Cytat Zamieszczone przez Wilczyca Zobacz posta
No widzę, że nie zniechęciłeś się złym startem przygody ze swoją TT. Tak trzymać, a będziesz cieszył się jazdą swoją dopieszczoną TT. Plany masz również ciekawe.

Swoją drogą - widzę, że nie masz ksenonów (ja też i bardzo się cieszę). Bardzo ładnie wyglądają żarówki Tungsram H1 MEGALIGHT PLUS 120. O coś takiego: http://www.autochemia24.pl/product-p...PLUS-120-.html Standardowe H1 według mnie świecą dość żółtym światłem, co wygląda "staro", szczególnie na zdjęciach. Proponowana przeze mnie żarówka jest biała - i absolutnie nie ma żadnych niebieskich refleksów, mimo że szkło ma taką barwę na końcu. Nie będzie więc to wyglądać jakoś "wiejsko". Dodatkowo naprawdę lepiej oświetla drogę i nie ma wygórowanej ceny - polecam!

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

PS Znaczek quattro na grillu z przodu ma być o jeden ząbek wyżej. I z tyłu zauważyłam, że go nie masz po prawej stronie Wydaje mi się, że chcesz mieć zadbany samochód, wiec zwracam uwagę i na takie drobiazgi
noom nie mam ksenonów i jakoś za tym nie płacze;p dziękii za linka do zarówek
Znaczek quattro oczywiscie ze bedzie jak ma być , a do tył juz zakupiłem tylko go przykleic

a tu macie taki 'mix' autek jakimi sie bujałem ; d



wszedzie było nisko i szeroko i tak samo będzie TT