Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: TT po lekkim podtopieniu

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    G.
    Posty
    5

    TT po lekkim podtopieniu

    witam

    zastanawiam sie za sprowadzeniem tetetki (mk1) po lekkim podtopieniu - czy ktoś z Was sprowadzał kiedyś taki samochód? czy mieliście jakieś szczególne problemy z takim samochodem? chodzi mi oczywiście o usterki mechaniczno-elektryczne, czyli ogólnie mówiąc czy nie będzie to samochód który po jakimś czasie się \"posypie\"?

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    27
    Ja osobiście bym Ci odradzał taki samochód, no chyba ze lubisz się wkurzać codziennie, i nie wychodzić od mechaników. Audi TT, podobnie jak A3 z tym samym motorem i elektroniką , piepszy się i tak sama z siebie, a co dopiero po zalaniu całej instalacji. Poczytaj na forum ile ludzie mają takich usterek związanych właśnie z elektroniką. Tutaj żadko kiedy usłyszysz że ktoś ma problme z pukającym czymś z przodu, albo gdzie dostać nową półoś bo rozsypało się łożysko, za to co drugi post dotyczy awari elektorniki. To dotyczy albo popsutego sterowania szybami, czy brak oswietlenia w deski rozdzielczej aż po kłopoty z odpaleniem auta, bo komuter się zawiesił. Każdy zapewne przerabiał już nie gasące kontroli EPC, ASR, ABS, a po dwóch czy trzech odpaleniach raptem same gasły i wszystko było OK. Ja dość często jeżdże z takimi właśnie głupotami do znajomego elektromechanika, który podpina mi auto pod VAGa i kasuje mi błędy. Tak więc jeśli w tym aucie jest coś nie tak z elektroniką , czyli była zalana, to odradzał bym to auto

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Auta podtopione to generalnie pasma nieszczesc i zmartwien ktorych wielkosc i czestotliwosc jest proporcjonalna do stopnia owego podtopienia ...
    Nikt na pewno na tym forum nie poleci Ci takiego auta...
    Mysle ze w temacie nie mozna wiele wiecej powiedziec ...

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Wycie/szum przy lekkim otwarciu przepustnicy
    Przez PAHO w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 23:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •