Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Moja tetris 225km quattro nowa miłość !

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    93

    Moja tetris 225km quattro nowa miłość !

    CZEŚĆ WSZYSTKIM Znalazłem ją wreszcie ! TT w Quattro 225 koników czarna idealnie taka jak mi się marzyła.

    Kupiłem ją w Polsce dokładnie w Bolechowicach za Krakowem teraz stoi w ciepłym garażu w Sanoku(podkarpackie) . Sprowadzona z Włoch, lecz w bardzo dobrym stanie - wiadomo jak tam jeżdżą .
    Rocznik 2000, pierwszy przeglad 2001


    ---> tak wygląda po sprowadzeniu u sprzedającego .

    Trafił mi sie złoty sprzedawca, zaraz po sprowadzeniu wymienił olej filtry na co przedstawił mi dokumentacje . Były rzeczy do jakich można było sie czepić jak np. łyse opony z tyłu, czujnik ABS czy silniczek kasety zamka lecz co mnie bardzo zdziwiło zadeklarował, że wszystkie wady sam na własny koszt zrobi i faktycznie tak sie stało . Parametry turbiny dobrze ustawione, na przeglądzie aż chłopak sie zdziwił w jakim stanie jest zawieszenie oczywiscie na plus hehe. Jedyne co wyszło po kupnie to czujnik przyśpieszenia G251 już wysłany do kalibracji.


    AuTTko dostałem na lawecie 2 dni póżniej (nie miało tablic by można było wrócić na kołach) . Od razu udałem sie do wydziału komunikacji i zrobiłem co należało.
    No i wreszcie pierwsze tankowanie i pierwsze kilometry zrobione - radość niesamowita !

    Ktoś o auto dbał przez te prawie 9 lat użytkowania. Jedno nadkole było pomalowane mierzyłem miernik lakieru, lecz tu nastepna niespodzianka papiery z ASO AUDI na malowanie tego elementu, więc jest zrobione porządnie.

    PIERWSZA KĄPIEL




    ŚRODEK STANDARD



    I przyszedł czas na pierwszą sesję niezbyt profesjonalną, ale zawsze to jakieś uwiecznienie pierwszych chwil







    PIERWSZE GALOPY



    W zimie w planach ściągnąć trochę części z USA (rodzina) i pomodzić przy silniku troszke tak do 250KM.

    Jaaaaaram się TeTriską jak fiks czego dowodem jest uśmiech na twarzy i oby tak było zawsze,


    bo wątpie żeby kiedyś przyszła mi myśl o sprzedaniu chyba, że wymiana na MK2.

    Pozdrawiam Rafał
    Ostatnio edytowane przez szyneczkin ; 16-02-2014 o 21:26

Podobne wątki

  1. Madzia 142 i MOJA NOWA TT 2,0 200KM DEEP SEA
    Przez Madzia142 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 243
    Ostatni post / autor: 31-01-2016, 20:18
  2. Tecia 1.8t 1999r, moja miłość :)
    Przez Spyciu_93 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-07-2015, 13:03
  3. Moja AUDI TT 8N 225KM QUATTRO
    Przez MICRI w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-08-2014, 09:45
  4. moja nowa zabawka :)
    Przez bulletTT w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-10-2008, 21:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •