Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Wątek: kulttura jazdy Audi

  1. #1
    Awatar turas74
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebro
    Posty
    69

    kulttura jazdy Audi

    to moje pierwsze audi , przeważnie VW i FORD , ale nie o tym mowa . jak zakupiłem TT-niunie to oczywiście przewaga opinii że to pedalskie auto , inni z przewagą posiadaczy audi wmówili mi że kierowcy audi pomagają sobie na drogach , przepuszczanie , wpuszczanie i ogólnie . bardzo się staram chociaż nie do końca wiem czy mnie nie wkręcili . do tej pory żadne audi mnie nie wpuściło i stwierdzam że to wredne XXXX , szczególnie Ci z rejestracją okolice Wrocławia . TT-tunia działa jak płachta na niedowartościowanych . nawet fuckera dostałem od pani z a3 jak uśmieszek puściłem ustępując jej drogi . na razie jestem z gejem z TT . tylko żona wie że to nie jest prawda i Ci co powąchali dym z mojej rury . ogólnie mam to głęboko co o mnie myślą - tylko ta pomoc kierowców audi mnie trochę zastanawia


    Na forum też obowiązuje kultura i nie używamy słów potocznie uznanych za obraźliwe
    Jaaqob

  2. #2
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    muszę przyznać, ze nie zwracałem uwagi na markę auta kierowcy który mnie wpuszcza. Kluczowy jednak może być sam sposób w jaki "prosisz" o wpuszczenie. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Warszawie dużo szybciej można zostać wpuszczonym grzecznie czekając z kierunkowskazem. Bez zbędnego podjezdzania, wymuszania, wpychanią na sile. Czy kierowcy audi sobie pomagają? A co masz na myśli? Ja nie patrzę na marke auta a raczej na kierowcę wpuszczajac go. Dlatego imo daleko nam do motocyklistów

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Malisz ; 05-12-2013 o 19:58

  3. #3
    Awatar turas74
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebro
    Posty
    69
    no to prawda , jak ktoś na siłę to nie wpuszczam , kiedy stoi grzecznie i czeka to wpuszczam , bez względu na firmę . autobusy to inny temat , a motory to dla mnie zaraza , nie licząc tych normalnych - a mało takich

  4. #4
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Powiem Ci tak, osobiście mam sentyment do AUDI i gustuje tylko w nich a miałem 3 auta wszystkie OOOO Widząc jakąś na drodze, próbującą się wł do ruchu itp zawsze ale to zawsze ustępuję ... Coś w tym jest bo niejednokrotnie spotkałem się że to działa w 2 stronę To zależy od człowieka za kierownicą. Ja z całą pewnością jestem z tych co mają szacunek do marki na drodze jak i poza nią
    Co do "g****ania" itp na właścicieli TT. Hmm to prawda lecz mi to lotto ;D Nasze autka są obiektem westchnień wielu kobiet, (pozdrawiam moją panią z ubezpieczali xd) i z niewiadomych przyczyn przypisano TeTki kobietom a przez to przyklejając (czasem) nam facetom metkę .... wiecie. Sam miałem okazję poznać takiego osobnika ze swoimi 2 kumplami pod tesco. Którzy stali obok mnie na parkingu, wsiadając do swojego golfa 5 oznajmił " kolejne auto jakiegoś p****a " a tu nagle dzwięk centralnego z pilota i ja wychodzący zza rogu i wsiadam... Widać że zdawali sobie sprawę z tego że to słyszałem bo nagle głupio się im zrobiło i zaczeły się śmiechy w golfinie. Pech (ich) chciał że jeszcze tego wieczora spotkałem ich na czerwonym, głupi uśmiech w ich kierunku palec na światła i z jego Golfa V GTI nic nie było I życie ponownie nas złączyło tego samego dnia pod mc donaldem ten sam zestaw osób w golfie, lecz skończyło się tym że ten cały "nazywacz" zagadał i z całą swoją paczka przez bite 30 min oglądał TeTa Na koniec uścisk dłoni i ironiczny text z mojej strony NIE JESTEM P****M Koleś zmieszał się i pojechał z ziomkami. Jeśli ma szansę to czytać pozdrawiam pana Łukasza z B-B z niebieskim Golfie V GTi :*
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 06-12-2013 o 09:44

  5. #5
    Awatar turas74
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebro
    Posty
    69
    wszystkie auta są takie same TT jest tylko jedno , dlatego staram się tym bardziej , bo jak to kolega powiedział dział działa to w obie strony . tekstami o pedalstwie się nie przejmuje bo to ja dymam , a nie jestem dymany ha ha > bądźmy rozpoznawalni za kulture TT

  6. #6
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez turas74 Zobacz posta
    szczególnie Ci z rejestracją okolice Wrocławia
    Bo są przyjezdni i boją się, że sie zgubić w taj duzym mieście, a i tramwaje działają jak plachta na byka, he, he
    Jak chesz zobaczyć największą kulturę jazdy to wyjedz pierwszego listopada na droge, wtedy jakoś wszyscy potrafia

    Moje zdanie jest takie, że kultura jazdy idzie z wiekiem i doświadczeniem. A i to nie jest regułą, dlatego uczmy innych swoim zachowaniem i pokazujmy, że można i nie ma tu znaczenia marka auta.
    __________________________
    Pozdrawiam

  7. #7
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Dokładnie... Podobnie ewoluowały przezwiska posiadaczy BMW 3 jak i Golf. Przypięto im metki wsi, wiochy, koksów itp. Niestety społeczeństwo bierze wszystkich posiadaczy np. BMW do jednego wora i tylko wyszukują takich osobników siedzących za kierownicą na drodze (bo tacy rzucają się im w oczy) wyszukują ich celowo wzrokiem ale nieświadomie . I potem jest tak a nie inaczej i "cierpi" na tym marka. Jak by nie patrzeć jest Nas TT mało więc pokażmy im kulturę i kto ma jaja na drodze (nie urażając naszych pięknych pań ! )
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 06-12-2013 o 09:44

  8. #8
    Awatar turas74
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebro
    Posty
    69
    ja ma w dupie opinie znajomych ( odnośnie gejowskiego auta ) i tylko wymieniłem się doświadczeniami . jest szybko jest fajnie , ale i ostrożnie bo fotoradary

  9. #9
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    ...”Co ma piernik do wiatraka” ... Dziękuję za uwagę
    I TT

  10. #10
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    kobietą ... facetą
    Ludzie błagam... Skąd Wy to bierzecie?!

  11. #11
    Awatar TTyoung
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Silver
    Posty
    252
    Kultura jazdy polega na tym, że Ty jesteś tym kulturalnym i możesz być z siebie dumny. Traktujemy wszystkich tak samo. Jeśli inni nie potrafią to możemy tylko im współczuć albo dać przykład tego jak zachowuje się kierowca z klasą i szacunkiem, może wezmą za przykład. Natomiast wyzwiska na temat pojazdu TT 'babskie', 'pedalskie' to większość z nas słyszała (niekoniecznie w swoją stronę) ale o tym, że TT jest kontrowersyjne i to nie bez powodu. Nie każdy może je mieć więc zazdroszczą z jakiegoś powodu a wyzywanie jest najprostszą formą 'ataku' osób nieposiadających poważnych i wyszukanych argumentów. Szerokości na drogach i nie dajmy się prowokować pozdrawiam, M

  12. #12
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Zrob ja na 300 koni i oprawiaj namietnie

  13. #13
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Ludzie błagam... Skąd Wy to bierzecie?!
    Skąd ? Jak napisał kolega TTyoung. Z ludzkiej zazdrości, braku konkretnych argumentów, ludzkiej zawiści. Którą możemy spotkać u ludzi do o koła nas, wystarczy w lecie przejechać przez miasto, i nie mówie tu o "lansie". A przez to tworzenie podziału kobiety mężczyźni i między tym nasze TeTki.

  14. #14
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Ludzie błagam... Skąd Wy to bierzecie?!
    Żyją w błogiej nieświadomości. Swoją drogą ciekawe jak to jest być facetą?
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #15
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    AAAA My bad ! Ciemny jestem Pardo za moje T9 ;p

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 16-11-2017, 04:19
  2. Komfort jazdy, TT 8N
    Przez seku w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-12-2014, 08:19
  3. Audi TT, a styl jazdy.
    Przez piotras w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 20-10-2012, 21:21
  4. Technika jazdy
    Przez Duke w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-09-2011, 12:53
  5. Nauka Jazdy L w Audi TT
    Przez bulletTT w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-02-2009, 01:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •