.

    Ewentualnie ocenę tych waszym okiem czy warto...

    http://allegro.pl/turbosprezarka-aud...800845286.html
    http://allegro.pl/turbina-turbo-audi...785039481.html
    http://allegro.pl/turbina-turbo-audi...810862919.html
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 20-12-2013 o 02:19

  2. #2
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Powiem tak za 4 k kupisz turbine na 300/350hp, poczytaj sobie o polecanych zakladach tuningowych i niech Ci to ktos ogarnie od poczatku do konca. Bo to nie jest tak ze kupisz turbo na przyklad jedno z tych z linku zakladasz i masz 225 koni. Z tego co sie orientuje bedziesz musial kupic jeszcze pare innych rzeczy i zaplacic komus za program wiec jest to +/- 4 do 6 k Odradzam rowniez kupywanie jakichkolwiek uzywanych turbin bo oszczedzasz 50 % na starcie ale za 5 -10 tys km kupujesz kolejna... z wlasnego doswiadczenia wiem i odradzam bo kilka turbo juz przerobilem w zyciu

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Viri ; 20-12-2013 o 07:39

  3. #3
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    zanim kupisz cos od luxcaru sprawdz komentarze

    a co do turbiny , to trzeba znac luzy , inaczej nie mozna rozsadnie ocenić stanu turbawki.
    inny sposob - kupic uszkodzone k04 i zregenerowac.
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  4. #4
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta

    a co do turbiny , to trzeba znac luzy , inaczej nie mozna rozsadnie ocenić stanu turbawki.
    inny sposob - kupic uszkodzone k04 i zregenerowac.
    Też o tym myślałem póki co to są plany, a jaka jest żywotność turbo po regeneracji że tak to ujmę. Gwarancja gwarancją i zakład zakładowi nie równy ale jakość takiego turbo po regeneracji zmniejsza się lub ma czas wytrzymałości ?

  5. #5
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Też o tym myślałem póki co to są plany, a jaka jest żywotność turbo po regeneracji że tak to ujmę. Gwarancja gwarancją i zakład zakładowi nie równy ale jakość takiego turbo po regeneracji zmniejsza się lub ma czas wytrzymałości ?
    Gwarancja? Do bramy.
    Zywotnosc? Roznie k04 po regeneracji raz nie wytrzymala hamowania nawet xD inny raz zrobione 20 tys kolejna padla po 5 tys. Ni ma pewnosci

  6. #6
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    a jaka jest żywotność turbo po regeneracji że tak to ujmę. Gwarancja gwarancją i zakład zakładowi nie równy ale jakość takiego turbo po regeneracji zmniejsza się lub ma czas wytrzymałości ?
    Ja swoją regenerowałem sierpień/wrzesień 2012, dostałem rok gwarancji na turbinę. Z gwarancją jest tak, że i tak firma regenerująca może Ci odrzucić jak będą mieli zastrzeżenia do uszkodzeń turbiny przy reklamacji (dlatego trafne są uwagi @Viri: gwarancja do bramy )
    Co do wytrzymałości to dużo czynników ma wpływ na to: czy zostały usunięte czynniki powodujące uszkodzenia turbiny (jeżeli wcześniej była uszkodzona), kto i w jaki sposób wymienia turbinę na aucie, na jakich elementach została zregenerowana i kto regeneruje (jakie ma opinie).
    Jak dobry zakład zregeneruje i dobry mechanik założy to możesz pojeździć.
    __________________________
    Pozdrawiam

  7. #7
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Czyli jednym słowem co nowe to nowe i można utopić kaskę na używce/regeneracji.

  8. #8
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Na nowej tez aczkolwiek jest mniejsze prawdopodobienstwo

  9. #9
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Polecam Ream Poland, mają ogarnięty temat w KKK każda nawet najlepsza firma ma fuckupy, to się zdarza, potem to już kwestia podejścia do klienta.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #10
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Musisz się zdecydować killerjeż, w jednym wątku piszesz że kupisz fmic z rurami, w innym -ze kupisz turbine a w jeszcze innym że kupisz Down pipe, najpierw ogarnij ile masz funduszy później napraw silnik następnie weź się za tuning, przepraszam ale w tym momencie kombinujesz pod wpływem emocji. Krótko: inne turbo, inny DP, inny DP inny wydech, inne turbo inny FMIC. Bez urazy ale robisz to źle, najpierw poczytaj później pogadaj z dobrym tunerem i wtedy zadawaj resztę pytań

  11. #11
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Nakupisz sprzętu. I okaże się ze nich do niczego nie pasuje, chcę dla ciebie dobrze

  12. #12
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    FMIC już dawno jest szukałem tylko spawacza żeby wykonał mi doloty ładnie. Puki co kompletuje wszystkie części a po zimie oddaje auto i wszystko montują. Jak mówię na razie "zbieram" części tak żeby potem mając rozebrana TT załatwić wszystko na raz. TIP jak i cała reszta jest, przewody silikonowe itd. DP na razie szukam. A co do turbo... to kwestia co by było gdyby ile zachodu itp. Bo nigdzie nie jest napisane że kupię już teraz na gwałt, pojawią się oferty... a może i coś wartego uwagi.

    Jak mówię z niczym mi się nie pali ale jak już robić to jak najwięcej. Mam znajomego, a raczej znajomy znajomego który pracuje w KTM w bielsku białej i to on będzie mi się bawił z autem w prywatnym swoim garażu. Tak samo dekiel, kolektor. kupowałem nowe, tylko po to żeby je odpowiednio pomalować i założyć podczas montażu FMIC, zegarów, tarcz, przewodów hamulcowych, TIP, rurek itd. Wszystko jest i czeka na swój czas/wiosenny Zostało TURBO, DP, PROGRAM delikatny. Ale jak powiedziałeś kolego nie kupuję bo może okazać....
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 20-12-2013 o 22:02

  13. #13
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Chodzi mi o to że w dziale kupię piszesz że kupisz np K04, później piszesz że szukasz. spawacza który zrobi DP nie wiedząc jaką turbine chcesz, o DP NIE mówię , później jeszcze coś, ogólnie chcesz z 180tki zrobić 2xx cel szczytny Ale musisz to wszystko uporządkować, gadaj na PW z zuczkiem. Bo to jest akurat wzór jeżeli chodzi tuning silnika który posiadasz

  14. #14
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez PAHO Zobacz posta
    Nakupisz sprzętu. I okaże się ze nich do niczego nie pasuje, chcę dla ciebie dobrze
    Naprawdę doceniam ! Bo mógł byś... aaa niech kupuje i straci nie moja kasa... Serio doceniam, ale jak mówię nakupowałem dużo ale nic co miało by nie pasować lub nie przydać Jedynie ryzyko z samym FMIC było ale poczytałem obadałem i wybrałem odpowiednią wielkość i firmę.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PAHO Zobacz posta
    Chodzi mi o to że w dziale kupię piszesz że kupisz np K04, później piszesz że szukasz. spawacza który zrobi DP nie wiedząc jaką turbine chcesz, o DP NIE mówię , później jeszcze coś, ogólnie chcesz z 180tki zrobić 2xx cel szczytny Ale musisz to wszystko uporządkować, gadaj na PW z zuczkiem. Bo to jest akurat wzór jeżeli chodzi tuning silnika który posiadasz
    Tak zgadza się i pisałem z paroma osobami na PW co do DP i dlatego czekam Kupię jedno to dostanę odp na drugie. Ale serio dzięki za zainteresowanie. Wystarczyło by mi zrobić z 180 tak 225 i było by super.

  15. #15
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Zrobisz 225 i będzie mało w każdym razie szacunek za determinację i powodzenia w modach Pochwal się w swoim wątku i widzimy się na jakimś zlocie
    Ostatnio edytowane przez PAHO ; 21-12-2013 o 08:50

Podobne wątki

  1. Kupię turbine k03s
    Przez JOYMAT w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-02-2017, 23:25
  2. kupię turbinę K04 i komplet pod swap
    Przez Klakier w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 12:29
  3. Kupie niesprawną turbine z dobrą obudową
    Przez w0jt4k w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-06-2011, 11:17
  4. Katalizator i turbine
    Przez w0jt4k w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-06-2011, 10:08
  5. Uszkodzoną turbinę K04
    Przez bartzaw w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-05-2010, 12:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •