Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 126

Wątek: Wydech 2x2

  1. #46
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez czarny Zobacz posta
    Nie w tym rzecz, masz auto warte duże pieniadze, a jeździsz z jedna opona inna niż wszystkie. Na starej E36 by mnie to nie zdziwiło, ale na TT Mk2? Słabo.

    Ale nie moje auto, nie moja sprawa.
    To z dobrego serca kolego, nikt nie chciał by zobaczyć jak opisujesz swoje auto w dziale sprzedam po zaliczeniu np rowu, lub słupa bokiem.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #47
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez PinBack Zobacz posta
    A co ma cena do rzeczy? I tak muszę go pomalować i tak, ma PDC i ma być S-line - po to zadałem te pytanie.
    Jak ktoś ma rzucać docinki o oponach zamiast udzielić odpowiedzi to niech sobie daruje.
    Chciałbym widzieć jak któryś z Was, szanowni forumowicze, zmienia teraz komplet nowych zimówek bo kupił auto przed chwilą z jedną letnią, jak za oknem jest praktycznie wiosna, a na lato szykuje się na 18 lub 19".
    Tak jak pisza koledzy, opony masz gdzies, a bierzesz sie za "tuning". Mogles przynajmniej dokupic jedna na allegro do kompletu. Jesli chodzi o zderzaki, to mam jakas awersje do klejonych (naprawiadnych) zderzakow. Czy bezpodstawnie? Jak kto woli, mozna i po kosztach...

  3. #48
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351
    Ale się uczepiliście tej opony. Przecież napisał, że planuje zmianę na większe koła. To jego sprawa jak użytkuje auto.
    Ostatnio edytowane przez Patrykk ; 16-03-2014 o 21:04

  4. #49
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    A może kolega PinBack teraz niewiele jeździ, a szykuje sobie auto do sezonu? Tym bardziej nie opłaca mu się na siłę szukać 1 opony czy wymieniać teraz cały komplet zimówek.
    Ja też mam małego bzika na punkcie dobrych opon, to jest akurat rzecz na której nie warto oszczędzać, ale nie znając całej sytuacji nie można od razu kogoś oceniać.

  5. #50
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Nikt tutaj się nie czepia, chodzi tylko o bezpieczeństwo. Tłumaczenie, że poczekam bo nie ma sensu zmieniać jest wg mnie słabe bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie trzeba wcisnąć hebel do dechy. Reasumując czekamy na fotki podwójnego wydechu i trzymamy kciuki za bezpieczną jazdę.

  6. #51
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
    A może kolega PinBack teraz niewiele jeździ, a szykuje sobie auto do sezonu? Tym bardziej nie opłaca mu się na siłę szukać 1 opony czy wymieniać teraz cały komplet zimówek.
    Ja też mam małego bzika na punkcie dobrych opon, to jest akurat rzecz na której nie warto oszczędzać, ale nie znając całej sytuacji nie można od razu kogoś oceniać.
    Zgadzam sie ale musisz sie przezwyczaic.taka atmosfera jest na forum.jak zapytasz czemu ci lampa.paruje to pierwsz3 ci ci powiedze ze auto po dzwonie w rowie lezalo albo po powodzi

    Pozdrawiam
    Ps
    Ja tez.mam trumne na kólkach bo jezdzilem cala "zime" na letnich...
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  7. #52
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Zimy praktycznie nie było i nikt z tego tytułu Ci dowodu nie zabierze. Natomiast za różne opony na jednej osi można się pożegnać z dowodem rejestracyjnym przy pierwszej lepszej kontroli drogowej. Dodatkowo mandat w wysokości chyba 500zl wiec nie wiem czy nie taniej kupić oponę używkę.

