Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 98

Wątek: Aktualizacja forum.

  1. #31
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Jambolek jest dyslektykiem i trzeba mu wybaczyć.
    Ależ urazy do żywię, trzeba jednak zwracać uwagę, by inni "niedyslektycy" nie pisali tak, powołując się na precedens Jambolka

    A co do meritum - właśnie dostałem dwa maile, że mam przepełnioną skrzynke na forum, choć od kilku dni nikt nie napisał do mnie.

  2. #32
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Nikt ci nie przysłał bo masz zapełnioną Wejdź tutaj: http://www.klubtt.pl/private.php zjedź na sam dół i tam masz "stan skrzynki" sprawdź czy masz 100% zajęte. Jeśli tak, to usuń niepotrzebne wiadomości i ciesz się nową przestrzenią
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #33
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Ok, usunąłem kilka, ale wcale nie cieszę się, z nowej przestrzeni, bo ta się nie powiększyła. Była już kilka razy wnioskowana większa skrzynka, to przecieć nie jest dziś problem dla serwera, zwiększmy ją do 1000 i będzie git

    A co do loga, proponuję, by było identyczne jak nasze znaczki na klapie bagażnika, oczywiście z dodanym przedrostkiem klub i końcówką .pl

  4. #34
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Wielkość skrzynki uzależniona jest od rangi. Miejsca na dysku jest dużo ale to zajmuje bazę danych, która ma już 1GB. Raz na jakiś czas porządki nie zaszkodzą.
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #35
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Wielkość skrzynki uzależniona jest od rangi.
    OMG to jak ...HUMI don't worry...kiedys dostaniesz awans i dodatkowe gwiazdki na pagonach to i skrzynka sie powiekszy

  6. #36
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Ok, usunąłem kilka, ale wcale nie cieszę się, z nowej przestrzeni, bo ta się nie powiększyła. Była już kilka razy wnioskowana większa skrzynka, to przecieć nie jest dziś problem dla serwera, zwiększmy ją do 1000 i będzie git
    Popieram! Co prawda póki co osobiście nie mam problemów z pojemnością swojej skrzynki (musiała urosnąć wraz z nowymi rangami), ale myślę, że wielu użytkowników ma w skrzynkach sporo istotnych dla nich wiadomości.

    Dla serwera w dzisiejszych czasach to żaden problem. W razie potrzeby zawsze mogę udostępnić dla naszego forum (bezpłatnie oczywiście) miejsce na jednym z moich firmowych serwerów, gdzie nie będzie trzeba się przejmować żadnymi limitami .

  7. #37
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Z serwerem nie ma problemu. Natomiast wielkość bazy danych nie jest obojętna.

    Na forum od dawien dawna panują pewne zasady, które obowiązują wszystkich.
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #38
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Wracając do tematu motywu świątecznego w topie strony to jestem za tylko musi to być ładnie przygotowane. Czy na sali jest jakiś zdolny grafik chętny podjęcia się tego wyzwania?
    Mi również podoba się taki pomysł. Jeśli nie mamy na forum żadnego grafika, który byłby chętny podjąć się tego zadania to spróbuję coś w tym temacie załatwić. Nic w tej chwili nie obiecuję, bo sam niestety zdolności graficznych nie mam... ale od kilku lat współpracuję z dobrym grafikiem.

  9. #39
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Wielkość skrzynki uzależniona jest od rangi. Miejsca na dysku jest dużo ale to zajmuje bazę danych, która ma już 1GB. Raz na jakiś czas porządki nie zaszkodzą.
    Słuchaj Admin, Ty mnie tu nie prowokuj, bo jak wyjmę swoją dwururkę...
    Ok, spoko, jak się nie da to nie, najwyżej moi wielbiciele się do mnie nie dostaną

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
    Mi również podoba się taki pomysł. Jeśli nie mamy na forum żadnego grafika, który byłby chętny podjąć się tego zadania to spróbuję coś w tym temacie załatwić. Nic w tej chwili nie obiecuję, bo sam niestety zdolności graficznych nie mam... ale od kilku lat współpracuję z dobrym grafikiem.
    Nie no, nie przesadzajmy, jak mamy angażować zewnętrznego grafika to ja tu społecznie ten nagłówek skleję, tylko dajcie mi logo (no chyba, że mam wziąć to, jakie jest teraz - białe i bez pochylenia).

  10. #40
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Humi sklej jakies ladne zdjecie na avatara, bo taka masz piekna maszyne teraz a dalej jakas historia na zdjeciu

  11. #41
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Z serwerem nie ma problemu. Natomiast wielkość bazy danych nie jest obojętna.
    Nie twierdzę, że jest obojętna, ale przy parametrach dzisiejszych serwerów oraz optymalnie zbudowanej bazie danych i zapytaniach do niej, nie ma większego znaczenia czy będzie ona miała 1 czy 3GB. Zwłaszcza przy serwisie gdzie online jest zazwyczaj kilkudziesięciu użytkowników. Nie takie bazy danych i nie przy takim ruchu mamy na maszynach, których parametry nie są wybitnie wielkie (na dzisiejsze możliwości) i wszystko chodzi jak trzeba, bez żadnych lagów nawet w godzinach szczytów .

  12. #42
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
    Nie twierdzę, że jest obojętna, ale przy parametrach dzisiejszych serwerów oraz optymalnie zbudowanej bazie danych i zapytaniach do niej, nie ma większego znaczenia czy będzie ona miała 1 czy 3GB. Zwłaszcza przy serwisie gdzie online jest zazwyczaj kilkudziesięciu użytkowników. Nie takie bazy danych i nie przy takim ruchu mamy na maszynach, których parametry nie są wybitnie wielkie (na dzisiejsze możliwości) i wszystko chodzi jak trzeba, bez żadnych lagów nawet w godzinach szczytów .
    Nie planuje zmieniać zasad, które ustalili administratorzy.
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #43
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Nie no, nie przesadzajmy, jak mamy angażować zewnętrznego grafika to ja tu społecznie ten nagłówek skleję, tylko dajcie mi logo (no chyba, że mam wziąć to, jakie jest teraz - białe i bez pochylenia).
    Humi, miało być ładnie przygotowane, dlatego wspomniałem o moim grafiku .

    Jeśli nie musi to być pro, to w razie czego i ja mogę społecznie jakiś nagłówek skleić . Zdolności graficznych nie mam, ale w programach graficznych siedzę od kilku lat (tylko bardziej jako web developer).

  14. #44
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Humi sklej jakies ladne zdjecie na avatara, bo taka masz piekna maszyne teraz a dalej jakas historia na zdjeciu
    Mówisz i masz
    Nie dało się ostatnio zmienić avatara, ale skoro już można to będę aktualizował stosownie do pór roku

    Załącznik 4914 Załącznik 4915
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 11-12-2013 o 00:15

  15. #45
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Nie planuje zmieniać zasad, które ustalili administratorzy.
    OK. Sam napisałeś w pierwszym poście, że wszystkie sugestie i uwagi mile widziane, a to po prostu jedna z nich, która wyszła w trakcie dyskusji.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Noooo.... Humi, od razu lepiej!

Podobne wątki

  1. Aktualizacja sterownika komputera BAM
    Przez HENRY007 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-02-2012, 20:33
  2. O forum
    Przez pabloes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 11-05-2010, 20:43
  3. PW na forum
    Przez Mari w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-06-2008, 09:21
  4. TOP Forum
    Przez Golas w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 12-01-2007, 04:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •