Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
Ja jeszcze mysle o zakupie oryginalnych lampek z LEDami + przerobka. One maja bardziej rownomierne rozlozenie diod i jest ich (CHYBA) wiecej, ale sa mniejsze.
Oryginalne, bynajmniej te co widziałem w TTS u Idczaka pod W-wą mają chyba po jednej mocnej diodzie, tyle że konstrukcja lampki jest trochę inna - ma odbłyśnik i to daje równomierne oświetlenie.

Teoretycznie można też zastosować żarówkę ze słabszymi diodami 3528, tyle że w większej ilości np. coś w tym stylu, powinno świecić równomierniej, ale nie testowałem tego...

Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
Fajny opis. Pytanie czy ma to wpływ na żywotność ledów? Ja mam u siebie adaptery, które pokazałeś na początku ale innej firmy i od prawie roku nic się z nimi nie dzieje. Jedyny i poważny minus to taki, że praktycznie co miesiąc ledy są do wymiany bo się przepalają. Ciekawe jak będzie u ciebie z żywotnością.
Czy masz żarówki z radiatorami (wersja CAN BUS)?
Jeśli tak, to może być przyczyną - wersja CAN BUS ma przylutowany rezystor, który się dość mocno nagrzewa, a diody ciepła nie lubią.

Bardzo mało jeżdżę, więc ciężko powiedzieć o wytrzymałości, teoretycznie powinno działać długo, ale zobaczymy.
Moje żarówki to "c5w festoon 5050 36mm" kupione na allegro.