  8. #53
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    Zgadzam sie ale musisz sie przezwyczaic.taka atmosfera jest na forum.jak zapytasz czemu ci lampa.paruje to pierwsz3 ci ci powiedze ze auto po dzwonie w rowie lezalo albo po powodzi

    Pozdrawiam
    Ps
    Ja tez.mam trumne na kólkach bo jezdzilem cala "zime" na letnich...
    To nie atmosfera, tylko rzeczywistość.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #54
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    Zgadzam sie ale musisz sie przezwyczaic.taka atmosfera jest na forum.jak zapytasz czemu ci lampa.paruje to pierwsz3 ci ci powiedze ze auto po dzwonie w rowie lezalo albo po powodzi

    Pozdrawiam
    Ps
    Ja tez.mam trumne na kólkach bo jezdzilem cala "zime" na letnich...
    Hahaha . Ale ma to wszystko też swoje plusy. W mojej sytuacji: dałem się kiedyś naciąć na nieoryginalny czujnik temperatury, o czym pisałem na forum. Jak dobrze pamiętam to Jaqob trochę mnie za to zjechał i od tego czasu takie elementy kupuję tylko w ASO (np. termostat czy zawór PCV, które wymieniałem). No, ale człowiek uczy się na błędach.

  10. #55
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Przecież nikt nie mówi tego złośliwie tylko z zamiarem chęci pomocy innym

  11. #56
    Awatar PinBack
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Cornyy
    Posty
    76
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    Zgadzam sie ale musisz sie przezwyczaic.taka atmosfera jest na forum.jak zapytasz czemu ci lampa.paruje to pierwsz3 ci ci powiedze ze auto po dzwonie w rowie lezalo albo po powodzi

    Pozdrawiam
    Ps
    Ja tez.mam trumne na kólkach bo jezdzilem cala "zime" na letnich...
    Jestem nowy na tym forum, ale szybko odniosłem takie wrażenie. Chęć pomocy, troska i życzenia wszystkiego najlepszego bo jedna opona letnia to każdy, ale na pytanie kluczowe o zderzak to tylko jedna osoba się wypowiedziała.

    dod.
    Dobrze mi się wydaje, że 'zwykły' zderzak ma okrągłą zaślepkę na hak, a S-line kwadratową?
    Ostatnio edytowane przez PinBack ; 17-03-2014 o 14:21

  12. #57
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez PinBack Zobacz posta
    Jestem nowy na tym forum, ale szybko odniosłem takie wrażenie. Chęć pomocy, troska i życzenia wszystkiego najlepszego bo jedna opona letnia to każdy, ale na pytanie kluczowe o zderzak to tylko jedna osoba się wypowiedziała.
    Jak dla mnie to właśnie masz chęć pomocy i troskę,dyfuzorem się nie zabijesz

  13. #58
    Awatar PinBack
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Cornyy
    Posty
    76
    Okej, ale temat jest o wydech i zderzak więc nie róbmy off topu.

    Czy ktoś może sprecyzować czym się wyróżnia zderzak S-line od zwykłego? Ja zauważyłem taki "rant" nad dokładką dobrze widoczny na tej aukcji http://allegro.pl/audi-tt-s-line-8j0...997330665.html

    Czy zderzak z sline i tts jest taki sam? Ich szerokość przy błotnikach jest taka sama - lub odwracając pytanie błotniki w s line i TTS są standardowej szerokości ?

  14. #59
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Kolega Mari podsumowal informacje o wystepujacych zderzakach w TT MK2 w poscie #36, wiec sadze, ze nie potrzeba tego powtarzac, latwiej jest wrocic na strone 5. Co do drugiej czesci pytania, to nadkola zostaja te same - wymieniasz sam zderzak (i blende) i wszystko wtedy pasuje - z reszta pare osob tez pisalo o wymianie u siebie zderzaka i nikt nie musial wymieniac nic dodatkowo (no, nie liczac wydechu, progow i zderzaka przedniego, ale to dlatego, ze im sie tak podobalo, a nie z koniecznosci).
    ----
    Pozdrawiam.

  15. #60

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Ten wydech miltek to może sam końcowy można by dokupić? Trzeba poszukać, popytać, może wtedy byłby tańszy. Sam bym się na niego skusił.
    Nie ma możliwości zakupu jedynie końcowego wydechu Militeka. Jestem świeżo po poszukiwaniach i rozmowach z kilkoma firmami które tym handlują i montują. O dziwo z tego co powiedzmy klasowe to Militek jest jedną z tańszych ofert. W sumie wychodzi tak że za "całego" Militeka możesz poszukać jedynie końcowego wydechu podobnej klasy.

Podobne wątki

  1. Wydech 1.8t 180 KM 99' Q
    Przez schabek17 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 13-11-2013, 17:32
  2. wydech
    Przez gibons w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-08-2009, 22:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •