Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
W pierwszej kolejności zrób diagnostykę VAGiem. Być może jest więcej błędów, które coś więcej nam powiedzą. Jak nie będzie wtedy zaczniemy myśleć co dalej.
Wysłałem dzisiaj e-maila tutaj z prośbą o dalsze informacje odnośnie zamówienia. Jak tylko dostanę kabelek to zrobię diagnostykę i wrzucę logi.

Cytat Zamieszczone przez schabek17 Zobacz posta
Simon może warto najpierw kupić termostat? Jest tańszy niż czujnik, a obstawiam że będzie to właśnie to.
Sprawdzałem dzisiaj w Audatexie i oryginalny termostat do Mk2 2.0 kosztuje ~220zł, a czujnik 146zł. Poczekam już na tego VAGa dla pewności, bo i tak chciałem go kupić, a później kupię nowy termostat (tym razem już w ASO).

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Miałem dzisiaj chwilę czasu i postanowiłem spróbować z tym czujnikiem co kupiłem za 29zł. Sytuacja bez zmian (problem nr 2/3). Także to jednak coś innego lub ten czujnik to faktycznie chiński badziew i jest do dupy. W każdym bądź razie porównałem wygląd tego czujnika z tym co mam w aucie i wyglądają kropka w kropkę identycznie. Również oznaczenia naniesione na metolowej części. Także albo ta podróbka jest wizualnie bardzo dobrze podrobiona albo już wcześniej w aucie był dokładnie taki sam. Bo nie sądzę, żeby ktoś sprzedawał oryginał 5 razy taniej niż ASO...