Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Wątek: kulttura jazdy Audi

  1. #16
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    ja takie rzeczy parę razy słyszałem kolejno od posiadacza Daewoo Lanosa...Mazdy 626...starego Volvo... i standardowo BMW E36 316i w gazie....bycz plizzz...czym wy się przejmujecie ?
    a to, że samochód działa jak płachta na byka to racja...ludzie podświadomie chcą się spróbować spod świateł i obojętnie czym podjeżdżają...ja mam ciemne szyby i problem z głowy jeśli chodzi o wgapianie się kto prowadzi samochód...pozdro i pamiętajcie, że jeździmy pięknymi samochodami!
    >> ORYGINALNE, TANIE KOSMETYKI SAMOCHODOWE BMW <<

  2. #17
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    Ze mna nikt sie nie sciaga po miescie, ani nie jest specjalnie niemily. Wiec moze nie traktujcie sie jak pepki swiata, bo macie Audi TT to teraz kazdy musi wam zazdroscic ...

  3. #18
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez barTT Zobacz posta
    ja mam ciemne szyby
    Do pierwszej kontroli...
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #19
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Do pierwszej kontroli...
    Potwierdzam Przekonałem się na własnej skórze w swoim poprzednim Audi (a3). Pojeździłem pół roku z folia na przednich bokach co i tak uważam za wyczyn

  5. #20
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    A do mnie uśmiechają się ładne dziewczyny w innych TT

  6. #21
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    A to + nie przyciemniania heh

    Może ta dziewczyna liczyła na coś więcej Teraz pytanie czy ten uśmiech był za sprawą uroku osobistego, audi TT (wypaśnej), nowego wydechu ?
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 06-12-2013 o 21:35

  7. #22
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    A do mnie uśmiechają się ładne dziewczyny w innych TT
    Do mnie też się uśmiechają ładne i nie ładne dziewczyny z ..... przystanków autobusowych
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #23

    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Czarny
    Posty
    75
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Czy kierowcy audi sobie pomagają? A co masz na myśli? latego imo daleko nam do motocyklistów

    Pozdrawiam
    Zawsze, ale to zawsze "wpuszczam" kierowców z Audi a szczególnie kierowców popularnej 80tki... z sentymentu a tak na ogół to zawsze się spieszę i zatrzymuje się u celu albo przed pasami dla pieszych.

    Pzdr

  9. #24
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez barTT Zobacz posta
    ja takie rzeczy parę razy słyszałem kolejno od posiadacza Daewoo Lanosa...Mazdy 626...starego Volvo... i standardowo BMW E36 316i w gazie....bycz plizzz...czym wy się przejmujecie ?
    a to, że samochód działa jak płachta na byka to racja...ludzie podświadomie chcą się spróbować spod świateł i obojętnie czym podjeżdżają...ja mam ciemne szyby i problem z głowy jeśli chodzi o wgapianie się kto prowadzi samochód...pozdro i pamiętajcie, że jeździmy pięknymi samochodami!
    w sumie to raz uslyszlaem od kolegi tak bardziej żartobliwie,zaraz po zakupie: "a męskich nie było?"
    kolega jezdzi focusem na co mu odkrzyknąłem: " no byly byly, taki jeden focus dla emeryta w krawacie"

    Jeszcze przed zakupem jak jezdzilem mazdą to jak poruszalem w jakies grupie temat audi tt , ze to bedzie moje nastepne auto to mowili: daj se spokój to dla fryzjerów, pedałów i bab... Jakos mnie to nie zniechecilo.

    jako ze jezdze w PL na blachach DE, mialem okazje kiedys przy lekko uchylonym oknie jadąc sobie nad morzem uslyszec slowa dwóch lysych karków:

    "... ale ladna, tyl nawiazuje do porsche troche nie? O patrz jaki niemiec pedał jedzie... "

    Chcialem wysiąść albo cos mu przez okno odpowiedziec , ale stwierdzilem ze szkoda czasu na debili..."

  10. #25
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cechą naturalną dla grup społecznych jest podobieństwo i poczucie zbiorowej wartości. I ta cecha istnieje od zarania dziejów.
    Zachowanie które opisujecie jest bardzo naturalne dla ludzi, w większości przypadków jest to chęć podbudowania własnej wartości i zbudowania więzi między podobnym osobnikiem.

    Bardzo ciekawie się robi, gdy jeden z poważanych osobników w grupie nagle zaczyna się interesować czymś co wcześniej było "nie do zaakceptowania". Wtedy nagle cała grupa zaczyna się tym interesować i jest to ciekawe.
    Jako osoba z bardzo mocnym i wyróżniającym się autem, które budzi bardzo dużo negatywnych i pozytywnych opinii mogę to powiedzieć z całą stanowczością, że kupując takie auto zgadzacie się na takie a nie inne epitety.

    Na razie żyjemy w kraju zamkniętym mentalnie, chociaż powili się otwierają ludziom umysły.
    A kwestia zazdrości.. to już druga kwestia, choć często graniczy z aprobatą społeczną.


    Pozdrawiam,
    Michał

  11. #26
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Michał szóstka z psychologi
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #27
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Ogólnie mam pełno znajomych z BMW, jednak są to ludzie na poziomie(wbrew dresom i disco polo w aucie), nigdy nie czepiali się tego, że mam TT. Nawet im to auto się podoba. Gorzej jest ze zwykłym Kowalskim, który pracuje na etacie i jeździ astrą B. Oni nigdy nie wpuszczą tt-ki, bo przecież to przez takich jak ja on musi siedzieć w pracy za grosze. Po drugie mam BMW(wiem, że to nie takie prawdziwe bo E46 kombi 2.0D 150KM) i nie czuję się jak wieśniak ;p

  13. #28

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Ja nigdy nie usłyszałam że TT mi nie pasuje - no bo w końcu to auto dla bab, jak wielu mówi Ale denerwuje mnie, że dla takich ludzi, mężczyzna w TT wygląda, jak nie mężczyzna. Ale wiemy już jak to z tym jest. Dodam tylko, że mówią to Ci, którzy nie siedzieli, a już na pewno nie jechali TT i mówią to do tej pory, dopóki nie wsiądą sami do tego autka. Potem już nigdy nie stwierdzą, że to takie auto dla kobiet wyłącznie. Sami się w nich zadurzają bez reszty i wpadają w tzw. TT-manię. A zaczyna się ona od oglądania filmików na youtube... Zaobserwowałam to już u kilku znajomych płci męskiej
    Ostatnio edytowane przez Wilczyca ; 13-12-2013 o 18:35

  14. #29
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Michał szóstka z psychologi

    Dziękować. Taka prawda Panie.


    Dodam na koniec. Panie i Panowie klapsujcie męskie auta swoimi fryzjerowozami - strzyżcie ich na zero!



    Z poważaniem pozdrawia fryzjerskie 600 koni, klapsujące Lambo, R8 i wszystkie Porsche Turbo S nawet te nowe!
    Aaa GT-Ry firmy Datsun też pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 07-12-2013 o 18:59

  15. #30
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    I TTak ma być.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 16-11-2017, 04:19
  2. Komfort jazdy, TT 8N
    Przez seku w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-12-2014, 08:19
  3. Audi TT, a styl jazdy.
    Przez piotras w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 20-10-2012, 21:21
  4. Technika jazdy
    Przez Duke w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-09-2011, 12:53
  5. Nauka Jazdy L w Audi TT
    Przez bulletTT w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-02-2009, 01:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •