Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Którego oprogramowania VAG COM urzywacie ?

  1. #1

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155

    Którego oprogramowania VAG COM urzywacie ?

    Jako że jest to zakładka tuning i gadżety - chyba jest to właściwe miejsce dla tego tematu.
    W dniu wczorajszym doszła do mnie przesyłka z kablem OBD 2 - USB. No i od razu oczywiście ją przetestowałem, w zasadzie powinienem chyba napisać przetestowałem auto bo oto w tym wszytskim chodzi...
    Jakkolwiek zainstalowałem program (shareware) ze strony Ross Tech podłączyłem pod TT i zaczołem skanować. Na początek Auto Scan'em. Naszczęscie żaden błąd nie wyskoczył. Jutro zabiore się za dokłaniejsze przeskanowanie - zobaczymy wtedy jak będzie.
    no i tutaj pytanie jak w temacie. Z jakiego oprogramowania Wy korzystacie ? Jakiś godny polcenia ?

    P.S. A dzisiaj przyszedł DV Forge'a !!!
    ...

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Ja urzywam VAG-COM 3112 jest rozbudowany na tyle ze spelnia wiekszosc moich potrzeb i latwo wspolpracuje z nieorginalnym kablem..
    Postaraj sie o pelny program , ten demonstracyjny ma wiele ograniczen , nie pamietam ale wydaje mi sie ze nie opisuje nawet co oznacza dany kod ....
    W zasadzie wiekszosc entuzjasdow korzysta z WAG-COM -ow , jest to jeden z najpopularniejszych programow '' udajacych " orginalnego VAG-a
    Pawel mial swego czsu doswiadczenia z VAS-em ja nie mialem okazji tego przetestowac...

    A DV spoczko , bedziesz zadowolony....


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    VAG COM Release 311.2-N

    p.s. jezeli arttur o mnie mowa to ja raczej nie bardzawo jakos tak wyszlo ze moj znajomy u ktorego czesto robilem auto posiadal vas-a i tyle mial z nim do czynienia ze czesto stalem obok

    pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •