Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Jerry concert2 a chorus1 to chyba inne radia, no chyba że się mylę i w tym chorusie sterowania cd brak, a odnosnie podłaczenia to Wottka coś tam gmyrał i wszystko działa jak należy, jest sygnał po stacyjce, podświetlanie zapala się razem ze światłami, czyli wszystko tak jak w starym kaseciaku.
Odnośnie twojego radia stawiał bym na brak podświetlania, kiedyś miałem taką sytuacje w Volvo i winą był jakiś procesor.
Aaaa...bo nie zczaiłem że Wottka ma Chorusa...ok Sorki, ale ostatnio się nie wysypiam i czasami się zawieszam...

Dodam tylko że jak podłączę radio na biurku, to przy podawaniu zasilania pierwszy raz, podświetlenie mrugnie....niezależnie czy jest podłączony adapter CAN czy też nie:



Nie bardzo chcę grzebać w radiu, podawać napięcie z innych punktów na panel bo chcę miec możliwość regulacji natężenia podświetlenia z całą deską....no dobra, będę szukał przyczyny.

Ale pierwsze co zrobię, to ustawiam się z TTką która ma już zamontowanego działającego Concert'a 2 na pokładzie i sprawdzę na 100% czy to jednak nie radio...

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Do tego sypneło mi błędami że hoho:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 4B0 035 186 G
Component and/or Version: concert II GRO 0007
Software Coding: 00017
Work Shop Code: WSC 00000
5 Faults Found:
01300 - Control Module for Navigation with CD-Rom (J401)
49-00 - No Communications
01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285)
49-00 - No Communications
01326 - Control Module for Multi-Function Steering Wheel (J453)
49-00 - No Communications
00852 - Loudspeaker(s): Front
36-00 - Open Circuit
00858 - Connection: Radio ZF Output to Antenna Amplifier
36-00 - Open Circuit
Ale będziemy walczyć